Автор Тема: помогнете ми  (Прочетена 1919 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен fenaa

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
помогнете ми
« -: Септември 11, 2011, 03:29:32 pm »
здр на всички имам един проблем ако може да ми подскажете ,,,
почнах да играя преди 1 ден за една вечер станах 22 лв играл сам и преди вов и знам горе-долу за какво иде реч ,,, то направих воин до 20 лв без никакви затруднения правех квести дигах нива приятно но на 21-22 лв зор мра мра един моб на 24-5 лв ма убива неговора за босс обикновен моб ,, няма накаде реших по танката лаисна да мина и си напазарувах меч и броня от шопа та пишеше 200-300 дм за 1 лв 200-300 деф за 1 лв аз ги купих и какво да видя не 200-300 а 20-30 и пак си ма бият на тупан и 1 куест немога да мина а така ми се играе какво да направя ?? да купа некав елексир за левел или как да стана силен ? помогнете ми ,,,, 

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: помогнете ми
« Отговор #1 -: Септември 11, 2011, 04:25:53 pm »
Въх майко , незнам да плача или да се смея. :freak: :freak: :freak:
Алианс или Орда си ?
В кой земи вдигаш лвл и отговарят ли мобовете на твоя лвл?
Вдигаш ли таланти и магии ?Учиш ли ги от тренерите ?На всеки два лвл. ти дава нови или ъпва други вече научени магии.
Uno Sanctum

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: помогнете ми
« Отговор #2 -: Септември 11, 2011, 06:14:28 pm »
След като не успяваш да ги биеш в тази зона върни се в предишната.Поратърси се малко, за да видиш нямаш ли други куестове и така докато качиш още някое ниво.Провери си трейнъра и талантите както каза spooky.
A относно предметите ти ако съм те разбрал правилно си пазарувал от шопа на сайта и най-вероятно си си купул хеърлуми.Това са специални предмети, които улесняват левелинга, но статсовете им не са тези които виждаш на сайта.Те се пронемят според нивото на героя, който ги носи.
Примерно Reforged Truesilver Champion има добри характеристики, но на първо ниво си е с дмг от порядъка на 30-40.
 :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен fenaa

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • wow user
Re: помогнете ми
« Отговор #3 -: Септември 11, 2011, 09:17:05 pm »
затворете темата ,гору-долу взех да се справям а за предметите несам разбрал но нали всичко няма как да знаем и мерси за одговорите  :lol: :lol:

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: помогнете ми
« Отговор #4 -: Септември 12, 2011, 11:56:24 am »
1. Вдигай на Протекшън.
2. Ако имаш гилд помоли някои да ти мине трудния моб.
3. Просто прави куести на друго място където можеш.