Автор Тема: Изкуство  (Прочетена 19736 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Изкуство
« Отговор #60 -: Юни 23, 2013, 09:25:45 pm »
Между другото имам хладилник за 1 кенче кола/бира за USB, отново с Пелтие, радиатор (за процесор) и вентилатор. Просто изолирано с дъски и изолиращи материали, за да пази студено.  :clover:


P.S: Е всичко, което изброих и има Пелтие си има и лоша страна. Както казах този елемент има 2 страни - топла (топла, топла, колко да е топла -> 80-130 градуса) и студена (от -10 до 3, примерно). Примерно вземете хладилниците, отвътре са студени, отстрани горят, поне някои.
« Последна редакция: Юни 23, 2013, 09:27:50 pm от Abken »

Неактивен Abken

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 664
  • EVO Karma: -21
  • fair but sometimes evil EVO wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Abken
Re: Изкуство
« Отговор #61 -: Август 02, 2013, 12:13:28 am »
Пишех разкази, когато бях студент, дори сега имам започнати, но те са 3-4 и постепенно като ми дойдат идеи пиша, а и то от единия разказ идват идеи за другия и така. Някои са публикувани в студентски вестници, книжки, но сега пиша любителски. Един ден ще ги филмират !!! Шегувам се, разбира се, но за един разказ имам награда камера и грамота от някаква комисия за фентъзи и хорър, но определено за първи път я чух.


Завърших изцяло първата си композиция, естествено на пиано я изпълнявам, но проблемът е голям с авторските права. Не съм платил и ако някой открадне музиката може да си плати и да открадне без проблем, а цените не са ниски. Свиря го само в компания за настроение. 


P.S: Защо замря темата, беше добра. Музикантите, художниците - давайте да слушаме, да гледаме, не се срамувайте.  :-)

Неактивен Feat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 183
  • EVO Karma: 10
  • wild child
Re: Изкуство
« Отговор #62 -: Септември 25, 2013, 09:05:30 pm »
Пейчо го чака това ако продължава да угажда на малчуганите в сървъра !
Това е само майтап, но си е самата истина чакам с нетърпение момента когато някой ще ревне да му се сложи пица в вотешопа!
« Последна редакция: Септември 25, 2013, 09:08:53 pm от Feat »