Автор Тема: [FIXED]Beast Training[Deprecated]  (Прочетена 2039 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
[FIXED]Beast Training[Deprecated]
« -: Юли 21, 2007, 12:08:53 pm »
Абе не ми работи биист трейнинга. Давам да трейнвам уж го е научил а пък нито точки зима нито го научава. Искам да питам и при другите ли е така или само при мен. Ако е така то се чуда къф герой да играя ако не се опрай. Макар че хънтър или не същата работа. Пак нещо нема да работи. Ама моля ви се ако може да се опрай или е безнадежно.

Пояснявам: Beast Training е ability на хънтъра. Чрез него той може да учи животното си на допълнителни passive abilities като Great Stamina, Nature Armor, Arcane Resistance и др.
« Последна редакция: Февруари 19, 2012, 02:27:17 pm от untaught »

The Blood Falcon

  • Гост
Re: Beast Training
« Отговор #1 -: Юли 21, 2007, 11:18:16 pm »
Чрез него той може да учи животното си на допълнителни passive abilities като Great Stamina, Nature Armor, Arcane Resistance и др.

Не само. Учиш го и на не - passive магии(които ги използва в бой например) които ти си научил от други животни. Например Claw, Bite, Prowl, Cower, Dash, Grow и т.н. Затова е важно умение на хънтъра. ;)
« Последна редакция: Юли 21, 2007, 11:23:19 pm от The Blood Falcon »

Smiley

  • Гост
Re: Beast Training
« Отговор #2 -: Юли 22, 2007, 04:39:03 am »
Sorry za latinicata.
Ta toi Meketa taka ili inache kaza che e bezmislenno da se opitva da rovichka v qdroto kato sled sledvashtiqt updeit promenite shte se mahnat. No samo da vi kaja che otkakto ima piratski syrvyri peta na hunter-a e na preebannoto neshto v igrata ne vqrvam i sled 10 mangos revizii da go opravqt. To nito vdiga stats ot talantite na huntera v Beastmaster nito ima specialnite umeniq za razlichnite class jivotni(primer: class: wolf: specialni umeniq: dash ( 50% speed za 15sec ) Bite-uhapvane koeto prawi dopylnitelen dmg i vkarva bleeding effecti;  Class: Cats - Prow-minava v stealth rejim kato rogue ili cat form na druida; Claw-dava dopylnitelen dmg na sledvashtiqt udar na peta: Class: Gorila-umenie: Thunder- puska svetkavica koqto udrq s opredelen ot levela na gorilata nature dmg ) otgore na tova vseki clas si ima specifiki po armor i dmg Cats: +5% dmg , -10% armor Bear and Turtles +15% armor - 5% dmg tezi razliki syshto gi nqma v private syrvarite taka che dosta raboti ima koito vnasqt ogromna razlika ot syshtinata na igrata s hunter. Moje da se naglasite no ako iskate naistina da se nasladite na vsichko probvaite v Blizz.
« Последна редакция: Юли 22, 2007, 04:42:55 am от Smiley »

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Beast Training
« Отговор #3 -: Юли 22, 2007, 11:53:30 am »
Начи и хънтъра замира.

Lyubz

  • Гост
Re: Beast Training
« Отговор #4 -: Юли 22, 2007, 01:05:40 pm »
Не е така хора. Умувах дали да пиша по темата, но все пак ще пиша.

Играх в сървър, който в момента замира, и също използва емулатора mangos. Това е единствения сървър, на който 100% pet skills на хънтъра и лока напълно бачкат! С Beast training-а бачка перфектно, но за жалост сървъра си отива и нямам място там. Тъй като на никой друг мангос сървър не работят, и се чудех дали админа преди време е барал нещо в кода, че да оправи изцяло този проблем.. Още не мога да намеря причината защо там работят, а навсякъде другаде не  :-?

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Beast Training
« Отговор #5 -: Юли 22, 2007, 01:13:21 pm »
Щото сървъра е бил от бая вр и са фикснати доста неша. А и може би е нямало толкова ъпдейти и са си позволявали да барнат нещата.