Автор Тема: Евент викторина – Аз знам, Аз мога  (Прочетена 4159 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Евент викторина – Аз знам, Аз мога
« -: Януари 01, 2013, 02:06:16 pm »
Идеята е взета от един стар сървър, който май не съществува вече

През случайно време се пуска въпрос като официално съобщение с 3 отговора (може и с 4, за да е по-трудно) така че да се види от всички. Има само 1 правилен отговор, но нищо не пречи да се въведе въпрос с повече от 1 верен отговор. Отговарянето на въпроса носи 5 точки. Естествено по-бързия печели. Избират се 10 въпроса и те се появяват на случаен принцип без да се повтарят. След 1 седмица се сменят с нови, за да се избегне злоупотребяването на едни и същи играчи с макро с верните отговори

Въпросните точки в този сървър бяха раздавани на играчите автоматично след отговора на най-бързия. Точките служеха, за да могат играчите да пишат горе на екрана (като официално съобщение с червени букви като /yell ) и за закупуване на по-хубави итеми от сайта на сървъра.  Тук може да се раздават 5 или 50 голд при отговор или 5 воте точки
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен vedalann

  • Knight
  • *
  • Публикации: 44
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: vedalan
Re: Евент викторина – Аз знам, Аз мога
« Отговор #1 -: Януари 01, 2013, 03:32:18 pm »
Звучи ми интересно. :clover:
Vedalan/retry/paladin

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Евент викторина – Аз знам, Аз мога
« Отговор #2 -: Януари 05, 2013, 07:58:31 am »
Прилича ми на тривия в IRC... ;)
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен hunts

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -36
  • Карма, карма, колко да е карма?
Re: Евент викторина – Аз знам, Аз мога
« Отговор #3 -: Януари 05, 2013, 11:25:05 am »
Може да наемем и Петър Вучков да го води тоя quiz...
Blackthorn lvl 80 Warlock

Неактивен KoTeTo

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 352
  • EVO Karma: 56
    • Minions of Destruction guild
  • ISP: PowerNet
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Kote
Re: Евент викторина – Аз знам, Аз мога
« Отговор #4 -: Януари 05, 2013, 12:52:55 pm »
Аз винаги съм мислил за ивент, който да е свързан не само с играта, а и извън нея. Примерно, ако приемем това предложение за въпроси, моята идея е следната. Задава се загатка, която описва дадена снимка, произволно намерена предварително в интернет, на абсолютно свободна тематика. Описва се накратко въпросната снимка, без да конкретизира. След което играчите търсят, нещото и го постват във Форума примерно. Трябва да се намери най-близкият отговор. Времето може да е от понеделник до петък, примерно. Голяма глупост е, но така ще развием форума и се надявам, повечето да почнат да го посещават, защото в момента си мисля, че е трагично.

btw, това с тривията е малко спамерско. ще е мазало от коментари. По-скоро си мисля, че идеята е добра, но не трябва да е в играта.
Kote - pve Mage
Guild --> http://wow.pin2.net/

Неактивен Coldeyes

  • Knight
  • *
  • Публикации: 27
  • EVO Karma: -5
  • wow user
Re: Евент викторина – Аз знам, Аз мога
« Отговор #5 -: Януари 06, 2013, 02:03:50 pm »
това с травията,меко казано ще подлуди всички и без това си има достатъчно спамери в общия чат + спама от записващите БГ и арени,което неминуемо ще доведе до хора не разбрали,не чули,не видели и т.н,които в ядът си ще почнат да спамят още повече и какво правим?До 2 седмици половината сървър ще е мутнат...
Това с форума ми се вижда,прилично,но пък се поставя въпроса относно това колко го посещават...