Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63526 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #105 -: Ноември 21, 2009, 12:07:00 pm »
И какво сега?Да отида аз при чучелата да направя 5к крит с Холи Фаер и да разправям че правя по 5к при положение че на играя не правя повече от 3к?

Жалко че това което гледах беше live stream и немога да го постна вече.Защо не пишеш за дебъфа на Аркеин Бласт,който не се маха и си правите по 4-5 магии докато е в ефект?Или просто не ти изнася?Най-лесно е така. :clover:Съгласен съм да ми правите по 13к(Sappy редовно си ми ги прави на арени),НО да се маха дебъфа. :confused:
« Последна редакция: Ноември 21, 2009, 12:09:51 pm от Prahan »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #106 -: Ноември 21, 2009, 01:50:22 pm »
Абе, моля ви се айде, хора дето нямат грам опит в PvP , нито мозък(там трябва да говорим милиграмове), идват и се мислят за велики.Няма да визирам определени хора, ама те се знаят кои са  :cap:
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
За Криптонит нищо не казвам, защото той ползва доста повече магии от "великите" магове, дето на ТБК или ги нямаше, или не бяхме чували за тях, просто защото нямаха бъгави %.
От ТБК насам, нещо :X
PP: Има един мейдж Xifreona, май беше.От доста време е на фрост, и често се случва да е сред първите по батълграундите, макар, че не е Резилиенс Бот   ;-D
Да са ни живи и здрави маговете, да спасяват трагичните WSG - та.

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #107 -: Ноември 21, 2009, 02:19:47 pm »
Абе, моля ви се айде, хора дето нямат грам опит в PvP , нито мозък(там трябва да говорим милиграмове), идват и се мислят за велики.Няма да визирам определени хора, ама те се знаят кои са  :cap:
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
You roll on the Floor laughing at
За Криптонит нищо не казвам, защото той ползва доста повече магии от "великите" магове, дето на ТБК или ги нямаше, или не бяхме чували за тях, просто защото нямаха бъгави %.
От ТБК насам, нещо :X
PP: Има един мейдж Xifreona, май беше.От доста време е на фрост, и често се случва да е сред първите по батълграундите, макар, че не е Резилиенс Бот   ;-D
Да са ни живи и здрави маговете, да спасяват трагичните WSG - та.
Само на 2ма съм се смял така.Ха!Значи ти си един от тях  :doh: доста си добър сиг с тиима ама като дойде сам насра и взе 100% спиид и отиде пре отбора.Не ти дава чест да го правиш.Не изключвам варианта да си просто свидетел.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #108 -: Ноември 21, 2009, 02:26:39 pm »
На мен не си се смял.
Не играя с маг.
Малко хора знаят с какво играя сега  :smart:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #109 -: Ноември 21, 2009, 02:41:08 pm »
Играеш с Шаман.Така си мисля  :freak: ;-D
Uno Sanctum

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #110 -: Ноември 22, 2009, 10:03:48 pm »
На мен не си се смял.
Не играя с маг.
Малко хора знаят с какво играя сега  :smart:
аз да позная ли? :woot: :freak:

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #111 -: Ноември 22, 2009, 10:41:22 pm »
Овладей един, но да го можеш вместо да имаш 5 и нито един да не можеш.Съвет.

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #112 -: Ноември 23, 2009, 06:17:44 am »
Пич ... не е нужно да гледаш 50 минути.  Просто гледай това клипче и както искаш го разбирай ... :doh:

http://www.youtube.com/watch?v=1xf1_GfSRbU - "2k SP unbuffed"

Сметни го + Berserk-a +30% Dmg и не се чуди как ви блъскат по 12 13k въпреки resil-a. ;-)

Иначе единственото, което мразя са пропаданията под текстурите при ползване на блинк или невъзможността да ползвам блинк, когато съм стъннат.
Първо колкото и да ти се иска драги крипто в действителност да е така не е :doh: нестига че на клипчето тоя НЕ бие по хероик чучелото а и несъм чувал чучело да има ресайланс  :blink: :doh:  Второ защо не кажеш за другите пропаданията когато съм с флага на неравна повърхност и въпреки че знаеш какво ще стане си спамиш полиморф наволя а  :-? ама не ние говрим само за това за което ни изнася  :doh:

п.с. като си махна бонусчетата от професииките май не си вече толко корав а "работливко"  :lol:
       дано да си ги махнал всички все пак защото още ми намерисваш :-?
« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 05:30:59 pm от ggbg »
I spit on the Horde!

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #113 -: Ноември 23, 2009, 05:14:51 pm »
  Тези от skining <a href="?f=s&name=Master%20of%20Anatomy">Master of Anatomy</a>  ... mining <a href="?f=s&name=Toughness">Toughness</a>... тези не знам как може да си ги махне, нито как може да се разбере дали ги има  :-?
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #114 -: Ноември 27, 2009, 01:00:12 am »
Mразим след като съм спасил гъза на някой хийлър, той тъпо да седи и да ме гледа без да удари един хийл.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #115 -: Ноември 27, 2009, 07:05:35 pm »
Аз пък мразех да ми идват някакви зеленяци дето току що са дигнали и са на 10к лайф, вместо да влезе един добре облечен играч...
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен ha7er!?

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 162
  • EVO Karma: -3
  • : )
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #116 -: Ноември 27, 2009, 11:17:25 pm »
 Незнам какво мразя но, тъй като съм Лок обичам да се каширам в некой храст и да цепя който мине   :freak: :freak: :freak:
N1 ;)



Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #119 -: Ноември 29, 2009, 05:44:38 pm »
Най-много мразя шибаната неорганизираност на глупавия алианс в WSG!Не може през цялото време да повтарям да се съберат да идем за флага, а те да са разпилени по възможно най-глупавия начин из цялото WSG и да си умират един по един!НЕ МОЖЕ само аз да гоня тоя дето ни отмъква флага и да пиша и спамя по мапа ДА ДОЙДАТ да ми помогнат защото други 2ма го пазят в същия момент и аз си мра преспокойно.НЕ МОЖЕ само аз да пазя нашия който е взел хордския флаг и да им пищя като развален грамофон да ни помогнат защото сме 2в5 и те ПАК И ОТНОВО ДА СА РАЗПИЛЕНИ по всички краища на батълграунда и да си играят СОЛО!

Ето това мразя най-много - ШИБАНАТА НЕОРГАНИЗИРАНОСТ НА ГЛУПАВИЯ АЛИАНС във WSG!

Ще ме извините за грубия пост, но нека си седи с главни букви и да бъде като насочен към алитата пръст, да знаят, че всичко писано по-горе се отнася за ТЯХ и да се стегнат най-после, защото аз(и не само) не влизам в това WSG с цел да се ядосвам, но накрая винаги така става.

Спокойно, при хордите е абсолютно съюото нещо. Скоро време рядко се събираме добра дружинка дето да маже всичко по пътя си.