Автор Тема: Massacre at light's point.  (Прочетена 2825 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

poison

  • Гост
Massacre at light's point.
« -: Юни 25, 2009, 08:38:40 pm »
Искам да знам дали тоя куест работи.Щото трябва да има някакъв Mine Car, но всички такива са un-usable. :confused:

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Massacre at light's point.
« Отговор #1 -: Юни 25, 2009, 08:42:58 pm »
Работи. Отиваш на брега трепеш 1 и си готов. Само, че ти влизат минимум 2ма, така че трика е да викнеш 1 и да бягаш докато 1ния не се върне назад и точно когато се върна да спреш и да набиеш елита. Той е лесен, аз без колби го смазах. Аз и 2мата почти ги смазах, ама ме наляха баш накрая.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен Nemeya

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: 0
  • Apo Panthoz Kako Demonaz.
Re:Massacre at light's point.
« Отговор #2 -: Юни 26, 2009, 03:38:36 pm »
Другия вариант е, да си викнеш другарче всеки поема по 1 елит и сте готови преди да се усетите
no horns I have nor pair ov wings I am the balance ov thy universe I have no number I have no name not fear'd ov laws need to restrain

Fizzy

  • Гост
Re:Massacre at light's point.
« Отговор #3 -: Септември 18, 2009, 03:17:25 pm »
Добре де пълни глупости са това. Ходих сам, да, зех 2ма, бягах докато 1ния се махна, и кво??????
Наби ми 800, после секи удар по 500 и накрая един крит за 970 и дотам беше цялата работа. Ходих с некав, зехме пак 1 моб. Уби ме, макар че ползвах колба. Другия продалжи да налива, остави го на около 600 и моба го критна за 700 и дотам беше. Пробвахме пак, ама тоя път мене ме уби с 4 крита, а другия се уплаши и се опита да избяга. Само дето мобовете имат дазе лок и е пълна мизерия бягането.... Кажете как се минава, вярно само 1 иска да се убие ама аз 3ма няма да седа да чакам за куест за 1 човек!  :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Massacre at light's point.
« Отговор #4 -: Септември 18, 2009, 04:09:32 pm »
бие е се и от ЕДИН човек така както аз го утепах сам  :-)
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Fizzy

  • Гост
Re:Massacre at light's point.
« Отговор #5 -: Септември 18, 2009, 04:24:38 pm »
Мда стана.... след около 30 умирания. Треа да се тренират магии и колби и задалжително бандаж. Ама само след 2 мин едни 2ма ме вакнаха с псувни да им хелп че умрели 10 пъти и моба ги напраил червени  :up: :up: :up: Абе нали се минава... В същото време 40мин права този How to Win Friends and Influence Enemies ама не му е тука мястото.