WOTLK > Shaman

Обща информация и разяснение относно Шаманите.

<< < (2/5) > >>

Sparrow:
Добре добре. Имам шаман и гледам колко бързо му свършва... Първо има 100 мана реген от шийлд, второ че сторма му връща 8% мана и в рейд като си пусне мана спринг от време на време и стаа работата.

monlew:
На първото БГ WOTLK 80-90 с Паниката направих най-голям дмг и първи взех ачийвмънта от хордите.На следващото бг, което беше 35 минути бях с милион и 300 хиляди демидж - първи, и втори по лекуване.Прави сметка колко е слаб шамана.

Sparrow:
И пак не подминава мейдж :). Но наистина, ако си имаш стратегия може да го държиш много...

П.С. 1 от баннатите ми каза че на WotLK mage не струва, първо щото му свършва маната с 6 магии и второ щото прави малко демидж. За сега рекорда ми е 20к с Arcane Missiles (5.4к), а маната не свършва... Тоест свършва но имам сумати начини да я дигна за по-малко от 10 секунди.

Collins:

--- Цитат на: Sparrow в Май 30, 2009, 10:19:17 am ---И пак не подминава мейдж :). Но наистина, ако си имаш стратегия може да го държиш много...

П.С. 1 от баннатите ми каза че на WotLK mage не струва, първо щото му свършва маната с 6 магии и второ щото прави малко демидж. За сега рекорда ми е 20к с Arcane Missiles (5.4к), а маната не свършва... Тоест свършва но имам сумати начини да я дигна за по-малко от 10 секунди.

--- Край на цитат ---

+1

Всички знаем, шамана е добър DPS - но не перфектен, добър хийлър - но не перфектен, добро меле DPS, но не перфектно.. Шамана е замислен като хибрид и затова неможе да се концентрира на 100% върху една дисциплина.. Никой не оспорва факта, че прави доста дмг и хийл, но все пак на рейдове остава на задни позиции..

Requiem_1:
 Подкрепям Collins  :up:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия