Автор Тема: [FIXED]Моля, не ползвайте следните магии  (Прочетена 1719 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pres

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 4361
  • EVO Karma: 24
Тук мисля всеки да каже при коя магия получава error от играта, за да не се повтаря тази грешка с някой друг. До момента ми е известно, че всички магии, "смучещи" мана от друг играч, са бъгнати, а такива са :
Mana Drain (warlock)
Viper Sting (hunter)
Blessing of Wisdom (paladin, кастната на друг играч)

Моля който има информация за някоя различна магия, която е бъгната и изкарва грешка в играта, да пише тук.

А до тези, които не могат да си влязат в героя, след като са получили грешката - или просто изтрийте папка WTF в директорията на играта (не винаги помага), или направете нов герой в акаунта си, изтрийте го, влезте с другия си герой и направете relog, защото повечето spell-ове няма да ги има.
« Последна редакция: Март 16, 2012, 12:04:01 am от untaught »

Amev

  • Гост
Re: Моля, не ползвайте следните магии
« Отговор #1 -: Юни 14, 2007, 05:04:19 am »
Мана регена на паладина на който и да я пусне дава грешка също .. най вече в оутлендс !!!

Ironhoof

  • Гост
Re: Моля, не ползвайте следните магии
« Отговор #2 -: Юни 28, 2007, 06:29:58 pm »
Pet-a на ловеца работи безупречно с изключение на магията Beast Training.Когато отида при Pet Trainer-a и train-на някое умение като Great Stamina би трябвало след това с магията Beast Training ,която не е точно магия да науча Pet-a на умението в случая Great Stamina и да му се вдигне Stamina-та ,но уви... НЕ.Има си Training points ,всичко е наред дори Pet-a "светва" ,както един герой ,когато научи някое ново умение или магия ,но уви... НЕ.Дори не ми взема Training Points ,което до някъде е хубаво.Ако може нещо да се направи по въпроса... :-|

Неактивен ShadowEyeS

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1537
  • EVO Karma: -41
  • Legendary... That is what they used to call me.
Re: Моля, не ползвайте следните магии
« Отговор #3 -: Юни 28, 2007, 06:36:06 pm »
Офф/ Тва не е по темата. Намери правилния раздел и пиши там ако няма постната тема вече направи нова. Не пиши във теми които не се отнасят за твоя проблем.