Автор Тема: Проблем  (Прочетена 2168 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен MANEKENA6666

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Проблем
« -: Октомври 19, 2011, 09:34:35 am »
Добър ден на всички! Нов съм в играта и имам въпрос ... Направих всички стъпки в инсталацията, но когато си написах потребителското име и паролата и ми изписа, че ме ДИСКАНЕКТВА ОТ СЪРВАРА ... Не знам на какво се дължи и реших да попитам. Мисля че версията не е ъпдейтвана, защото изтеглих играта вчера от замунда и исках да играя в БГ сървар. Първият който ми излезе в търсачката на гугъл беше на ЕВО и за това мисля, че не е обновен самата версия. Дайте ми ориентир какво може да е ... Благодаря за вниманието!!!

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Проблем
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2011, 09:53:51 am »
Провери версията на играта-трябва да е 3.3.5
Провери реалмлиста-трябва да е- set realmlist logon.evowow.com
Спри си защитната стена на Wina (понякога прави проблем)
Надявам се съм помогнал  :clover:
Timewizard

Неактивен naskutu

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 179
  • EVO Karma: -22
  • няма
  • Герой: Blackcow
Re: Проблем
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2011, 10:24:02 am »
Отваряш " www.evowow.com " , отиваш на F.A.Q. / инсталация . Там ще видиш какво да истеглиш и подробно опинание какво да направиш за да влезнеш. Надявам се да съм ти бил полезен.
Blackcow DK; Furioncho Druid; Uglyman Rogue
Hacky Hunter;Armohospital Paladin и още няколко :d

Неактивен MANEKENA6666

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Проблем
« Отговор #3 -: Октомври 19, 2011, 11:22:25 am »
Всичко съм изтеглил,инсталирал и направил както е описано в темата за инсталация, обаче като се спозагледах забелязах, че версията на играта е 4.00.0 и понеже прегледах обстойно сайта бях мярнал някъде тема за зануляване на версията. Също го направих, обаче забих до там ... идеи какво да правя?! :doh:

Неактивен MANEKENA6666

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Проблем
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2011, 12:29:43 pm »
Има ли някой от Горна Оряховица, който да не го мързи да се разходи до центъра  :smart: и да ми помогне  :rolleyes:

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Проблем
« Отговор #5 -: Октомври 19, 2011, 12:39:35 pm »
Всичко съм изтеглил,инсталирал и направил както е описано в темата за инсталация, обаче като се спозагледах забелязах, че версията на играта е 4.00.0 и понеже прегледах обстойно сайта бях мярнал някъде тема за зануляване на версията. Също го направих, обаче забих до там ... идеи какво да правя?! :doh:
Ако си на 4.0.0 версията ти е грешна изтегли тази http://zamunda.net/details.php?id=228705&hit=1  :cap:

Неактивен MANEKENA6666

  • Knight
  • *
  • Публикации: 5
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: Проблем
« Отговор #6 -: Октомври 19, 2011, 01:08:12 pm »
Аха ясно ... мерси :) А само да попитам ... пачът на самият сървар да го трия ли?