Автор Тема: Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?  (Прочетена 3894 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

buchak

  • Гост
Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« -: Август 15, 2009, 04:04:22 pm »
Така,значи пичове имам съмнения за един куест на нощен елф ДК.Куестът е A Special Surprise.За да го изпълните трябва да влезете в сграда близо до този,който дава Q-та и да говорите с NPC от вашата раса,след като застанете до него, то започва да ви разказва дадена история.Когато историята завърши Вие трябва да убиете даденото NPC.Та проблема ми е,че всичко върви добре докато не дойде момента за убийството,защото npc-то си остава friendly target и името му не става червено(т.е.enemy target).После npc-то само умира както е friendly и се изписва следното:azmina Oakenthorn dies from his wounds. Поради тази причина куестът не може да бъде изпълнен...опитвах с много и различни магии...масови и всичко,за което можете да се сетите...Cache folder-а съм го изтрил след направата на ДК.А това ,което ме кара да мисля ,че проблема е само на нощните елфи е,че с очите си видях блъд елф да говори със своето NPC..и то стана unfriendly target дори за мен.
Тове е проблемът,който може нека помогне за да констатираме дали е някакъв бъг и да го отстраним!
Благодаря предварително!
Надявам се проблема да не е само при мен за да може да му се обърне повече внимание и бързо да се оправи
« Последна редакция: Август 15, 2009, 06:21:28 pm от buchak »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #1 -: Август 15, 2009, 07:50:18 pm »
На ордата, самия моб си разказва историята, и след това ти налита.Има 10 хп.Обикновено пада от вторият удар.Ако след разговора не те напада, има проблем.

buchak

  • Гост
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #2 -: Август 15, 2009, 08:31:04 pm »
Ем аз съм алианс,елф съм,и не,не ми скача моба тои си остава зелен не ме напада и сам умира без да ми се отчита тва като kill > :blink:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #3 -: Август 15, 2009, 11:00:04 pm »
Може само при елфите да е проблема.Пробвай с друга раса.

Неактивен thedeath

  • Knight
  • *
  • Публикации: 6
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #4 -: Август 19, 2009, 02:03:41 pm »
Ами мисля че трябваше да цакнеш на едни драконови глави. ако иска6 да резбереш как да го мине6 100% сигурно провери :arrowr: youtube просто пиши името на куеста

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #5 -: Август 19, 2009, 02:22:09 pm »
Ами мисля че трябваше да цакнеш на едни драконови глави. ако иска6 да резбереш как да го мине6 100% сигурно провери :arrowr: youtube просто пиши името на куеста
Никакви драконови глави няма.Човекът знае как да мине куеста, просто съобщава нередност по него.

buchak

  • Гост
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #6 -: Август 20, 2009, 12:06:04 pm »
Да,знам как да мина куеста....и си направих драеней ДК и всичко се оправи.....но все пак тези,които искат да играят с Найт елф.....май няма да могат.Мисълта ми е ,че сигурно доста хора си се кефят на расата и искат да си играят с нея......щото все пак racial skills са си много полезни.И така(пак се отплеснах),направих си нов герой от друга раса и проблема изчезна,НО моля проблема да бъде отстранен....ако и други player-и имат същия проблем.... :blush:
« Последна редакция: Август 20, 2009, 12:07:39 pm от buchak »

Неактивен hphbp

  • Knight
  • *
  • Публикации: 34
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #7 -: Август 20, 2009, 11:31:40 pm »
При мен куеста работеше.

Неактивен Azazell

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 135
  • EVO Karma: 4
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
Re:Night Elf Death Knight,Бъгнат Куест?
« Отговор #8 -: Август 21, 2009, 10:45:25 pm »
При Orc, Blood Elf и Tauren куеста си работи и не те напада просто го убиваш от 1 удар.