Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63517 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #195 -: Април 03, 2010, 03:47:50 pm »
Мразя тоя последния експанжън, мразя и следващия...
I want TBC !!! WotLK SUX BIG BIG BIG BIG BIG BIG time ...   :sad:

Ще те подкрепя с 1, сървъра на TBC беше най-великия. Ама без тоя флууд и спам, може просто да си кажеш. "Искаме ТBC, тоя LICH не струва"  :freak:

Аз не мразя нищо в WG, то че не е като хората да, да ми влизат 11 хорда на 6 алианса и да не ми излиза съобщение "има малко играчи от едната страна, играта ще спре след 5 минути" И след като сме измрели 6-те алианса и чакаме за трети път духа да ни ресне, а те хордите занесли втория флаг и вземат третия. Като се пуснем два роуга ни погват и после ни се смеят, а някой уар се върти като пумпал и ни измита, същевременно магове, локове и прийстове ни пускат критикъли от долу. А някой маг си взема флага ни и с 2 кликвания на Blink е в тяхната база. Ето това ми харесва в WG.  :freak: :freak: Падай и се заливай от смях...  :woot: :woot: :woot:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #196 -: Април 03, 2010, 04:11:44 pm »
Ще те подкрепя с 1, сървъра на TBC беше най-великия. Ама без тоя флууд и спам, може просто да си кажеш. "Искаме ТBC, тоя LICH не струва"  :freak:

Аз не мразя нищо в WG, то че не е като хората да, да ми влизат 11 хорда на 6 алианса и да не ми излиза съобщение "има малко играчи от едната страна, играта ще спре след 5 минути" И след като сме измрели 6-те алианса и чакаме за трети път духа да ни ресне, а те хордите занесли втория флаг и вземат третия. Като се пуснем два роуга ни погват и после ни се смеят, а някой уар се върти като пумпал и ни измита, същевременно магове, локове и прийстове ни пускат критикъли от долу. А някой маг си взема флага ни и с 2 кликвания на Blink е в тяхната база. Ето това ми харесва в WG.  :freak: :freak: Падай и се заливай от смях...  :woot: :woot: :woot:
точно пък с две кликвания на блинк.... той сработва един път на 10 опита а в wsg има точно 4 места където работи нормално и те телепортва(при това не под картата)
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #197 -: Април 03, 2010, 05:33:07 pm »
точно пък с две кликвания на блинк.... той сработва един път на 10 опита а в wsg има точно 4 места където работи нормално и те телепортва(при това не под картата)

Е сега, аз исках да разкрася малко трагичните случки в WG.  :-) :clover:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #198 -: Април 04, 2010, 02:54:38 am »
Е сега, аз исках да разкрася малко трагичните случки в WG.  :-) :clover:
е да ама бъди обективен.точно с две кликвания на блинк не може да се случи.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #199 -: Април 04, 2010, 07:58:20 pm »
Какво да мразя във WSG, като то просто няма ... Това става най-скучният сървър.

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #200 -: Април 04, 2010, 08:33:01 pm »
Какво да мразя във WSG, като то просто няма ... Това става най-скучният сървър.
Преди няколко патча имаше доста ВСГ по 2-3 наведнъж ама от тогава сървъра нещо пропада
 :cry2:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #201 -: Април 04, 2010, 10:55:59 pm »
Преди няколко патча имаше доста ВСГ по 2-3 наведнъж ама от тогава сървъра нещо пропада
 :cry2:
В момента става много добро всг като от алианса учавстват уинлейт и екстрем - трябва повече донори явно за да стане играта

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #202 -: Април 04, 2010, 11:02:27 pm »
мразия 4е 4акам по 30-1 4ас за wsg,ако аллиансите се пишат по-4есто и по-пове4е няма да е грешка  :freak:  :clover:  :cap:

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #203 -: Април 05, 2010, 12:12:57 am »
мразия 4е 4акам по 30-1 4ас за wsg,ако аллиансите се пишат по-4есто и по-пове4е няма да е грешка  :freak:  :clover:  :cap:
А забеляза ли, че почти никои не остана.. от  50 човека фр листа най мн 1-2 да са ми активни

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #204 -: Април 05, 2010, 09:12:59 am »
мразия 4е 4акам по 30-1 4ас за wsg,ако аллиансите се пишат по-4есто и по-пове4е няма да е грешка  :freak:  :clover:  :cap:
Мести се алианс като имаш зор за WSG  :mrgreen:

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #205 -: Април 05, 2010, 02:17:51 pm »
Преди няколко патча имаше доста ВСГ по 2-3 наведнъж ама от тогава сървъра нещо пропада
 :cry2:
Нищо не става снощи в гилда имаше 10 човека онлайн.
А забеляза ли, че почти никои не остана.. от  50 човека фр листа най мн 1-2 да са ми активни
Сагласен съм незнам какво става но не е хубаво.
В момента става много добро всг като от алианса учавстват уинлейт и екстрем - трябва повече донори явно за да стане играта
Няма ги мислещите алианси,тези който влизат сега 50% от тях не знаят картата камоли целта на ВСГ примерно.
Колкото до донори или циклатори в момента болшинството са с релентнес така че спрете с това донори,почвате да ме дразните.
« Последна редакция: Април 05, 2010, 02:23:14 pm от mariahuana »
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #206 -: Април 05, 2010, 05:27:38 pm »
Нищо не става снощи в гилда имаше 10 човека онлайн.Сагласен съм незнам какво става но не е хубаво.Няма ги мислещите алианси,тези който влизат сега 50% от тях не знаят картата камоли целта на ВСГ примерно.
Колкото до донори или циклатори в момента болшинството са с релентнес така че спрете с това донори,почвате да ме дразните.

Драги Extrem, искам само да кажа това: Бота си остава бот, независимо от геара.
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #207 -: Април 05, 2010, 06:41:54 pm »
А забеляза ли, че почти никои не остана.. от  50 човека фр листа най мн 1-2 да са ми активни
И при мене се срещат 3-4 човека от 25 във списъка с приятелите ми
Blindwizard не се горещи .  :lol:
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #208 -: Април 05, 2010, 06:47:36 pm »
Нямам нерви вече да се занимавам.Вместо да се отърси човек от нервите,се получава точно обратното.Колкото до това кой е бот и кой не като се имате за прота знаете каде да ходите,не ми се правете на велики точно в ЕВО.Или който и да е друг пиратски сървар.
Блинд ти от добрите ли си?Или от девизия среден запад?Не за друго ако си от добрите да се обръщам към теб с : о велики .
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #209 -: Април 05, 2010, 07:10:32 pm »
Екстремчо, днес явно си станал с гъза нагоре. Не се опитвам да се заяждам с теб, а казвам нещата както са.
П.П И никога не съм твърдял, че съм добър. :clover:
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>