Автор Тема: [Fixed]Fear  (Прочетена 10966 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен hordekilar

  • Knight
  • *
  • Публикации: 48
  • EVO Karma: -5
Re:Fear
« Отговор #15 -: Юли 19, 2010, 06:53:05 pm »
Според мен Warlock-a отново е бъгнат: http://www.wowhead.com/spell=6215 тази нагия не работи както трябва дори когато игра е слоген http://www.wowhead.com/item=42458 няма логика лок-а да си бие докато си във Fear  и да ти сваля 20к без да моге6 да направиш нищо.... Просто с този спел 20к ти взема без да си мръднал, а понеже 99% от уарлоците в Ево са спамери ти слагат още 1 Fear  и ти реално нямаш шанс........


Amarath ли там каф си ? не мога да те разбера къф ти е проблема че някой спамели fear нали тази магия е има тей че кво ти пречи ??? лока има няколко fear магий ако изкаш да караме без тях ? я ти на твоя герой недей да ползваш 2-3 важни магий!!
 :confused: :doh:

Неактивен El_DiABLo^^

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1903
  • EVO Karma: 34
  • GOSU player
  • Side: For The Alliance
Re:Fear
« Отговор #16 -: Юли 19, 2010, 07:03:56 pm »
освен че са важни, дават огормно предимство с тая бъгавост.. колко dmg искаш да ми налееш преди да изляза от fear, прочети си точно какво пише на спела и дали бачка така или преизпълнява написаното там.. :D

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Fear
« Отговор #17 -: Юли 19, 2010, 09:21:13 pm »
Ем тествах на моб вкарах му ~5к нормал и излезе от fear.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Fear
« Отговор #18 -: Юли 19, 2010, 11:10:56 pm »
При Priesta  в момента в , който направиш дмг на противника и Feara пада.Още преди да минем на тринити лока пуска fear  и те налива без да пада.Сега също е така.Незнам дали е проблем или така трябва да си е но сте прави ,че може да ти напука петите докато си дезориентиран по картата :)
Uno Sanctum

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:Fear
« Отговор #19 -: Юли 19, 2010, 11:11:47 pm »
Така отново се изля много помия... С тази тема исках да кажа, че явно има някакъв проблем с феар-а ( преди броени минути и Lakich ме уби във феар), а проблема е, че когато лока сложи феар другите играчи от неговото парти могат да пребият този, който е феарнат....

Тук не става въпрос кои е спамер и Hordekiler не ти говоря да се маха който и да било спел. И аз имам лок (макар и не 80-ти все още),
и много добре знам, че феар-а се бъгва понякога. А напоследък в БГ-тата гледам примерно Gryzlata (или нещо такова), който само дебне да сложи феар и да налее якодокато те бият и още 2-3, но феар-а не се маха...
Winter is coming ....

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Fear
« Отговор #20 -: Юли 19, 2010, 11:35:35 pm »
Добре ве мааму стара друга работа нямате ли си ?Сега вкарах 3500 NORMAL на Lakich и го извадих от fear сега ще престанете ли да си търсите причини поради които ва трепят ?

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Fear
« Отговор #21 -: Юли 19, 2010, 11:43:26 pm »
И при мен се е случвало това  , но не винаги става. Може би има "няакакъв шанс да бъгне"
Блинк , ти може просто да си единичен случай и мен не ме интересува дали ще ме бият в феар (за това си има сайлънс).

Неактивен blink

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 587
  • EVO Karma: -13
Re:Fear
« Отговор #22 -: Юли 19, 2010, 11:48:02 pm »
Strikes fear in the enemy, causing it to run in fear for up to X sec. Damage caused MAY interrupt the effect.
Мисля че някой хора незнаят какво репортват.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Fear
« Отговор #23 -: Юли 20, 2010, 12:58:47 am »
Така отново се изля много помия... С тази тема исках да кажа, че явно има някакъв проблем с феар-а ( преди броени минути и Lakich ме уби във феар), а проблема е, че когато лока сложи феар другите играчи от неговото парти могат да пребият този, който е феарнат....

Тук не става въпрос кои е спамер и Hordekiler не ти говоря да се маха който и да било спел. И аз имам лок (макар и не 80-ти все още),
и много добре знам, че феар-а се бъгва понякога. А напоследък в БГ-тата гледам примерно Gryzlata (или нещо такова), който само дебне да сложи феар и да налее якодокато те бият и още 2-3, но феар-а не се маха...

е добре бе пич кажи ми цял 9 секунден фиър не се маха от никъф дмг??? ако е така всички лоци дето отчаяно си спасяват спелла могат да ми оближат ушите(отвън И отвъре) това че не пада от първия спел е нормално според мен ама чак да не пада ептен
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:Fear
« Отговор #24 -: Юли 20, 2010, 03:31:14 am »
Омг вие разбирате ли какви ви пиша.....
Казвам, че има проблем (очевидно) като се използва срещу друид и когато има други които вкарват дмг. И с мага няма проблеми.
Блинк пробваи да феар някои друид ( ресто примерно) и дай на някой друг да го бие... ще видиш, че феар-а няма да се махне.

П.С. Ся всички, които имате лок много се впрягате просто вижте дали феар-а се маха при гореоказаните условия и ако се маха на 70% поне трия темата и тва е :)

П.С.2  И Блинк прочетох много добре какво пише на магията и на gly ph-a ,който върви към нея :)
« Последна редакция: Юли 20, 2010, 03:33:38 am от Amaranth »
Winter is coming ....

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Fear
« Отговор #25 -: Юли 20, 2010, 12:03:46 pm »
Омг вие разбирате ли какви ви пиша.....
Казвам, че има проблем (очевидно) като се използва срещу друид и когато има други които вкарват дмг. И с мага няма проблеми.
Блинк пробваи да феар някои друид ( ресто примерно) и дай на някой друг да го бие... ще видиш, че феар-а няма да се махне.

П.С. Ся всички, които имате лок много се впрягате просто вижте дали феар-а се маха при гореоказаните условия и ако се маха на 70% поне трия темата и тва е :)

П.С.2  И Блинк прочетох много добре какво пише на магията и на gly ph-a ,който върви към нея :)

Ами не ние не разбираме какво пишеш,защото пишеш пълни глупости  :dohh:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:Fear
« Отговор #26 -: Юли 20, 2010, 07:02:08 pm »
Lakich, освен, че ти не признаваш пунктуационните норми, явно не признаваш, че може и да не си прав....

Ако нямаш компетентно мнение по вепроса - не си прави труда да пишеш!
Winter is coming ....

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Fear
« Отговор #27 -: Юли 21, 2010, 02:00:36 am »
............ тоя от вендора само за алиианси ли е??? а Пак ж Троттбот има снимки на хорди с силжер и оранге и затожа питам засхтото жеднора ми е жраг ?? :doh: :doh: :doh: :doh:
Ти си тръгнал да ми говориш за норми ли бе Господин Ж.Темата ти е фрапиращо тъпа саШе :-)
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Fear
« Отговор #28 -: Юли 21, 2010, 12:02:25 pm »
Strikes fear in the enemy, causing it to run in fear for up to X sec. Damage caused MAY interrupt the effect.
Мисля че някой хора незнаят какво репортват.
        Добре де амарат я ми преведи какво пише горе ?
N1 ;)

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Fear
« Отговор #29 -: Юли 21, 2010, 01:08:16 pm »
        Добре де амарат я ми преведи какво пише горе ?

поражда страх в противника карайки го да бяга в паника за максимум от Х секунди правене на поражения по противника може да прекъсне ефекта ;) не е много точно ама все пак
Чалгата не е музика,а заболяване.