Автор Тема: Какво мразя в WSG  (Прочетена 63322 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #75 -: Ноември 11, 2009, 12:26:27 pm »
Мразя да играя срещу определени хора (frozen,plex,afeni,MAIYA!!! и др.) :fun: :fun:
rofl :smart:

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #76 -: Ноември 16, 2009, 03:42:48 pm »
Мразя липсващия или почти несъществуващия  Line of Sight в WSG! И мразя mage,warlocks,paladins(horde) в WSG,защото хордите винаги влизат нещо от рода на 5 мага и останалото локове и паладини  :doh: :doh:
I spit on the Horde!

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #77 -: Ноември 17, 2009, 07:10:00 am »
Мразя липсващия или почти несъществуващия  Line of Sight в WSG! И мразя mage,warlocks,paladins(horde) в WSG,защото хордите винаги влизат нещо от рода на 5 мага и останалото локове и паладини  :doh: :doh:
какво толкова мразите паладините сега не знам

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #78 -: Ноември 17, 2009, 02:39:21 pm »
какво толкова мразите паладините сега не знам
Те всички са на холи-протекшън това им мразя! :doh:
I spit on the Horde!

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #79 -: Ноември 17, 2009, 04:28:07 pm »
Мразя липсващия или почти несъществуващия  Line of Sight в WSG! И мразя mage,warlocks,paladins(horde) в WSG,защото хордите винаги влизат нещо от рода на 5 мага и останалото локове и паладини  :doh: :doh:
Къде видя несъществуващ LoS ме интересува?

Неактивен Amethyst

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 61
  • EVO Karma: -3
  • I'm gone
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #80 -: Ноември 17, 2009, 04:44:34 pm »
при гробищата например ^^
Bones in the water and dust in my lungs, absorbing archaic like a sponge.The ultimate way is the way you control, but can you stay if you detach your soul.Bury the present and squeeze out the past, the ones you endear to never last.

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #81 -: Ноември 17, 2009, 04:55:29 pm »
при гробищата например ^^
Немога да си представя как в 98% от земята на World of Warcraft работи LoS и някъде си няма да работи,'що ли ми се струва че не сте прави? :confused:

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #82 -: Ноември 17, 2009, 05:11:10 pm »
Немога да си представя как в 98% от земята на World of Warcraft работи LoS и някъде си няма да работи,'що ли ми се струва че не сте прави? :confused:
значи цъкаш два пъти на иконката под която пише WoW.exe
пишеш си акаунтът и паролата и то ти показва поредица от смешно изглеждащи героичета.Избираш си попа и влизаш.Сега ти се намираш в света на World of Warcraft.
виждаш ли долу едно щитче с сини и жълти цветове ами цъкни го.Натисни второто където пише Battlegrounds.Запиши се за Warsong Gulch.След около 15 мин те вика.Там ти заедно с шайда други играчи се биете срещу гадната Орда.Ти показваш невероятни умения в играта,които до сега не си знаел че имаш, и Ордата ви приковава на гробището.там ти се съживяваш(отново) и точно под теб един маг на аркейн таланти започва да те налива като обезумял.Втори вариант(лично по ми харесва) ти се съживяваш(отново) и някой който играе с същия клас като теб те взема с mind control при което твоите съотборници те убиват за секунди като един от тях взема убийство.

Написах го и идиот да ме разбере,ако не успееш ами.....

Пробвай и вярвай ми така ще стане :clover:

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #83 -: Ноември 17, 2009, 10:36:06 pm »
Лошото е че ти не ме разбра...Това е все едно да можеш да пускаш шиелд на някой в СТВ(примерно) а в Ашенвале да прави проблем .. няма как да стане същото е и с ЛоС.. не мисля че това с гробищете е бъг.Във всеки сървар,в който съм играл с работещ ЛоС е било така и не миля че след като ЛоС работи НАВСЯКАДЕ другаде просто на гробището някак си няма да работи ?Капиш?

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #84 -: Ноември 17, 2009, 11:05:25 pm »
Не е точно така.Има места, в които съм точно пред моба, но вади преграда.

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #85 -: Ноември 17, 2009, 11:17:12 pm »
Немога да си представя как в 98% от земята на World of Warcraft работи LoS и някъде си няма да работи,'що ли ми се струва че не сте прави? :confused:
Ми да ти кажа и у БлиззЪрдЪ го има този проблем при гробищата на WSG.Гледах вчера нЕкФо клипче, ДЕТ едини лок си перкаше под гробището на противниците.МногУ якУ нали?
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Prahan

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 463
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #86 -: Ноември 17, 2009, 11:32:56 pm »
Ми да ти кажа и у БлиззЪрдЪ го има този проблем при гробищата на WSG.Гледах вчера нЕкФо клипче, ДЕТ едини лок си перкаше под гробището на противниците.МногУ якУ нали?
Именно че не е проблем в ЛоС а самата игра. :-?

П.С.Неможах да разбера какво се форсират само...

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #87 -: Ноември 18, 2009, 01:17:44 am »
най-мразим да играим срещу Plex   :evilmad:   въпреки, че тая вечер след може би .. 1 часово WSG бихме. Браво на Ren  :smart:

Неактивен BerserkeR880203

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 218
  • EVO Karma: 8
  • evo user
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Plex
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #88 -: Ноември 18, 2009, 03:53:03 am »
  Най-мразя да играя срещу Ren и Kryptonite.. Ren с тия флагове и тоя хеал дето го вади мойе да изкара човек извън нерви.. а Kryptonite още по трагично.. sheep, slow, AB, sheep, sloooow, blink, AB и т.н... и това с професиите.. Krypto, ако не си чул е време да ги махнеш тия екстри защото вече е непозволено (макар че не знам как може да се махне http://thottbot.com/s53040 или http://thottbot.com/s53666), макар че може и да не си се възползвал от тях (съмнявам се) или ка 6те махнеш бъфовете от итемите си (тези от професиите които решиш да махнеш)..
  Това е доста офтопик.. за което се извинявам.. просто изказвам негодувание при всеки удобен момент..
  А на Ren.. евала му правя.. одеве ни хвърли в трета глуха с тия http://thottbot.com/i5634 ..   какви ли не коментари бяха :D

Мразя в WSG още, holydinite и resto-druidite( и druidite като цяло)..
Fight with Honor.. and Glory will come with you!
Plex.. for the win!

Неактивен ggbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 297
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Какво мразя в WSG
« Отговор #89 -: Ноември 18, 2009, 04:30:52 am »
Мразим Bloodprince като прелети полвината карта с флага  :-?  :evilmad:

 п.с. и той май е от тия работливите с многото професии  :doh: незнам само как примерно си махат дупките по итемите от BS примерно... :confused: :down:

I spit on the Horde!