Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63347 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #120 -: Ноември 29, 2009, 07:00:16 pm »
Спокойно, при хордите е абсолютно съюото нещо. Скоро време рядко се събираме добра дружинка дето да маже всичко по пътя си.
Тва упражнение да мажем всичко по патя си се случва само,когато се саберем гилда.

Неактивен mariahuana

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 322
  • EVO Karma: 66
  • Малко почивка от WoW
  • Side: For The Alliance
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #121 -: Декември 03, 2009, 09:32:17 pm »
мразя всички arcane магове със завишения им дмг.мразя локовете дестро, по същата причина.
Мразя, стадата от хорди дет тичат като стадни животни да  земат 1 кил.
Мразя, алито зелено което идва когато си оставил хордака на 1к лаив,за да запише (1-10).
ПП . искам всички зелени (прота) от алитата да прават ежедневни WSG-та. по вазможност по цял ден.
Даваите момчета направете хордата играчи,да се  почувстват силни,велики.за да ви пишат  ...... spit on you.
Extrem - ActOfWar
Extrem-retry paladin
Chucknoris-affliction warlock
Fullpower-resto druid

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #122 -: Декември 03, 2009, 09:37:32 pm »
мразя всички arcane магове със завишения им дмг.мразя локовете дестро, по същата причина.
Мразя, стадата от хорди дет тичат като стадни животни да  земат 1 кил.
Мразя, алито зелено което идва когато си оставил хордака на 1к лаив,за да запише (1-10).
ПП . искам всички зелени (прота) от алитата да прават ежедневни WSG-та. по вазможност по цял ден.
Даваите момчета направете хордата играчи,да се  почувстват силни,велики.за да ви пишат  ...... spit on you.
Extrem - ActOfWar
Единият от героите ми все още е с зелени итеми,но просто някой ги е страх да се покажат от стелт.Мен просто ме почва да ме стърже отвътре да седя продалжително в стелт и затова се хвърлям на всички независимо от геара им . :bounce: :dumbells:

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #123 -: Декември 03, 2009, 09:47:21 pm »
  Аз мразя Огромното количество хийлъри :excl:
http://forum.evo.bg/index.php/topic,19863.msg233697.html#msg233697
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен SeanAstin

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 58
  • EVO Karma: 3
  • Shushumiga
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #124 -: Декември 07, 2009, 09:54:17 pm »
Мразим Bloodprince като прелети полвината карта с флага  :-?  :evilmad:

 п.с. и той май е от тия работливите с многото професии  :doh: незнам само как примерно си махат дупките по итемите от BS примерно... :confused: :down:

Plombirat gi.
Rini shi va izrini!

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #125 -: Декември 08, 2009, 10:18:19 pm »
Мразя- Да влизат хора със зелени предмети.
Мразя- Голяма част от хората да се наливат и да не следят играта и играчите около тях.
Мразя- Да съм сам хеалер , да ме налива противниковата фракция и никой да не ми помага или да ме варди(има изключения)но са радкост).
Мразя-Когато ордата ни натисне и ни убие вскичи да стоят на гробището и да гледат като "Пукали"(А в същото време флага тича към отсрещната посока).Колко трудно е да се сетиш поне флага да пазиш когато всички са на гробището???
Uno Sanctum

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #126 -: Декември 08, 2009, 10:22:01 pm »
Мразя- Да влизат хора със зелени предмети.
Че кой си ти, че да "мразиш" зелените предмети ? ТИ с Full Furious ли се роди ? И повярвай ми, не гиъра ви е причината за загубите.Помисли върху това.После помисли колко екипна игра играете.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #127 -: Декември 08, 2009, 11:22:17 pm »
Че кой си ти, че да "мразиш" зелените предмети ? ТИ с Full Furious ли се роди ? И повярвай ми, не гиъра ви е причината за загубите.Помисли върху това.После помисли колко екипна игра играете.
Не е от значение кой съм бре пич ,идеята е ,че просто изразявам мнение(все пак имам право на това).Незнам защо се нервираш.Относно това ,че не сме организирани се изписаха доста теми в , които и аз съм писал за това.Напълно съм съгласен ,че не сме организирани (ОК).Просто смятам ,че няколко Накса могат да помогнат а не да хората със зелени предети да падат като круши.
Може би ако беше вникнал в Метафразата ,която написах щеше да разбереш какво имах в предвид но......Уви
Uno Sanctum

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #128 -: Декември 09, 2009, 02:59:02 am »
Че кой си ти, че да "мразиш" зелените предмети ? ТИ с Full Furious ли се роди ? И повярвай ми, не гиъра ви е причината за загубите.Помисли върху това.После помисли колко екипна игра играете.
Темата е "Какво мразите в WSG", а не "С какво не съм съгласен в мненията на другите".Няма ли да се научите какво е офф топик и какво не.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен krakaneti

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 175
  • EVO Karma: -19
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #129 -: Декември 21, 2009, 09:46:56 pm »
А аз празя повече от това групата да ме заебе докато си пълня маната,и после да ми скокнат маг,лок,роуг,ретардин и някое фрост ДК,да правя опити да се спася 3-4 минути,и някое али да стои да ме гледа като теле - пералня.
Lightknight 80 Paladin, пенсиониран

Неактивен cannavaro

  • Knight
  • *
  • Публикации: 22
  • EVO Karma: -3
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #130 -: Януари 05, 2010, 02:31:26 pm »
мразя да влизам във WSG ... да видя в All Stats ... че играем срещу 3 хоули паладина + 3 ретардина + дърво ....(на всичкото отгоре с по над 25 000 hp !... )
мразя докато нося флага паладин да мине през мен .. и с 2 хита да ме свали при пуснат Evasion ....
мразя да нося флага сам до нашия тунел и да умирам буквално пред съотборниците си които не гледат картата и в следващия момент някой да ми каже ... "are zanesi shibaniq flag we"
мразя когато паладините пускат Hand of Salvation  с цел да извадят тези които са в стелт ..... ЗАЩОТО ТЯ ГО ПРАВИ !!! ... а не трябва
мразя когато някой паладин вземе нашия флаг .... и аз съм единствения срещу него ... и в същия момент знам че не мога да го убия примерно защото съм крадец... и процента да убиеш облечен паладин в този сървар е точно някъде към нулата :)  освен ако паладина не знае как се играе с този клас или просто не е облечен !
мразя когато се запиша за битка да видя 1 записан алианс ....и 60 записани хорди :) .... (тотален дисбаланс)
мразя когато някой ме убие и ми се изсмее .... докато някой зад него го е пълнил ...
като цяло е това ;)

причината поради която алиансе не бие ... не е нито в облеклото (което от една страна също е фактор) нито в хордите ... 60 % от алиансе не знаят какво се прави във WSG !

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #131 -: Януари 05, 2010, 11:04:11 pm »
  В WSG мразя и факта, че тези двата дебъфа не работят (дори не се показват):
http://www.wowhead.com/?spell=46392
http://www.wowhead.com/?spell=46393
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен mclaud

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #132 -: Януари 05, 2010, 11:28:34 pm »
Мразя да правя по час и 37мин WSG ,дано скоро фикса да екакто в близард макс  : :woot:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #133 -: Януари 06, 2010, 12:18:19 pm »
Днес видях най-бъгнатия WSG който съм срещал. Аз съм Паладин-Танк и следователно ще е удобно аз да взема флага тъй като мога да го държа по дълго време когато повечето противници ме погнат... В този случай бях взел флага, хордите нашия и аз само чаках да се покаже нашия да скокна и да го оставя, но стана най невероятния бъг който съм виждал, върнахме си флага И като минавах с хордския флаг не го отчете минах втори път, трети наврях се баш в него и нищо в този миг ми изкочи някъф паладин на ретри или хоули и един хънтър. Паладина ни взе флага, и избяга докато остави хънтъра да ме бие, ама ми дойдоха на помощ и се измъкнах. След това умрях и 3 пъти чакахме спирит хелъра да ни ресне и вече хордата беше занесла още един път влага и взела следващия, тъкмо ни пусна и те ни избиха... Е това беше ебахти тъпата игра.... Искам много да оправят Alterac Valley, че ми се играе...
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #134 -: Януари 06, 2010, 02:08:56 pm »
Преди най-мразех паладин (все още го мразя разбира се, защото при всичко бъгнато в Мангос ( и не само, целият клас си е OP) е почти невъзможно да убиеш паладин, дори с доста по слаб gear от моя), но вече най-много мразя  rouge (особено алианските, но това е друга тема).
Та как играе един rouge във wsg (това именно мразя):
- показва се само, ако види, че има играч на малко HP или се е отделил леко от останала група (ок, това си е стратегия)
- rouge скача винаги първо на mage със Sap, защото sap хваща от 20 ярда, Arcane explositon само на 16 ярда; защото blink в голяма част от картата не работи; Frost Nova замръзява rouge точно за 1-2 секунди, над 99% от mage са на аркейн. Frost няма сисъл да го коментирам. Rouge никога не скача на паладин, защото знае за какво става на въпрос и че ще яде много бой
- аз съм аркейн mage. Rouge ме гони изцялото wsg, за да ме гътне. Избягвах в продължение на 5 минути, накрая ме настигна на възможно най-забутаното място на картата и ме уби. В това време хордите бяха зели 2 флага. Да му е сладко...