Автор Тема: Death knight  (Прочетена 6732 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Death knight
« -: Май 01, 2009, 07:51:54 am »
Понеже има хора които разбират ММММННННООООГГГГГООО повече от мен искам да ги питам:
Дет найта на какви таланти е най-добре за ПвП?
И на какви таланти е най-добре за танк?

благодаря предварително :clover:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Death knight
« Отговор #1 -: Май 01, 2009, 08:17:40 am »
Танк - фрост, ДПС - Блоод, ПвП - ънхоли
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Death knight
« Отговор #2 -: Май 01, 2009, 09:30:01 am »
Имаш малка грешка валио_ ... За танк си Фрост/Блъд, за ДПС(райд) си Ънхоли, за ПвП си ънхоли за гриндене си Блъд... Ама и ънхоли става за гриндене ... Общо взето Блъд е много зле ...  :doh: :doh:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Death knight
« Отговор #3 -: Май 01, 2009, 10:35:01 am »
Имаш малка грешка валио_ ... За танк си Фрост/Блъд, за ДПС(райд) си Ънхоли, за ПвП си ънхоли за гриндене си Блъд... Ама и ънхоли става за гриндене ... Общо взето Блъд е много зле ...  :doh: :doh:
Е не... Блъд беше добре в началото поне. Сега не знам. Но честно казано, много ми се доближават блъд мъгийките с другите така че за мен няма голям смисъл да го прая блъд. Само да се подчертае, че различни таланти на Ънхоли са за ПвП, а други за ДПС.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Death knight
« Отговор #4 -: Май 01, 2009, 11:02:38 am »
За танк е фрост/блъд, за дпс си е ънхоли, а за пвп пак ънхоли, но има няколко варияции поне според мен.Ънхоли + на блъд до rune tap-a или 16 точки на фрост включващи black ice и anihilation, а и improved icy touch, lichborne и някоя точица на icy talons са от полза.Всеобщото мнение, което чувам е, че ънхоли/фрост не ставало, но никога не съм се водил по него и с такъв билд дигам дк-то си в момента.Винаги мога мога да се хилна с 1 death strike при необходимост, а като съм му набил минимум 5 disease-a ме хилва доста прилично.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Panika

  • Гост
Re:Death knight
« Отговор #5 -: Май 01, 2009, 11:11:46 am »
Blood DK прави най-големия дмг, но иска и най-якия гиър.

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Death knight
« Отговор #6 -: Май 01, 2009, 09:34:29 pm »
Изказа се неподготвен ... Не е така ... Братовчед ми играе в Емерисс... На блъд прави по 10-12к с 2h оръжия , а с DW не ми се говори ... На unholy пере по 13-14к критикали с DW а и с тия 300 зарази ви прави криви ...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Death knight
« Отговор #7 -: Май 02, 2009, 10:20:21 am »
Изказа се неподготвен ... Не е така ... Братовчед ми играе в Емерисс... На блъд прави по 10-12к с 2h оръжия , а с DW не ми се говори ... На unholy пере по 13-14к критикали с DW а и с тия 300 зарази ви прави криви ...  :clover:
ами много благодаря на всички за отзивчивите отговори.
Значи в неделя ще съм на ънхоли

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Death knight
« Отговор #8 -: Май 02, 2009, 10:41:05 am »
Личен съвет. Не бързай с ДКто, ще съжаляваш после. Направи си героите 80 пак тогава мисли за ДК. Много неща ще ти се струпат на главата иначе, и освен това предполагам че на ДКто минимум 40% няма да му работят (имам предвид и магии и куестове и т.н.).
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Panika

  • Гост
Re:Death knight
« Отговор #9 -: Май 02, 2009, 02:22:43 pm »
Не се изразих правилно.От малкото с което съм играл ДК,по-скоро Blood има доста завиден бърст.Минаха много пачове,а в ЕВО не се знае кое как ще работи.Така, че нищо не се знае.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Death knight
« Отговор #10 -: Май 02, 2009, 08:37:01 pm »
Разгледах добре Ънхоли дървото, и бих казал, че ще е добре комбинирано с фрост, поне до дуъл уилд импруувмънта, защото както се знае Ънхоли се развива на 2 оръжия. Харесва ми изключително много това дърво, защото прави детнайта по устойчив на атаки с тоя боун шилд, и може да призове яко зарази и създания и да пука наред. Има талант, който ти прави гоула вечен (тоест докато не го убият). Доста интересен клас е ДКто, на клоня ънхоли на 100%, защото е с много дмг и е добър грайндър. ПвПто естествено е силната му страна.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен hipigore

  • Knight
  • *
  • Публикации: 11
  • EVO Karma: -1
Re:Death knight
« Отговор #11 -: Юли 16, 2009, 02:06:30 pm »
След различни тестове мисля, че това е най-добиря вариант за DPS.




Blood+Frost. Като от фрост целта е да се стигне DeathChill способността.

И тъй като тук почти нищо не работи от Unholy, то той губи всякакъв смисъл.

Ако работеха обаче скиловета за призоваване на DK картинката в съотношенито на силите би била съвсем друга.
Силно се надявам да има някаква надежда да заработят повечето способности на героя.
« Последна редакция: Юли 16, 2009, 02:13:47 pm от hipigore »

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Death knight
« Отговор #12 -: Юли 17, 2009, 10:53:14 pm »
Blood + Frost
Unholy + Blood това е шифъра според мен

cycnus

  • Гост
Re:Death knight
« Отговор #13 -: Септември 11, 2009, 06:58:28 pm »
Blood + Frost
Unholy + Blood това е шифъра според мен
Аз предлагам това
http://www.wowhead.com/?talent#jfVMqccIsfRfosxhxZ0x0o

Доволна съм си от него

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Death knight
« Отговор #14 -: Септември 12, 2009, 07:31:24 pm »
няма смисъл да качваш таланти които не работят.
например bloodworms и sudden doom
също не виждам смисъл от anticipation по добре похарчи 5-те точки за vicious strike + vurulence
 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell