Автор Тема: ICC  (Прочетена 2275 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikanor20

  • Knight
  • *
  • Публикации: 24
  • EVO Karma: -4
  • wow user
ICC
« -: Март 08, 2013, 11:15:10 am »
Снощи бяхме на ICC'10 heroic. Босовете набиваха dmg на танка, сякаш нямаше никакъв defence rating (а рейтинга му беше над 600). Warrior имаше проблеми с агрото (знаеше как се прави агро, ама ...). При професора се появи бъг с трансформацията. Играчът, дето трябваше да пие локвите, не можа да се трансформира в чудовище "като хората". Аз го виждах трансформиран, той себе си - не, а друг го виждаше ту трансформиран, то нетрансформиран. В крайна сметка не можа да пие от локвите и измряхме.
Явно последните fix-ове се нуждаят поне от половин година "фиксване", за да заработят нормално, та предлагам засега да караме без тях, че за втори път след слагането на фиксовете виждам глидията отчаяна дотам, че почнаха да говорят за търсене на други сървъри.
И друго, нормално е да има неработещи инстанции в частен сървър, ама не е нормално GMs да реагират грубо, когато някой се опита да играе в такива инстанциите. Просто може да се обясни човешки, че засега не може да се играе там, не с реплики от рода на "Махайте се!", като онзи ден при Малигос. Обидно беше, засегнаха се хората.
« Последна редакция: Март 08, 2013, 11:17:25 am от nikanor20 »

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: ICC
« Отговор #1 -: Март 08, 2013, 01:30:49 pm »
Проблемите с агрото си е лично ваш проблем и не само от танка зависи дали ще може да го държи. За деф рейта няма да коментирам. Само ще ти кажа, че има разлика между armor, defence rating, defence, avoidance, block...
Коя е тази гилдия и по-интересно ми е кой е този танк?
В EOE имаше краш бъг и за това са ви изгонили, но явно не можете да се сетите, че вие крашвате сървъра. В момента е оправен(https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/commit/8993eef7231ab558a98f1403e1cf7d7a5ab158dd) и инстанцията е перфектна за райдване, но не следя до къде е обновено ядрото на сървъра, за да ви кажа може ли да се ходи или не.


Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: ICC
« Отговор #2 -: Март 08, 2013, 01:50:54 pm »
Пача е 1 ден след нашия ъпдейт, мисля да направя втори за да се фиксне тоя проблем с vehicle crashes.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен torment

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -19
  • wow бабанка
  • ISP: Megalan
  • Герой: torment
Re: ICC
« Отговор #3 -: Март 14, 2013, 07:27:38 pm »
Отново красота , вместо да обясниш какво се случва , ти гониш хората :) Евалата !
Относно ICC и аз имам проглем героя ми като влезе вътре все едно влиза с матрицата , или пак да пиша .save ? /reload crash-va цялата игра ....
от града на липите , поетите и красивите жени - за жалост в града на мръсотията , кучетата и ... др.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: ICC
« Отговор #4 -: Март 14, 2013, 07:44:57 pm »
Отново красота , вместо да обясниш какво се случва , ти гониш хората :) Евалата !
Относно ICC и аз имам проглем героя ми като влезе вътре все едно влиза с матрицата , или пак да пиша .save ? /reload crash-va цялата игра ....

Ако е само disconnect може да търсиш проглема в сървъра, но след като ти крашва цялата игра, най-вероятно проглема е в твоя телевизор. И все пак ако се надяваш на някаква помощ трябва да знаеш как да си я поискаш. Като за начало спри с арогантното си държане, а след това кажи като ти крашва играта каква грешка ти изписва, защото така само с "крашва ми играта" може да значи че си риташ и кабела на захранването. Screenshot на грешката и може и да ти бъде оказана помощ.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!