Автор Тема: Няколко въпроса за начинаеща.  (Прочетена 8588 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Victoria

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Няколко въпроса за начинаеща.
« -: Май 10, 2013, 04:27:50 pm »
Здравейте от утре започвам да играя (играла съм последно преди около 3-4 години и то малко). Имам 3 въпроса - 1.Какво мислите за биещ Paladin за начинаещ и може ли скийн на таланти? 2.Подходящи професии за Paladin? 3.Quest Helper от къде?
Благодаря предварително!

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #1 -: Май 10, 2013, 05:07:37 pm »
Привет!

Под "биещ паладин", би следвало да разбираме retribution paladin, нали така? Уточни към pvp или pve си се насочила, за да ти се дадат подходящи билдове.
Подходящи професии за паладина са blacksmithing и jewelcrafting, заради допълнителните камъни.

QuestHelper - където е секцията Other downloads, отиваш на страница 5 и от там теглиш нужната версия.

Дерзай!

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Victoria

  • Knight
  • *
  • Публикации: 2
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #2 -: Май 10, 2013, 05:17:22 pm »
Привет и на теб! Благодаря за професиите както и за QH. Относно PvP или PvE не знам, но по - скоро PvP..

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #3 -: Май 10, 2013, 05:20:47 pm »
Taкам ,правиш си хорда и ми пишеш на ЛС тук или в играта на герой "Sapphiron" . Ще ти обясня всичко на дълго и на широко за играта и ще те ти дам стартов голд + някой друг итем ;) .
Паладина е лесен герой ,което не значи ,че си няма своите тънкости. Много хора го водят даже ,че е най - лесният . Аз пък мога да кажа ,че си е изкуство да играеш паладин с всичките му тънкости.
За начален герой (за хора ,които не са играли играта много ) хънтера (ловец) е добра опция . Лесна му е играта и имаш пет (помощник) ,който значително ти олеснява качването на левели и играта като цяло. Пращаш си го да бие по дадено чудовище или нещо в играта ,а ти си биеш от далече с лък ,пушка или каквото там имаш. След битката си лекуваш помошника (имаш си магия ,която иска не много мана) и си продължаваш. С вде думи - елементарен герой . Това не значи ,че си няма своите тънкости !!! Да играеш hunter и то особено в pvp не е лесна задача и не е за всеки.
Пак ти казвам пиши ми на лс в форума или в играта и ще те насоча ,с които и клас да искаш да играеш и ще ти обясня всичко . :clover:
П.С. Всякакви адони ,глифове и всичко за професиите мога да ти кажа и пратя (работещи версии )
« Последна редакция: Май 10, 2013, 05:23:07 pm от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #4 -: Май 10, 2013, 05:32:01 pm »
Victoria, добро pvp в прайвет сървъри е кауза пердута. Ще се нагледаш на бъгове, неграмотни хора, които целенасочено ползват бъгове, с цел превъзходство и не на последно място, такива, които са си купили  легендарни оръжия за да фармят (в буквалния смисъл) редовите играчи.

Eто ти някои базови неща - [WoW 3.3.5] Ret Paladin Full PvP Guide. Вече като разбереш, кое работи и кое не, ще прецениш, какво ти е нужно.

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #5 -: Май 10, 2013, 05:58:04 pm »
Victoria, добро pvp в прайвет сървъри е кауза пердута. Ще се нагледаш на бъгове, неграмотни хора, които целенасочено ползват бъгове, с цел превъзходство и не на последно място, такива, които са си купили  легендарни оръжия за да фармят (в буквалния смисъл) редовите играчи.

Eто ти някои базови неща - [WoW 3.3.5] Ret Paladin Full PvP Guide. Вече като разбереш, кое работи и кое не, ще прецениш, какво ти е нужно.
Спри да плашиш хората....човек сам си избира с кой да си цака играта. Намираш си хора ,които са читави и с тях ходиш на раидове и т.н. Не е задължително въобще да си имаш взимане даване с въпросните кретени...
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #6 -: Май 10, 2013, 06:04:55 pm »
Ти малоумен ли, какъв си, не мога да разбера, а и май не ме интересува. Колко пъти да ти казвам, че е излишно да ме репликираш, за да не ти напомням що за неграмотно същество си?

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #7 -: Май 10, 2013, 06:29:56 pm »
Къде го ръгаш , къде се пука  :doh:. Желая ти приятен ден :)
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Stray

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 2
  • wow user
  • ISP: Megalan Network
  • Герой: Stray
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #8 -: Май 10, 2013, 11:06:20 pm »
Не ти препоръчвам Paladin!  :no:
Rogue от друга страна е перфектен за начинаещ в PvP (т.е. битка срещу други играчи). Най-хубавото е че можеш да изчезваш и да си подбираш битките, така че почти няма да умираш.
Още добри герои за PvP начинаещи - Beastmastery Hunter (ще си имаш животинка, която те пази от нападатели докато ти ги убиваш от разстояние), Balance Druid (много лесен за начинаещи, също можеш да се криеш като Rogue), Arcane Mage(Бързо ще те убиват, когато си сама, но имаш малко клавиши и е лесен за научаване).
Общо взето, когато почнеш да влизаш в Battlegrounds, където се бият Horde и Alliance, гледай да стоиш с група от хора винаги в началото.
Ако задължително искаш Paladin - играй го на Protection(Танк) след като дигнеш 80ти level, или Holy(Лечител).
Най-добрата професия за PvP е Engineering, а заедно с нея върви Mining.
Таланти си правиш първо за вдигане на нива, а чак на 80ти level мислиш като цяло за тях.
« Последна редакция: Май 10, 2013, 11:24:03 pm от Stray »

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #9 -: Май 10, 2013, 11:26:48 pm »
 'Аре стига сте разубеждавали момичето! Щом е решила да си цъка с паладин, то нека така да бъде. Зак'во въобще я хвърляте в издънки не мога да разбера? След като й казвате, че за начинаещ е лесно да се играе с ловец и крадец, защо не предвидите факта, че сигурно няма толкова дълги пръсти за да използва с кей байндс всички нужни магии, когато и потрябват.
Според мене правилно се е насочила към паладина и нека това не се променя, защото ще и доставя удоволствие да играе с него, а не с друг препоръчан клас.

 Често в ЕВО се случваше новаци да ме питат - (даже наскоро имах един случай, въпреки факта, че в ЕВО не играя от много време) - Кой герой е най-силен? С кой ще съм най-добър и ще ми бъде най-лесен?

 Най-простият начин да отговориш на това е, като накараш човека да прочете по-малко за класовете и какво предлагат те (независимо в интернет или в самото "ревю" на играта), и чак след това да си изберат това което най-много им приляга, независимо по какъв начин. Било то възоснова на личен характер или просто начин на действие.

 В заключение мога да повторя!
Добре си се насочила към паладина. Той не е чак толкова ламав, за колкото се смята. Ще ти е лесно да играеш с него, въпреки факта (както каза Сапфи), че ще ти отнеме време да научиш тънкостите, за да отреагираш адекватно в различните ситуации (визирам насоката ти в PvP). Действай смело и наблягай на постовете, на г-н Караконджул. Има какво да изчерпиш, не само като информация за играта. И не забравяй! Играта е за забавление, а не за тровене на нерви.

 Успех!  :clover:
« Последна редакция: Май 10, 2013, 11:30:34 pm от The Aspect »
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Stray

  • Knight
  • *
  • Публикации: 18
  • EVO Karma: 2
  • wow user
  • ISP: Megalan Network
  • Герой: Stray
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #10 -: Май 11, 2013, 10:17:11 am »
@TheAspect Единствените ти аргументи са:
1. "Сигурно няма толкова дълги пръсти за да използва с кей байндс всички нужни магии, когато и потрябват."
 Стига да може да натисне с една ръка Shift+R мога да и направя повече от 30 удобни keybinds (като даже ще и са свободни WASD за допълнително движение, което улеснява начинаещите). Мен ми се струват достатъчни (дори прекалено много), освен ако не иска да става Gladiator. Като включим macros, или addon като Bartender4, съкращаваме допълнително нужните и клавиши за игра. В случай че не може да натисне с една ръка Shift+R ти поднасям извиненията си!
2. "Според мене правилно се е насочила към паладина и нека това не се променя, защото ще и доставя удоволствие да играе с него, а не с друг препоръчан клас."
 Аз не и препоръчвам да играе Paladin на Retribution. Няма почти никакъв Crowd Control и няма разумен начин за бягство от нежелана битка. Paladin е прекалено игран клас, като всички играчи имат изградена стратегия за убиването му и ще направят играта й ад! На всичкото отгоре, трябва да се навре в melee range за да убие някой и ще умира за секунди, освен ако няма два пъти по-добър gear от противника! Като стана дума за gear, райдовете са пълни с Retribution Paladins, ако иска да разгледа и другата част от играта (PvE) ще е ужасно трудно да влезе в такъв, а да не говорим да вземе item-и и да си облече героя. За арена няма да говоря даже.  :no:
 Другите класове със споменатите специализации към тях са двойно по-подходящи за начинаещ PvP играч, поради елементарното си устройство, двойно (дори тройно) повече Crowd Control от Paladin и множеството начини за бягство от нежелани битки. Вече казах, че ако държи да е Paladin като начинаеща PvP да си избере Protection, или Holy. Според мен, най-добре ще е да опознае играта с някой от изброените герои и да си направи Paladin след това.
« Последна редакция: Май 11, 2013, 10:18:57 am от Stray »

Неактивен LaSnOcHeS

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 306
  • EVO Karma: -6
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #11 -: Май 11, 2013, 04:11:15 pm »
Не мога да разбера защо всички давате акъл, с какъв герой да играе.....
Паладина е един от най-лесните за вдигане(особено, ако е вдиган на прот) и както каза Sapphiron е и лесен за игра, но си има тънкости(както също споменаха).
Караконджул-а пък не го слушай изобщо, той само си "дърдори" .....  :doh:
Момичето си е избрало паладин, с паладин да си цъка ..... на вас какво ви пречи не знам ...

Вярно е, че има доста паладини и по райдове трудно може да се вредиш за предмети, но паладина не е толкова зависим от предмети, както някой други герои.

А за нежеланите битки на Stray мога да кажа, че и палата си има начини за бягство, просто рядко съм виждал хора да бягат от битка дори и да е загубена кауза, това че с друид-а(както и други герои) може да се криеш като страхлива котка не + за героя.  :clover:

Като обобщение мога да кажа, че с паладин си е забавно!

Като пример мога да дам любимото ми занимание по БГ-тата -> дори да са много хората от противоположната фракция  им скачаме и бой по който ни падне, нищо че е 100% сигурна смърт, но все пак си е забавно   :freak: ( е по някой път избивам всички, разбира се, ако е по малко групичката на която скачам и са по-слабички) 

 :clover:

Неактивен phoebelolz

  • Knight
  • *
  • Публикации: 32
  • EVO Karma: -3
  • wow user
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #12 -: Май 11, 2013, 08:21:27 pm »
Не ги слушай тия "прота", цъкай каквото си искаш и най-важното е да се  забавляваш. Тия си освен да си мерят иглите, за друго не стават  :confused:

Ако искаш да научиш нещо, пиши на сапирон той поне има представа за какво става въпрос

Неактивен Караконджул

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1178
  • EVO Karma: -136
  • Вагабонт
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #13 -: Май 11, 2013, 08:28:50 pm »
За сметка на цървул, като теб, нали :mrgreen:

Най - мразим някой да ми умнее!

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Няколко въпроса за начинаеща.
« Отговор #14 -: Май 11, 2013, 11:49:25 pm »
Не ги слушай тия "прота", цъкай каквото си искаш и най-важното е да се  забавляваш. Тия си освен да си мерят иглите, за друго не стават  :confused:

Ако искаш да научиш нещо, пиши на сапирон той поне има представа за какво става въпрос
А това го казва човек, който не само се чувства, като игленик, но и в реалният си живот със сигурност е такъв.  :freak:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard