Автор Тема: ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ  (Прочетена 3391 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sorynix

  • Гост
ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« -: Август 06, 2009, 01:28:31 pm »
Здравейте, Направих си Паладин, Дларф , Мисля да го развия на ретрибушан и имам няколко вароса!

1- Комбинацията Паладин Дларф добра ли е ? И ако да, моля кайете защо!
2- На ретрибушан two hand maces  ли се носят !
3- Ретрибушан ли е най доброто ?

Благодаря предварително! Надявам се да ми отговорите

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #1 -: Август 06, 2009, 01:45:18 pm »
1.Всеки паладин е добър в избора на раса, стига да го владееш.
2.На ретриБУШОН :D или за по-лесно ретри, се играе на two hand.Без значение, какво.Макар, че се съмнявам да знаеш макрота, можеш и 1h да ползваш,но е доста трудно.
3.Зависи какво очакваш от своя джуджак (дларф) както ти му викаш.

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #2 -: Август 06, 2009, 01:46:31 pm »
Такова чудо като най-добро няма.Всяка раси си има различни рациали, които дават предимство.
Относно избора ти за ретри добре е за вдигане на левел, защото правиш доста дмг.Ползавай всякакви оръжия за две ръце и гледай да ти дават най вече strange и stamina.
 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #3 -: Август 06, 2009, 03:30:16 pm »
В какъв аспект най-добър?
От ПВП страна:
Хюман:
1. Има бонус експертиза с мечове и мейсове - тоест има по-малак шанс атаките му да бъдат парирани или доджнати от противника.
2. Има умение за премахване на всякакъв вид възпиращи управлението в/у героя ти ефекти - стън, фиър, майнд контрол и т.н., и така вместо да се оборудваш с пвп тринкета който дава тази опция, можеш да сложиш друг даващ ти повече от необходимите ти статсове.
3. Увеличен стелт детекшън, който е минимална преднина пред другите, но все пак...

Дурф
1. Умение с което ставаш имун към всички блийд и пойсън ефекти + 10% повече стамина за 8 секунди.
2. Има бонус експертиза с мейсове.

Драеней
1. Има 1% хит рейтинг бонус за теб и парти групата ти (ако си в такава), което увеличава шанса, удара ти по целта да не бъде миснат (тоест намаля хит рейтинг сумата която трябва да трупаш докато стигнеш до положение в което няма да мисваш).

Започнах с хюмана, защото мисял че е фаворит сред алианските раси, но обективно погледнато това са малки бонуси "по документ" както се казва. Играй с героя който най-много ти допада, без да се стремиш да си най-най в дадена област - с други думи наслаждавай се на играта и я възприеми като такава.  ;-)

п.с. Пропуснах да отговоря на конкретните ти въпроси... Теоритично погледнато расата ти е добра поради бонус експертизата с мейсове (едни от най-добрите енд гейм оръжия са мейсове, спокойно) и умението на расата ти да ставаш имун към пойсъни и блийд ефекти + бонус в армора и лайфа.
На ретрибюшън ходи с най-доброто двуръко уражие което намериш независимо от това какъв тип урайие е. Естествено ще забележиш че докато играеш вдигаш скилл на урайията които ползваш, затова при всяка смяна отначалото докато натрупаш достатъчно скилл ще ти е малко по-трудно, но затова пък има мишена в стормвинд на която можеш да вдигаш въпросняи скилл след всяка смяна на урайието. И за последно - да, на ретрибюшън се вкарва най-много дмг, като са необходими най-малко ресурси, затова и се предпочита масово от вдигащите левел герой. 
« Последна редакция: Август 06, 2009, 03:35:38 pm от Corpses »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #4 -: Август 06, 2009, 03:34:20 pm »
Цитат
Играй с героя който най-много ти допада, без да се стремиш да си най-най в дадена област - с други думи наслаждавай се на играта и я възприеми като такава.  ;-)

Имаш +1 от мен за това изкаване.
Това е игра и целта и е да се забавляваме, а не да избиваме комплекси и да се доказваме.
Sorynix явно си нов в World of Warcraft или поне си нов с паладин, но приеми съвета ми.Играй за кеф
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Sorynix

  • Гост
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #5 -: Август 06, 2009, 10:35:09 pm »
Да, позна, че съм нов  ;-D  Благодаря да съветите и отговорите ! :clover:

Забелязах, че дларфа може maces само да носи или по нататука се тренира и за слордове и др. ?  :question2: :question2:

Sorynix

  • Гост
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #6 -: Август 06, 2009, 10:41:05 pm »
И още нещо.
Не разбрах ретрибушана за вдигане на левел е добро .. Ами за дуели не е  ли ?

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:ДОБЪР ЛИ Е ИЗБОРА МИ
« Отговор #7 -: Август 06, 2009, 10:46:52 pm »
1.Паладините носят Мечове и Чукове, за една и две ръце.Понякога те пуска с едното умение, а другото се учи на 10 левъл при различен трейнър.Полеарм(пики) се учат на 20 ниво.Същото важи и за джуджето.
2.Като е добър за вдигане на левъл, ще е и добър в дуелите.Зависи от теб, не от комшията, де :)