Автор Тема: 3v3 set  (Прочетена 14920 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:3v3 set
« Отговор #60 -: Юни 10, 2010, 05:08:48 pm »
ах моретоооо :freak: :freak: кво толкова се Фпрягате не мога да разбера бтв как е туризма по плажа? иначе аз съм привърженик на комбота с много бърст дмг-fury warr,demonology lock,frost mage resto shaman за 5 може и някое дк ама така и не го разбрах тоя клас кои таланти за кво служат и не мога да преценя :freak:
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 05:12:13 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #61 -: Юни 10, 2010, 09:55:10 pm »
@Bobibgi
Мен, знаем, че цяла Варна знае, какъв страшен ебач си, колко ти е голям чепа, и че като те видят моделките им се подкосяват краката - играч си ти, знаем те тебе.Не си нито на моя, нито на Angerfist на акъла, че да ни наричаш "изпеленяк" и там селските ти епитети.Времето е хубаво, живееш във Варна - иди на плаж.Гледам ти правописа - разтриса ме малко, но ти си играч - на такива им е позволено.Колкото до персонажите ни тук - моят акаунт е заключен, angerfist разиграва в Emeriss (EU).Хвърлям 10 лева, че няма да се сетиш с какъв клас играе там ?Hunter Като ти гледам полу-грамотните мнения, разбирам, че и ти си ловец - и вместо да се вживяваш в ролята на TOUGH MOFO, можеш да почерпиш идеи от него, гарантирам ти, че ще научиш нещо от него.Спирам да ти се връзвам на мизерното мозъче, което знае да псува като хамал и да филосовства като Конфуций.
@Curvylan
Принципно във 5в5 раздела на арените липсва тактиката и такова комбо би могло да се окаже успешно само ако стреснте опонентите.Намирам му няколко куци страни - залагаш на нестандартни арени спекове, които няма да ти вършат работа срещу да речем 1 холи паладин с 1450 резилиенс.Тогава Fury войнът ти ще издъхне.Второ не намирам приложение на warlock развит на Demonology в арена.Определено е корав срещу мелета, но демиджът му няма да стигне.Пък и ресто шаманът не е достатъчен хийлър за четири други дпс-та, още повече че ако му влезнат 2 по-тежки мелета, няма да издържи на целия стрес упражнен над него и ще издъхне много бързо.Освен това няма и защитни куулдауни да го спасяват, което е шит за сам хийлър.

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:3v3 set
« Отговор #62 -: Юни 10, 2010, 10:02:23 pm »
@Bobibgi
Мен, знаем, че цяла Варна знае, какъв страшен ебач си, колко ти е голям чепа, и че като те видят моделките им се подкосяват краката - играч си ти, знаем те тебе.Не си нито на моя, нито на Angerfist на акъла, че да ни наричаш "изпеленяк" и там селските ти епитети.Времето е хубаво, живееш във Варна - иди на плаж.Гледам ти правописа - разтриса ме малко, но ти си играч - на такива им е позволено.Колкото до персонажите ни тук - моят акаунт е заключен, angerfist разиграва в Emeriss (EU).Хвърлям 10 лева, че няма да се сетиш с какъв клас играе там ?Hunter Като ти гледам полу-грамотните мнения, разбирам, че и ти си ловец - и вместо да се вживяваш в ролята на TOUGH MOFO, можеш да почерпиш идеи от него, гарантирам ти, че ще научиш нещо от него.Спирам да ти се връзвам на мизерното мозъче, което знае да псува като хамал и да филосовства като Конфуций.
@Curvylan
Принципно във 5в5 раздела на арените липсва тактиката и такова комбо би могло да се окаже успешно само ако стреснте опонентите.Намирам му няколко куци страни - залагаш на нестандартни арени спекове, които няма да ти вършат работа срещу да речем 1 холи паладин с 1450 резилиенс.Тогава Fury войнът ти ще издъхне.Второ не намирам приложение на warlock развит на Demonology в арена.Определено е корав срещу мелета, но демиджът му няма да стигне.Пък и ресто шаманът не е достатъчен хийлър за четири други дпс-та, още повече че ако му влезнат 2 по-тежки мелета, няма да издържи на целия стрес упражнен над него и ще издъхне много бързо.Освен това няма и защитни куулдауни да го спасяват, което е шит за сам хийлър.
:D мухахахахаха...  :freak: :freak: :freak:

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re:3v3 set
« Отговор #63 -: Юни 10, 2010, 10:18:46 pm »
@Bobibgi

@Curvylan
Принципно във 5в5 раздела на арените липсва тактиката и такова комбо би могло да се окаже успешно само ако стреснте опонентите.Намирам му няколко куци страни - залагаш на нестандартни арени спекове, които няма да ти вършат работа срещу да речем 1 холи паладин с 1450 резилиенс.Тогава Fury войнът ти ще издъхне.Второ не намирам приложение на warlock развит на Demonology в арена.Определено е корав срещу мелета, но демиджът му няма да стигне.Пък и ресто шаманът не е достатъчен хийлър за четири други дпс-та, още повече че ако му влезнат 2 по-тежки мелета, няма да издържи на целия стрес упражнен над него и ще издъхне много бързо.Освен това няма и защитни куулдауни да го спасяват, което е шит за сам хийлър.

холи паладин с 1450 резз-следователно е слагал сокети за такъф резз => има намалени др благинки като хейст да речем демоноложито държи повече от колкото мислиш(естествено ако се играе кадърно) с правилни таланти 10к соул файр на 1к резз не е невъзможен бтв за шамана си прав наистина няма да държи ама за това лока има фиър бтв  с 2 уара няма кастър който да издържи >от 10 сек ако ще да има 10 шилда по себе си

между другото добра затапка  :freak:
« Последна редакция: Юни 10, 2010, 10:20:59 pm от curvylan »
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #64 -: Юни 11, 2010, 12:08:29 am »
http://www.wowhead.com/profile=21304135
ето ти един профил, правен от мен, който показва, че шаман, не холи паладин, ама разликата не е толкова голяма, може да достигне почти Resilience cap :)

Неактивен Healzi

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 432
  • EVO Karma: -94
  • evo user
Re:3v3 set
« Отговор #65 -: Юни 11, 2010, 11:44:16 am »
http://www.wowhead.com/profile=21304135
ето ти един профил, правен от мен, който показва, че шаман, не холи паладин, ама разликата не е толкова голяма, може да достигне почти Resilience cap :)
Как го направи

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:3v3 set
« Отговор #66 -: Юни 11, 2010, 04:47:55 pm »
И аз се нагласих,ама не знам как се запазва информацията http://www.wowhead.com/profile&new#inventory

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:3v3 set
« Отговор #67 -: Юни 11, 2010, 11:30:46 pm »
Има си бутон Save, малко над самия профайлър.

Неактивен Abrucci

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 703
  • EVO Karma: 24
  • Most Powerful
Re:3v3 set
« Отговор #68 -: Юни 12, 2010, 07:09:28 pm »
Е,чак толкова глупав не съм  :lol: не ми е активен бутона на мен  ;-)

Неактивен Angerfist

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 893
  • EVO Karma: 5
  • One sick Bastard. Iceheart
Re:3v3 set
« Отговор #69 -: Юни 12, 2010, 11:05:53 pm »
Трябва да си регистриран в главата  :-)  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.

If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!