Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63362 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #255 -: Декември 26, 2010, 12:23:35 am »
Аз не мразя, но сега ще ви кажа на какво се смея.

Смея се на хората, който като видят, че със зелени предмети и все едно виждат прокажен играч.
Смея се на същите тези хора, когато попитам дали има място за fos/pos/icc и отговора е "Ти нямаш 4/5к GS, няма да те земем с нас"
Смея се на хората, когато пусна в world "LF еди какво си за еди къде си" и всеки се направи на зает, докато в същото време се правят хиляди дуели пред OG, а дуелистите не идват с нас, заради зеления ни цвят на облеклото.
Смеех се когато бях 25 левел, на кулата до OG да ме налива 80 левел али роуг и когато казвах, пред OG, всички да ми се смееха и да ми казваха "влез си с друг герой, ако имаш 80ка, и си го убий"
Смея се на хора, който не гледат на другите играчи като на хора, а като на сбор от цифри изразяващ GS-то.
Те това е, ще се видим след някой друг левел пак по BG-тата, нищо че пак ще съм зелен и пак ще съм само на 10к hp.

не уцелваш нужните хора. стига да знаеш какво правиш си проличава, когато не се вреш прекалено много в работите на останалите и сами те забелязват, няма за какво да се тревожиш. вчера те видях, писахме си малко, предложи ми гиърът ми да изчезне :freak: странен подход за този коментар днес :-)

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #256 -: Декември 26, 2010, 09:48:53 am »
Аз не мразя, но сега ще ви кажа на какво се смея.

Смея се на хората, който като видят, че със зелени предмети и все едно виждат прокажен играч.
Смея се на същите тези хора, когато попитам дали има място за fos/pos/icc и отговора е "Ти нямаш 4/5к GS, няма да те земем с нас"
Смея се на хората, когато пусна в world "LF еди какво си за еди къде си" и всеки се направи на зает, докато в същото време се правят хиляди дуели пред OG, а дуелистите не идват с нас, заради зеления ни цвят на облеклото.
Смеех се когато бях 25 левел, на кулата до OG да ме налива 80 левел али роуг и когато казвах, пред OG, всички да ми се смееха и да ми казваха "влез си с друг герой, ако имаш 80ка, и си го убий"
Смея се на хора, който не гледат на другите играчи като на хора, а като на сбор от цифри изразяващ GS-то.
Те това е, ще се видим след някой друг левел пак по BG-тата, нищо че пак ще съм зелен и пак ще съм само на 10к hp.
Ела Али и по-конкретно в гилда AOW.Тук ще ти помогнем с каквото можем (каква реклама само а:)).
Uno Sanctum

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #257 -: Декември 26, 2010, 04:34:00 pm »
не уцелваш нужните хора. стига да знаеш какво правиш си проличава, когато не се вреш прекалено много в работите на останалите и сами те забелязват, няма за какво да се тревожиш. вчера те видях, писахме си малко, предложи ми гиърът ми да изчезне :freak: странен подход за този коментар днес :-)

Здравей и на теб.

Не знам кой си видял вчера, но определено не съм бил аз. Първо защото вчера влезнах за не повече от минута, за което време не съм си писал с никой, явно се бъркаш нещо. Освен това как мога да ти предложа нещо да ти изчезне като дори не знам как може да стане това ;>. Не знам с кой си си писал, но определено не съм бил аз.
Героя ми е Samaela.
Та ?

Spooky, благодаря за предложението, но играя хорда. Мерси все пак.


Приятен ден.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #258 -: Декември 26, 2010, 10:38:29 pm »
Мразя когато 99% от хората играят само за да убият някой и не им пука за флага.
Мразя,когато всеки се прибере в базата си със флага и чакаш 20 минути то да свърши.
Като цяло мразя WSG.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #259 -: Декември 26, 2010, 10:46:54 pm »
Пве е истината бря,пвп съкс  :lol:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #260 -: Декември 26, 2010, 10:49:28 pm »
Мразя че само аз трябва да пазя нашето знаме, защото всеки друг отива като луд да се бие по средата постоянно.
Мразя че необлечените вместо да пазят(в което ще са по-добри) ще тръгнат да се бият срещу по-облечени.
Мразя че WSG е за 10 играча а всъщност само 5- вършат работата си.
Мразя че в WSG ally-тата ще дойдат с един flag carrier,1 healer и 2ма които да се бият докато хордите имат самотен flag carrier, оставен на произвола на съдбата, докато неговите хора се избиват в средата.
И в крайна сметка, мразя че в повечето WSG-та хордите нямат хийлъри и организация(радвам се, че не винаги е така де)


Неактивен looser92

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 151
  • EVO Karma: -19
  • evo user
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #261 -: Януари 05, 2011, 03:48:21 am »
Аз пък мразя като се натиснеме със някое али биеме се отстрани само 2мата и тамън да го убия и някой дойде и ми го стилне когато е на малко кръв,случвало ми се е да ме стънне нещо да почне да бяга на под 100 кръв и да гледаш докато си в стъна как лети хамера или някоя друга инстант магийка към него  :up: :up: :up:

Неактивен Muri

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 652
  • EVO Karma: 15
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Timewizard
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #262 -: Януари 05, 2011, 12:31:16 pm »
мразя когато ме заебат сам да си нося флага :) мразя попове които спамят мана бърн на протект паладин :)..... има и още много работи...
Timewizard

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #263 -: Януари 05, 2011, 03:55:04 pm »
Аз нищо не мраза като ме заебат и ме гонят повече от 2 хорди пускам знамето и ставам невидим и ми дреме .... а най ме радва като съм с приеста като вида,че идват хорди,а ние сме 5 алита точно мен почват да бият  :woot: :woot: :woot: много ме радват как скачат 5 хорди на 1 али 16к хп  :woot: :woot: :woot: :woot:

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #264 -: Януари 05, 2011, 04:46:54 pm »
Мразя песимистите , дет цялото WSG не играят ами спамят ,че цял ден нямали победа  :-?
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #265 -: Януари 06, 2011, 02:29:01 pm »
Мразя песимистите , дет цялото WSG не играят ами спамят ,че цял ден нямали победа  :-?
Еми нали за това влизаме ние да им я изкараме :):):):) :clover: :clover:

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #266 -: Януари 06, 2011, 02:32:03 pm »
и по темата...най- много мразя като умирам :freak: (а това се случва доста честичко  :mrgreen: )
По този въпрос аз ти обещах,че повече няма да те бия

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #267 -: Януари 06, 2011, 05:29:48 pm »
от де пък го изкара тва :Д

аз даже не съм те засичала вътре  :smart:

най-мразя някви да почнат да намилат на зеленяците, че после продължават и в общия :)
The weak will always obey the master

Неактивен quiver

  • EVOWOW Fan
  • Gladiator
  • *
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
  • Герой: Berserk
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #268 -: Януари 06, 2011, 05:42:33 pm »
от де пък го изкара тва :Д

аз даже не съм те засичала вътре  :smart:

най-мразя някви да почнат да намилат на зеленяците, че после продължават и в общия :)
Това е защото те лупкам с приста  :up: :up: :up: и мен ме дразни,а защо аз нямам този проблем като влизам в бг никои нищо не ми казва ни ми казват да го напусна мисля че това са измислици...............

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Какво мразя в WSG
« Отговор #269 -: Януари 06, 2011, 06:20:09 pm »
ем и него не съм го видяла :Д

ем нз. те си нареждат. не че те карат да напуснеш :)
The weak will always obey the master