Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63462 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #150 -: Март 21, 2010, 03:03:31 pm »
1 . Mana Burn спама (главно Nightseeker i Darkrevenge са тези ламери)
2. Да гледам в лсг 5+ паладина от които 3-4 холи а другото се аркане магове , шамани ...

Пс. Призовавам хордите да спрат да  си правят   се от  най-бугавите класове (холи паладини , аркане магове)

хахахахахахахахаххахаахахахахахахахахахахахахахахахахахахаххахахахахахахахахах холи паладина е бъгаввввввввввввввв?! Ти знаеш ли колко таланта не му работят, бе умник...???Кви глупости говориш, че холи паладина е бъгав, явно не си играл в близард.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #151 -: Март 21, 2010, 07:42:45 pm »
Пак бъркате бъгав със лесен и скучен ;)
Пък за мана бърна - често е полезен като са  5 холи паладина - примерно.Докато си играят с мана бърн - губят дмг и хийл - едното компенсира другото

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #152 -: Март 21, 2010, 09:08:49 pm »
Малко хора правят разлика между наистина бъгав герой и такъв,със който е лесно да се играе..
И паладините умират,не са толкова безсмъртни колкото си мислят някои хора тук..
Защо ползването на Mana Burn да е ламерско,не мога да ти разбера логиката..
А за това какви герои влизат във ВСГ-то,мога да кажа,че днес цял ден съм играл и винаги е имало по 2-3 уариори,прист почти винаги...така че те оставям без повече коментари...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #153 -: Март 21, 2010, 10:17:19 pm »
Еми примерно 1 маг, който спами Frostbolt/Arcane Blast трябва да е ботяга, защото използва ключова магия, подходяща на талантите му и правеща добри щети е ламер ?

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #154 -: Март 21, 2010, 10:24:15 pm »
Предлагам никой да не си ползва магийте .
ПРИМЕР:
Влизаме във ВСГ събираме се двете фракций на средата и седим и се гледаме,и така докато не ливнат(заспят пред монитора) всички играчи от едната фракция.
При този метод няма да има ламери, зеленяци ,ОП-та и.т.н
Всички са доволни ,няма живи мъртъвци няма бвгващи,няма спам,форума не се залива с простотия.
И всички са доволни.Ако има успех може да се ползва и в арени.
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #155 -: Март 22, 2010, 08:59:00 pm »
Малко хора правят разлика между наистина бъгав герой и такъв,със който е лесно да се играе..
И паладините умират,не са толкова безсмъртни колкото си мислят някои хора тук..
Защо ползването на Mana Burn да е ламерско,не мога да ти разбера логиката..
А за това какви герои влизат във ВСГ-то,мога да кажа,че днес цял ден съм играл и винаги е имало по 2-3 уариори,прист почти винаги...така че те оставям без повече коментари...
+1 . Напълно съм сагласен.
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #156 -: Март 22, 2010, 10:53:16 pm »
темата стана "бъгави" место "какво не харесвате в всг"
аз ли4но много мразия някои които в4ера е ка4ил 80ти влиза в всг-то (главно само хорди) в ВСГ нз какъв е кефа да си на 10 пове4ето класове ще те убият на 2 хита
а за бъгави класове лоците на conflagate .. (Всеки един го полазва)преди време имаше 1 лок които всеки ден играеше разли4ен буилд  наи 4есто аффлицатион - мисълта ми е лоци пробваите без conflagate

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #157 -: Март 23, 2010, 01:34:55 pm »
Може да го счетете за офтопик, за което се извинявам. Към Betrayal - Не съм на ничия страна, но се постави на мястото на току що вдигнал 80 левел герой. 1во му е интересно (ако няма друг герой) да види как е в WSG, да усети и той тръпката от играта макар и да бъде често убиван и да прекарва половината батълграунд на гробището (при положение че спирита е бъгав). 2ро и той иска да се облече, все пак с тези WSG-та е предоставена възможността да се взимат Titan, които за него са злато на фона на другите му айтъми. Това е от страната на необлечения. От страната на облечения и героя, който се има за много велик - вярно и при алиансите влизат такива, но какво да ги правиш всеки е бил зелен. При хордите съм забелязал тотална враждебност и агресивност, едва ли не ще ми скочи през монитора на бой, към тези които са голи. Замислете се как се държите и бихте ли искали да се държат с вас така, поставете се на мястото на другия и ще видите, че и двете страни са недоволни.
А по темата - напоследък взех да мразя изобщо да влизам, защото или хордите или алиансите ще чакат 3 минути мъртви докато противниковия отбор занесе два флага и играта е горе долу решена. Друго, може би локовете на които уж им работи Conflagrate-а. Надявам се след някоя друг фикс от Мангос да се пооправят нещата и най-накрая да са равностойни класовте (макар че силно се съмнявам). :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #158 -: Март 23, 2010, 01:42:19 pm »
Може да го счетете за офтопик, за което се извинявам. Към Betrayal - Не съм на ничия страна, но се постави на мястото на току що вдигнал 80 левел герой. 1во му е интересно (ако няма друг герой) да види как е в WSG, да усети и той тръпката от играта макар и да бъде често убиван и да прекарва половината батълграунд на гробището (при положение че спирита е бъгав). 2ро и той иска да се облече, все пак с тези WSG-та е предоставена възможността да се взимат Titan, които за него са злато на фона на другите му айтъми. Това е от страната на необлечения. От страната на облечения и героя, който се има за много велик - вярно и при алиансите влизат такива, но какво да ги правиш всеки е бил зелен. При хордите съм забелязал тотална враждебност и агресивност, едва ли не ще ми скочи през монитора на бой, към тези които са голи. Замислете се как се държите и бихте ли искали да се държат с вас така, поставете се на мястото на другия и ще видите, че и двете страни са недоволни.
А по темата - напоследък взех да мразя изобщо да влизам, защото или хордите или алиансите ще чакат 3 минути мъртви докато противниковия отбор занесе два флага и играта е горе долу решена. Друго, може би локовете на които уж им работи Conflagrate-а. Надявам се след някоя друг фикс от Мангос да се пооправят нещата и най-накрая да са равностойни класовте (макар че силно се съмнявам). :clover:

+1 а и Бетрейъл ти много добре помниш онези далечни времена, когато качи темпест и със 8/8 Фростсавъдж сет и меча от Кел, ходеше на ВСГ, само дето никой нищо не ти казваше, а ти сега, видиш 1 зелен, че дори и с фюриъс някой и веднага се заяждаш, че ти развалял играта и т.н.Като не ти харесва, никой не те е вързал за уарсонг-а просто горе при мини мапа цъкни " Leave battleground '', а всъщност ти си този, който нищо не прави.Вчера или онзи ден видях 1 зелен шаман Crushthenoob( мисля че така му беше ника). Момчето имаше 300 HK лайфтайм, а направи 700к щети и беше в топ 5, а понеже алиансите ни биеха тогава и ти реши ''да му теглиш 1 майна на сичко" и си седя в базата, безучастен, тъй че, не дръж сметка на другите, а си играи играта ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ,защото все пак затова е измислена. :cap:

Неактивен Betrayal

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 425
  • EVO Karma: -90
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #159 -: Март 23, 2010, 02:06:32 pm »
+1 а и Бетрейъл ти много добре помниш онези далечни времена, когато качи темпест и със 8/8 Фростсавъдж сет и меча от Кел, ходеше на ВСГ, само дето никой нищо не ти казваше, а ти сега, видиш 1 зелен, че дори и с фюриъс някой и веднага се заяждаш, че ти развалял играта и т.н.Като не ти харесва, никой не те е вързал за уарсонг-а просто горе при мини мапа цъкни " Leave battleground '', а всъщност ти си този, който нищо не прави.Вчера или онзи ден видях 1 зелен шаман Crushthenoob( мисля че така му беше ника). Момчето имаше 300 HK лайфтайм, а направи 700к щети и беше в топ 5, а понеже алиансите ни биеха тогава и ти реши ''да му теглиш 1 майна на сичко" и си седя в базата, безучастен, тъй че, не дръж сметка на другите, а си играи играта ЗА ЗАБАВЛЕНИЕ,защото все пак затова е измислена. :cap:
помния ги да но товага имаше само хатефул и нямаше голяма разлика и пак бях 1 от първите по дпс

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #160 -: Март 23, 2010, 02:17:10 pm »
помния ги да но товага имаше само хатефул и нямаше голяма разлика и пак бях 1 от първите по дпс

Имаше си и деадли, но се опитвам да ти кажа, че всеки има правото да се изяви като ПВП играч и никой неможе нищо да му каже, не всичко в тая игра са лилавите картинки.Мен ме радва когато някой зеленяк от наще влезе и направи страхотни щети, а на мен ми е кеф да го пазя.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #161 -: Март 23, 2010, 02:27:00 pm »
Безочастните в базата като ги хвана ги пращам пред оргримар или Стормунид съответно.
Няма да се рпавите на интересни

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #162 -: Март 23, 2010, 07:05:07 pm »
Може да го счетете за офтопик, за което се извинявам. Към Betrayal - Не съм на ничия страна, но се постави на мястото на току що вдигнал 80 левел герой. 1во му е интересно (ако няма друг герой) да види как е в WSG, да усети и той тръпката от играта макар и да бъде често убиван и да прекарва половината батълграунд на гробището (при положение че спирита е бъгав). 2ро и той иска да се облече, все пак с тези WSG-та е предоставена възможността да се взимат Titan, които за него са злато на фона на другите му айтъми. Това е от страната на необлечения. От страната на облечения и героя, който се има за много велик - вярно и при алиансите влизат такива, но какво да ги правиш всеки е бил зелен. При хордите съм забелязал тотална враждебност и агресивност, едва ли не ще ми скочи през монитора на бой, към тези които са голи. Замислете се как се държите и бихте ли искали да се държат с вас така, поставете се на мястото на другия и ще видите, че и двете страни са недоволни.
Браво! Много добре казано! Напълно съм съгласен.
Аз като дигнах 80лвл такива неща като ВСГ нямаше само нахх ходехме..И много малко беше разпространено,идеята ми е че най-малкото се радвайте че играте ВСГ,защото можеше да киснете пред столиците и най-интересното нещо да е дуел...А на ТБЦ в рядките случеи на ВСГ аз бях доста ungear сравнение на другите играчи с пвп сетове,но нито 1 дума не са ми казали.. за това не смятам,че не
тр'я се слушат комплексарските изказваня на някои от Alliance или Horde.. :clover:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #163 -: Март 24, 2010, 12:04:07 am »
По в началото на тази тема има постове на хора от алианса (включително и аз) ,които се оплакват от играчи със зелени предмети играещи по бг-тата.Сега виждам ,че ордата страда от този проблем явно.Да ви кажа честно и на мен не ми е приятно да влизат такива хора поради няколко причини:
1.Има инсове , които предоставят лесен и практичен начин да вземеш епични предмети.
2.Дори за удоволствие , с тези предмети (зелени) удоволствието е мазохизъм.Умираш на 2-та крачка.
Неговоря да се сабират предмети като Фюри с марки но и това е вариант.
Много по-трудно е да сабираш БГ марки и онър когато си зле облечен.Забавлението в тази игра за всеки се реализира под различни варианти и форми.Има хора ,които се вживяват повече от останалите и ги рава това да побеждават.Има и Фанатици  ,които се мислят за безсмъртни и непобедими (грешат разбира се:)).Има и непукисти ,които дразнят другите  :freak:Като заключение ще кажа само ,че: на Война има и силни и слаби.Зависи ти какво ще направиш:)!?.
Uno Sanctum

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #164 -: Март 24, 2010, 11:50:22 am »
Аз се чудя как така няма някой с прерязани вени заради това че е паднал в някаква си тъпа игра  :mrgreen: Някой деца приемат нещата много на сериозно! Родители бъдете нащрек  :confused: