Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63431 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Bonesmasher

  • Knight
  • *
  • Публикации: 31
  • EVO Karma: -2
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #90 -: Ноември 19, 2009, 07:09:12 pm »
И ти някога си бил на по 12к хп за тва не виждам какво му е дразнещото на т'ва :clover:

Ама като съм бил на 12к Хп не сум ходил Бг-та .. а Хероици и Нахх
Bonesmasher 80lvl DK  Shadowgodes 80lvl Priest
Venddetta 80lvl Paladin Rusadrisla 80lvl Warlock
You'll Never Walk Alone ..

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #91 -: Ноември 19, 2009, 07:22:27 pm »
Мразим Bloodprince като прелети полвината карта с флага  :-?  :evilmad:

 п.с. и той май е от тия работливите с многото професии  :doh: незнам само как примерно си махат дупките по итемите от BS примерно... :confused: :down:
беше инженер но заради 100те моунта мина на тейлоринг

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #92 -: Ноември 19, 2009, 08:15:19 pm »
Попринцип ордата е организирана и се случва да ме пазят.Иначе мразя, когато не си пазим хийлърите.

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #93 -: Ноември 19, 2009, 08:30:11 pm »
Попринцип ордата е организирана и се случва да ме пазят.Иначе мразя, когато не си пазим хийлърите.
паник не се обиждай но ресто шаман е може би най-трудното нещо за смъкване след ресто друида.Лично съм виждал ресто шаман в ево как си хийлва на БГ като 2 роуга се опитват да го свалят

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #94 -: Ноември 19, 2009, 10:07:20 pm »
Не се обиждам.Просто нямам resillience, а алитата като мухи накацат и обикновено са повече от 2.

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #95 -: Ноември 20, 2009, 12:16:43 pm »
Два мага или нагрухани война и е готов. Kaкто всеки без изключение. Но от ордата наистина си пазят повече хийлърите. Така алианса ме отказа да ходя на бг с ресто друида. А иначе е супер да си на една идея кръв и един удар да те дели да убиеш противника, както и той тебе и изведнъж БУМ  - и си на макс кръв, защото отзад е хийлъра. И вариант номер 2 не е готин - да седим горе и да се чудим на WSG да слезем ли,  да не слезем ли... Ами за какво се записват на БГ тогава - не е ли да се побием малко? Както и вариант 3 - мелетата се крият зад прийстове и други носещи cloth бойни единици и очакват те да удържат атаката. "Мразя" е твърде силна, ангажираща дума. Аз лично съм по-склонен на "не одобрявам". Здраве да е. Важното е да се забавляваме. Да знаете вчера хванах ей......такава голяма риба.  А  до мен седи една орда warrior на кея и той завалията хвърля въдицата и ме поглежда чат пат да види при мен какво се лови.  :cap:
« Последна редакция: Ноември 20, 2009, 02:13:33 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен NoSoul

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: 2
  • Mob++
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #96 -: Ноември 20, 2009, 01:05:28 pm »
Най-много мразя шибаната неорганизираност на глупавия алианс в WSG!Не може през цялото време да повтарям да се съберат да идем за флага, а те да са разпилени по възможно най-глупавия начин из цялото WSG и да си умират един по един!НЕ МОЖЕ само аз да гоня тоя дето ни отмъква флага и да пиша и спамя по мапа ДА ДОЙДАТ да ми помогнат защото други 2ма го пазят в същия момент и аз си мра преспокойно.НЕ МОЖЕ само аз да пазя нашия който е взел хордския флаг и да им пищя като развален грамофон да ни помогнат защото сме 2в5 и те ПАК И ОТНОВО ДА СА РАЗПИЛЕНИ по всички краища на батълграунда и да си играят СОЛО!

Ето това мразя най-много - ШИБАНАТА НЕОРГАНИЗИРАНОСТ НА ГЛУПАВИЯ АЛИАНС във WSG!

Ще ме извините за грубия пост, но нека си седи с главни букви и да бъде като насочен към алитата пръст, да знаят, че всичко писано по-горе се отнася за ТЯХ и да се стегнат най-после, защото аз(и не само) не влизам в това WSG с цел да се ядосвам, но накрая винаги така става.
Проверявай първо кой играе в бг-то преди да влезеш :) ако са само нарутохънтъри и тем подобни аз лично не влизам изобщо... другия вариант е премейд с фр листа и влизаш на сигурно :)
Finalshine, Lessqq ingame
retired

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #97 -: Ноември 20, 2009, 02:29:02 pm »
До скоро играех приеста за Heal но от скоро играя Shadow поради простата причина ,че Алианса грам не го Ебе за Heal класовете (Не всички са в тази категория разбира се)на БГ-то.Над всичкото отгоре и те критикуват ,че не ги Хилваш при положение ,че сме 10/10 и хеал на алианса е само един.Ако някой може да хеалва едновременно 9 човека и себе си защото ордата го налива нека ми каже как става да се науча и Аз.
Uno Sanctum

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #98 -: Ноември 20, 2009, 04:01:02 pm »
До скоро играех приеста за Heal но от скоро играя Shadow поради простата причина ,че Алианса грам не го Ебе за Heal класовете (Не всички са в тази категория разбира се)на БГ-то.Над всичкото отгоре и те критикуват ,че не ги Хилваш при положение ,че сме 10/10 и хеал на алианса е само един.Ако някой може да хеалва едновременно 9 човека и себе си защото ордата го налива нека ми каже как става да се науча и Аз.
Devine Hymn и Prayer of Healling  :freak: (Prayer никога не използвам .. просто няма смисъл и е бавен) относно лекуването ... не е толкова трудно Binding Heal Penance .. чак пък да неможеш?Зависи от случея,но има някакви камикадзета,който просто оставям да си правят каквото искат.. :freak:Иначе трудности не съм виждал. :clover:

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #99 -: Ноември 20, 2009, 04:47:27 pm »
Дано не прозвучи като заяждане , нямам такива намерения но немисля ,че 1 приест на 9 човека стига за да Хеалва адекватно.Да не говорим,че Heal класовете ги разглеждат като ****, а противниците се мислят за мухи и го налазват моментално.Относно камикадзетата -"ми те най-много реват" ,че не ги хеалваш.Милсят се за безсмъртни и се наливат на 2-ма или повече протовници и очакват да оживеят без да имат подкрепа от съотборниците.Всички сте виждали колко сме неорганизирани на Бг-та а Ордата ни мачка точно поради тази причина.Пак повтарям.Алианса неможе да се защитава адекватно и всеки е сам за себе си.Хеала е тотално заебан и повечето не следят какво става около тях.Зависи и от обстоятелствата но в повечето случаи те са Плачевни за нас.
Uno Sanctum

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #100 -: Ноември 20, 2009, 04:56:02 pm »
Дано не прозвучи като заяждане , нямам такива намерения но немисля ,че 1 приест на 9 човека стига за да Хеалва адекватно.Да не говорим,че Heal класовете ги разглеждат като ****, а противниците се мислят за мухи и го налазват моментално.Относно камикадзетата -"ми те най-много реват" ,че не ги хеалваш.Милсят се за безсмъртни и се наливат на 2-ма или повече протовници и очакват да оживеят без да имат подкрепа от съотборниците.Всички сте виждали колко сме неорганизирани на Бг-та а Ордата ни мачка точно поради тази причина.Пак повтарям.Алианса неможе да се защитава адекватно и всеки е сам за себе си.Хеала е тотално заебан и повечето не следят какво става около тях.Зависи и от обстоятелствата но в повечето случаи те са Плачевни за нас.
Аз такъв проблем нямам.Сабирам 4-5 приятеля и правим premade WSG.. наскоро не съм падал на WSG може би от седмица? :clover:

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #101 -: Ноември 20, 2009, 05:33:24 pm »
Аз такъв проблем нямам.Сабирам 4-5 приятеля и правим premade WSG.. наскоро не съм падал на WSG може би от седмица? :clover:
И ние правим така,много по-добър вариант....
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #102 -: Ноември 20, 2009, 10:39:46 pm »
Мразя 2 аркеин мага да се събират единия да спами слоу(аууу в какъв про стил другия да те бъхти) и двамата да се изреждат с Counterspell и на всичкото отгоре да се възползват от аркеин бъга (то кой ли не се възползва)...много добре знаем че Arcane Blast debuffa увеличава Arcane Damage с 600% дмг...да! АМА ако не сте забелязали  "Effect stacks up to 4 times and lasts 6 sec or until any Arcane damage spell except Arcane Blast is cast" което тука НЕработи и един аркеин маг ти прави 1 Arcane Blast (докато си в овца)+1 инстантен и след това с този бонус аркеин дмг било то Arcane Barage по 7к ли ще ти удари или Arcane Missless по 3к на удар хич не го бърка.Визирам Inflame и Diffuser.Айде поздрави като оправят бъга пак ще се видим. :clover:Пак казвам слоу спам изисква доста скил чудя се как сте станали толкоз добри да се сетите  :doh:

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #103 -: Ноември 21, 2009, 12:20:34 am »
Мразя 2 аркеин мага да се събират единия да спами слоу(аууу в какъв про стил другия да те бъхти) и двамата да се изреждат с Counterspell и на всичкото отгоре да се възползват от аркеин бъга (то кой ли не се възползва)...много добре знаем че Arcane Blast debuffa увеличава Arcane Damage с 600% дмг...да! АМА ако не сте забелязали  "Effect stacks up to 4 times and lasts 6 sec or until any Arcane damage spell except Arcane Blast is cast" което тука НЕработи и един аркеин маг ти прави 1 Arcane Blast (докато си в овца)+1 инстантен и след това с този бонус аркеин дмг било то Arcane Barage по 7к ли ще ти удари или Arcane Missless по 3к на удар хич не го бърка.Визирам Inflame и Diffuser.Айде поздрави като оправят бъга пак ще се видим. :clover:Пак казвам слоу спам изисква доста скил чудя се как сте станали толкоз добри да се сетите  :doh:
600% ?
Blasts the target with energy, dealing 842 to 978 Arcane damage.  Each time you cast Arcane Blast, the damage of all Arcane spells is increased by 15% and mana cost of Arcane Blast is increased by 175%.  Effect stacks up to 4 times and lasts 6 sec or until any Arcane damage spell except Arcane Blast is cast.
15%  x 4 не е 600 май :)
Нооооо, бъгав е да, и всички аркейн магове са ламери - пак да  ;-D

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #104 -: Ноември 21, 2009, 12:42:32 am »
600% ?
Blasts the target with energy, dealing 842 to 978 Arcane damage.  Each time you cast Arcane Blast, the damage of all Arcane spells is increased by 15% and mana cost of Arcane Blast is increased by 175%.  Effect stacks up to 4 times and lasts 6 sec or until any Arcane damage spell except Arcane Blast is cast.
15%  x 4 не е 600 май :)
Нооооо, бъгав е да, и всички аркейн магове са ламери - пак да  ;-D
Бъркам ги двата щата  :freak: имах предвид 45% бонус дмг и не се форсирай толкова защото лично имам толкова много снимки на магове дето 289356293865289356289356392% сиг нямат 2к спел пауар и ми правят по 11к това ако е нормално здраве да е.
П.С Гледах ранк 1 на 2вс2 в някой батлегруп (сега забравих кой точно) аркеин майдж/паладин правиха арена 50 минути за тези 50 минути той веднъж удари 6к аркеин бласт както искаш го разбирай
« Последна редакция: Ноември 21, 2009, 12:47:04 am от Prahan »