Автор Тема: Босове и петове?  (Прочетена 1679 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Босове и петове?
« -: Февруари 14, 2010, 09:55:13 pm »
Да попитам, зависи ли дропа на боса т.е. какво ще пусне от това дали ще го бият петове(в частност на ловеца) или не?

*Не мога да се определя като напреднал(за 9-10 месеца игра) но се старая и приемам всякакви идеи. Поне теоретично никъде не съм срещал до сега че не трябва да играя с пета(аз съм ловец) когато бием босове в инстанции? Освен че трябва да го управлявам коректно за да не привлече нежелателни мобове, не виждам какво друго пречи пета ми - дори напротив, той не е само за украса, а е от изключително голямо значение ... но се намира от време на време "напреднал" играч, който ме "съветва" да не ползвам пета в инсове, защото се бъркал лота на босовете и дори може да се бъгне и нищо да не пусне - има ли нещо вярно в това?

П.С. всъщност 2пъти са ми правили забележка, преди няколко месеца ми казаха да махна пета без да могат да ми обяснят защо точно да го махна, и тия дни за лоота нещо ми обясниха както казах по-горе. Дефакто съм направил над 100+ Накса и други инсове и винаги си ползвам пета и не съм забелязал да е проблем(изключая като збори някой моб без да трябва - в този смисъл се старая да внимавам) ... но все пак да питам защото не ми е приятно да остават с лошо впечатление колегите и да ме смъмрят в чата на играта
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 10:37:48 pm от jamesbg »

Неактивен blo0draven

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -1
Re:Босове и петове?
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2010, 06:43:32 am »
Хънтърите от нашия гилд могат да ползват петовете в инсовете и ги ползват така че си прав не се прави проблем със лоота на босовете.

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:Босове и петове?
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2010, 12:01:55 pm »
Да попитам, зависи ли дропа на боса т.е. какво ще пусне от това дали ще го бият петове(в частност на ловеца) или не?

*Не мога да се определя като напреднал(за 9-10 месеца игра) но се старая и приемам всякакви идеи. Поне теоретично никъде не съм срещал до сега че не трябва да играя с пета(аз съм ловец) когато бием босове в инстанции? Освен че трябва да го управлявам коректно за да не привлече нежелателни мобове, не виждам какво друго пречи пета ми - дори напротив, той не е само за украса, а е от изключително голямо значение ... но се намира от време на време "напреднал" играч, който ме "съветва" да не ползвам пета в инсове, защото се бъркал лота на босовете и дори може да се бъгне и нищо да не пусне - има ли нещо вярно в това?

П.С. всъщност 2пъти са ми правили забележка, преди няколко месеца ми казаха да махна пета без да могат да ми обяснят защо точно да го махна, и тия дни за лоота нещо ми обясниха както казах по-горе. Дефакто съм направил над 100+ Накса и други инсове и винаги си ползвам пета и не съм забелязал да е проблем(изключая като збори някой моб без да трябва - в този смисъл се старая да внимавам) ... но все пак да питам защото не ми е приятно да остават с лошо впечатление колегите и да ме смъмрят в чата на играта

Аз препоръчвам на хънтерите да си приберат петовете единствено , за да не дърпат мобовете в инсовете иначе по време на битка с бос не пречат нито за това какво ще пусне боса нито нещо друго .

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Босове и петове?
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2010, 02:03:56 pm »
Дропа на всеки бос му е "заложен" всеки път, когато се стигне до него, така че каквото решил пуснал.Няма нищо общо дали ще има два три или 10 пета.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Босове и петове?
« Отговор #4 -: Февруари 18, 2010, 09:15:49 am »
Няма нищо общо пета със дропа на босовете...
Единственият му проблем е,че дърпа мобове чат пат...
"Stay Foolish, Stay Hungry"