Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63515 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #180 -: Март 25, 2010, 05:53:01 pm »
Аз пък им се кефя - на ден е хубаво да има едно дълго WSG, на което си направя 50-60килсс с 300-400хонорабал киллс(при условие, че не е само дефенсе в твойта база а се нападаме, че по- принцип нали аз държа флага  :fun: )
Истина е. :cap:
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #181 -: Март 25, 2010, 06:13:42 pm »
При положение че е въведено ограничение на батълграунда от 25 минути (в ЕВО не работи) няма как да стане, но наистина е интересно, но понякога отегчително :confused:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен *Blood_Prince*

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 366
  • EVO Karma: 9
  • I'm a Pitbull...The Dog of The Dogs
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #182 -: Март 25, 2010, 06:42:40 pm »
Аз пък им се кефя - на ден е хубаво да има едно дълго WSG, на което си направя 50-60килсс с 300-400хонорабал киллс(при условие, че не е само дефенсе в твойта база а се нападаме, че по- принцип нали аз държа флага  :fun: )


Да, хубаво е да правиш по 300 400 honorable kills на Уарсонг, но изисква време, докато ако се навият хора за едно АV където сме 40вс.40 ще стане по бързо и според мен ще се разнообразим доста.Онзи ден бях свидетел на 3 - 4 Уарсонга да се правят вечерта, доколкото си спомням когато написах /who warsong ми показа, че има 37 човека там и доста се учудих.
Това, че увеличихте %-нта на победи в Уарсонг е добре защото понякога стават интересни битките, докато преди това рядно ставаше, сега остава да започнете с организирате с писането на различни батълграунди и ще е перф. според мен. :clover:
Всеки човек е луна и има тъмна страна, която никога не показва никому.

Неактивен pemmpty

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 213
  • EVO Karma: 10
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #183 -: Март 25, 2010, 10:12:36 pm »
Да, хубаво е да правиш по 300 400 honorable kills на Уарсонг, но изисква време, докато ако се навият хора за едно АV където сме 40вс.40 ще стане по бързо и според мен ще се разнообразим доста.Онзи ден бях свидетел на 3 - 4 Уарсонга да се правят вечерта, доколкото си спомням когато написах /who warsong ми показа, че има 37 човека там и доста се учудих.
Това, че увеличихте %-нта на победи в Уарсонг е добре защото понякога стават интересни битките, докато преди това рядно ставаше, сега остава да започнете с организирате с писането на различни батълграунди и ще е перф. според мен. :clover:
Лично за мен ми по-интересно AB и най-вече ЕotS ... AV в момента  не работи пък и ми забива там, предполагам и на мн други.  На АV и малко хонор се събибираш, за сметка на  киллс :)

Неактивен Archmage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 57
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #184 -: Март 26, 2010, 09:39:54 am »
Предимно като се бъгна в wsg става тъпо например ползвам blink и след това излизам извин map и умурам или пък
Polymorph като ми набият и пак падам извън mapa.

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #185 -: Март 26, 2010, 10:38:16 am »
Предимно като се бъгна в wsg става тъпо например ползвам blink и след това излизам извин map и умурам или пък
Polymorph като ми набият и пак падам извън mapa.
Това е най-якото бе. Отиваш сам самичък да убиеш тоя дет държи флага, преебаваш го да пропадне без изобщо да очаква и после си умираш от кеф  :up: и си представяш колко псувни изяждаш в тоя момент  :clover:

Неактивен Archmage

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 57
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #186 -: Март 26, 2010, 11:34:14 am »
Е затова мисля ,че трябва поне основните неща да ги управят.

Неактивен lakich

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 152
  • EVO Karma: -15
  • i will make you an offer that you can't refuse
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #187 -: Март 27, 2010, 02:28:06 pm »
Това е най-якото бе. Отиваш сам самичък да убиеш тоя дет държи флага, преебаваш го да пропадне без изобщо да очаква и после си умираш от кеф  :up: и си представяш колко псувни изяждаш в тоя момент  :clover:
Ето това мразя,а ти не спираш да го правиш :doh:
По добре ГАДЕН отколкото ГЛАДЕН

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #188 -: Март 27, 2010, 02:54:47 pm »
Аз мразя когато съм единствен хилър на БГ-то и 9 човека ми ревът защо не съм ги хийлвал, а в същото време съм в поли/фиър/сайлънс или мъртъв  :freak:

Неактивен Blindwizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 169
  • EVO Karma: -23
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #189 -: Март 27, 2010, 03:18:50 pm »
Аз мразя когато съм единствен хилър на БГ-то и 9 човека ми ревът защо не съм ги хийлвал, а в същото време съм в поли/фиър/сайлънс или мъртъв  :freak:

Лунатик, малчи! Виновен си!!  :freak: За да не е оффтопик: мразя Джеймс :confused:
Blindwizard - Orc Warrior <Annihilation>

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #190 -: Март 27, 2010, 03:26:02 pm »
Лунатик, малчи! Виновен си!!  :freak: За да не е оффтопик: мразя Джеймс :confused:

Мразя Петолина с берсерк  :woot: :freak:

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #191 -: Март 28, 2010, 04:05:06 pm »
Мразя като има орк лариор зад мене докато съм със флага :confused:
Единия е Blindwizard,залепи ли се не ме оставя  :woot:

Неактивен laz0

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: 7
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #192 -: Април 02, 2010, 12:14:09 am »
Аз най-мразя, че магийте ми имат CD  :doh: Айде тва, че ми искат мана мога да го преживея, ама ... тва CD ме убива  :clover: И не се отнася само за WSG, на арена е същото  :down:

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #193 -: Април 02, 2010, 11:27:37 am »
Аз най-мразя, че магийте ми имат CD  :doh: Айде тва, че ми искат мана мога да го преживея, ама ... тва CD ме убива  :clover: И не се отнася само за WSG, на арена е същото  :down:

Ти кво, още малко ще кажеш "мразя как е създадена тая игра" :doh:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #194 -: Април 02, 2010, 04:48:27 pm »
Мразя тоя последния експанжън, мразя и следващия...
I want TBC !!! WotLK SUX BIG BIG BIG BIG BIG BIG time ...   :sad:


И btw мразя как е направена играта, има тооооооооооолкова много не логични и направо смешни неща в нея... като "смешни" в случая не значи "забавни" ...