Автор Тема: Най-добрите Арена Отбори  (Прочетена 28684 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #75 -: Август 06, 2010, 09:06:06 pm »
В ево това combo ще e rank 1, ако това са Superman и Blessed ;]
:doh:
п.п. Сетих се що се мазниш на Батмана   ... :down:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #76 -: Август 06, 2010, 09:27:20 pm »
ХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХАХАХААХАААХАхАХАХАХАХАХАХАХ YOU MADE MY DAY ХАХАХАХХАХСХАХССХААХСХАСАХАХАХХАХААХХСХААСХхсАХСАСА
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Неактивен AshbringeRR-.-

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 299
  • EVO Karma: 4
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #77 -: Август 06, 2010, 10:59:44 pm »
#Shadow_072 незнам защо даваш линк към армори-то на Swifty навярно си 'Fan boy' , но виж че на другия Warrior в отбора персонъл рейтинга е по - висок и има по - малко загуби. ;)
Swifty вярно е пич - мисли като играе , но ще трябва да ви разбия мечтите - далеч не е най - добрия Warrior както всички мислите. (лично мнение hate me fanboys) ;)


Rinolex & Blessed за сега са ранк 1 съответно те са най - добрия отбор за момента. ;)
Много ми е интересно Subbmaster & Chaoswizard ако направят един отбор и се сработят какво ще стане.Нещо като Bloodprince & Darkfox може би.
За 3в3 тийм Rinolex , Bloodprince, Lakich (или още някой наяден маг) съм 100 % сигурен , че няма кой да ги спре. ;)
Anarch... rogue powah ;)

Неактивен shadow_072

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -4
  • Nitrous (Human warrior)
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #78 -: Август 07, 2010, 10:27:58 am »
Oh my .. R*****s  :doh:
HOOLIGAN CULTURE A.C.A.B

Неактивен shadow_072

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -4
  • Nitrous (Human warrior)
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #79 -: Август 07, 2010, 10:32:30 am »
Не ви рабирам от завист на skill-a ли му викате супер бот ..
С 3/5 relentless 1 wrath бие High , Pressly за horde няма да говора по простата причина че всичките са кликери  :doh:
« Последна редакция: Август 07, 2010, 10:36:52 am от shadow_072 »
HOOLIGAN CULTURE A.C.A.B

Неактивен shadow_072

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -4
  • Nitrous (Human warrior)
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #80 -: Август 07, 2010, 10:34:30 am »
anti roman кажи ми причината поради която трябва да му се мазня ..  :confused:
« Последна редакция: Август 07, 2010, 10:37:19 am от shadow_072 »
HOOLIGAN CULTURE A.C.A.B

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #81 -: Август 07, 2010, 10:37:12 am »
:doh:
п.п. Сетих се що се мазниш на Батмана   ... :down:
Що ?  :blink:

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #82 -: Август 07, 2010, 10:38:49 am »
Просто с нетърпение чакам иди*та Icyheart  да дигне 80  :puppyeyes: Аз съм Супербот ... от завист направо откачате  :doh: :doh: :doh: :doh: :doh:

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #83 -: Август 07, 2010, 10:43:11 am »
Благодаря ти, че ми правиш деня по-усмихнат с тези малоумни постове, които пишеш. Не знам кой завижда след като ти пишеш тези постове, в които се вижда, че имаш Superman за бог.  :doh: Не знам от колко време знаеш Superman в Ево, но преди правих арени с него (  :doh: не е от най-доброто ми време в пвп-то ) и през това време той нито веднъж не смени станс. Замисли се какво означава това. Браво на този човек, който го е научил да сменя стансове и му е разяснил какво прави Pummel; Shield Wall; Shield Bash; Disarm; Spell Reflection и всички други. Нека да се радва, че е 2к рейт, но това е само защото парта му спами Cyclone а той има 50% heal reduce и един Shattering Throw. Айде очаквам други бисери, защото в тази жега освен да чета глупости на изпечени от слънцето мозъци друго не ми се прави.  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #84 -: Август 07, 2010, 10:57:01 am »
Кавале само да ти поясня , че преди бях кликер ...

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #85 -: Август 07, 2010, 10:57:53 am »
Сичко с времето... А пък този Icyheart дори незнае тийма ми , нито как играя , а пък ми вика супербот  :doh: после кой е простия

Неактивен Strength And Honor

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 72
  • EVO Karma: -18
  • evo user
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #86 -: Август 07, 2010, 11:00:18 am »
 Кавале и ти си 2к рейт защото имаш сакред мой човек ... както и ти спамиш само 1 флашка така и той спами циклон .. Замисли се малко  :excl:

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #87 -: Август 07, 2010, 11:11:31 am »
Благодаря и на теб, че ръсиш бисери. Колко човека да ви го обяснят? С какво трябва да ви се налее в празните глави, че Sacred-a НЕ Е БЪГАВ? Вярно, ставаме малко ОП, но не виждам защо един добър играч да не пренебрегне Sacred-a и да играе на максимума на възможностите си? Мога да ти кажа, че в сървъра има 1-2 уариора които играят както трябва и наистина могат да победят Холи паладин, а другите като видят hpala срещу тях и им потъват гимиите. Първо проучете малко и тогава обвинявайте хората. Вие сте ни били в арена, поради причината в предишния пост. Сигурно sacreda ми прави играта? Ми то тогава в официалния сървър всички холи паладини над 2к рейт са слабаци, защото играт със Sacred Shiled.  :doh: Айде стига глупости, моля! Не знам колко плащаш на shadow_072 да ти вдига самочувствието, но при нас все още си оставаш кликър. Ааа и да, когато правих арени с теб от гилдията ми се шегуваха, че ако стигнем 1800 ще съм първия човек вдигнал 1800 на 1vs2.  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #88 -: Август 07, 2010, 11:11:34 am »
Кавале и ти си 2к рейт защото имаш сакред мой човек ... както и ти спамиш само 1 флашка така и той спами циклон .. Замисли се малко  :excl:
XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAX  Суперботчето си има последователи хахахахахаха, боте я кажи, какво обшо има флашката с циклона? И 2те магии правят различни неща. Кавал до колкото си спомням е хийлър..., да не си използва хийл магиите ли ????? "замисли се" вика, ХАХАХХА дечко си боте ;) !
« Последна редакция: Август 07, 2010, 11:14:16 am от ha7er!? »
N1 ;)

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:Най-добрите Арена Отбори
« Отговор #89 -: Август 07, 2010, 11:46:52 am »
е кво ви е направил суифти че го намесихте във ваще глупости? най-добрия 2в2 тийм са swifty and drakedog който ги бие ще го направя президент(то в бг не са иска много де)

за бъгадините ах бъгадините  несподелена любов те ме обичат аз не  :freak: "кавале" помниш че стабилна част от класовете в сървара са "леко" отслабени един ММ хънтър от който са предполага че трябва да те прави да си хапиш ушите не може ДА ТИ МАНЕ сейкреда (може де ама вече е в гробището)


къде всички скочихте "тоя е добър" оня е зле for crying out loud В ПИРАТКА СТЕ много ясно че има 10-12 добри играчи за целия сървър и то е опит не нещо друго а за тия "интелекти" дето като играят от 3.х.х тук и са фанали господ за шлифера нямам коментар
Чалгата не е музика,а заболяване.