Автор Тема: Imps  (Прочетена 2910 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daily_bs

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Imps
« -: Януари 23, 2013, 06:34:23 pm »
Днес се регнах в сървъра ви след като се ядосах на Молтен пичовете за студеното отношение към мен, влзох направих си геой и всичко беше ок - типично по Български, само 1 нещо ме притесни а именно имповете в пещерата за куеста на Бърнинг Лийджън ми правят по 300 дмг тоест на 1 худар им съм... та тъй като незнам дали сте наясно с този проблем ( а доколкото знам не са само тези импове но и петовете на Хънтерите и сигурно една голяма част от всички "Любимци" ) или но взех решението да напиша тази тема, благодаря за вниманието. http://postimage.org/image/vl78qgfxj/
« Последна редакция: Януари 23, 2013, 06:37:14 pm от daily_bs »

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Imps
« Отговор #1 -: Януари 23, 2013, 06:46:15 pm »
Намалил съм го на около 25 дмг, може да удари и повече с fireball. Не ми е ясно защо изобщо имаха подобен дмг.

Ако все още са така, може да се наложи да презареди сървъра.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен daily_bs

  • Knight
  • *
  • Публикации: 30
  • EVO Karma: -1
  • wow user
Re: Imps
« Отговор #2 -: Януари 23, 2013, 06:54:38 pm »
Мерси за бързия и навременен отговор, ако трябва по-добре е да се направи час по-скоро за да не страдат нови играчи на подобни тривиални задачи, а да се развиват без излишни трудности, така или иначе на мен ми помогнаха един 80 лвл паладин преби цялата пещера и аз спокойно си килнах куест моба.За напред ще репортвам всички бъгове които открия за да става сървъра ни все по-хубав и хубав, и ако даде Господ да се задържа тук ще имаме много прекрасни моменти заедно.

untaught

  • Гост
Re: Imps
« Отговор #3 -: Януари 23, 2013, 06:57:32 pm »
Тея веселяци трябваше да съм ги премахнал с http://forum.evowow.com/npcs/92/npcvoidwalkerssummoned-by-spell-12746/28825/ , но ясно са минали на SAI. Ще видя пак като имам достъп до машината си. :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Imps
« Отговор #4 -: Януари 23, 2013, 07:08:27 pm »
Тея веселяци трябваше да съм ги премахнал с http://forum.evowow.com/npcs/92/npcvoidwalkerssummoned-by-spell-12746/28825/ , но ясно са минали на SAI. Ще видя пак като имам достъп до машината си. :clover:

Пуснал съм mmaps-овете, това може би ще оправи и проблема с агрото им, но не съм сигурен би трябало да се тества с тея в танарис. Ако искаш да не се мъчиш да ги екстрактваш ще ти ги дам архивирани.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

untaught

  • Гост
Re: Imps
« Отговор #5 -: Януари 23, 2013, 07:13:11 pm »
Ще проверя, но на всички петове дмг е убийствен за малките герои, защото нямат контрол над dmg, идващ от темплейта, според нивото на npc-то.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Imps
« Отговор #6 -: Януари 23, 2013, 07:28:33 pm »
Искаш да кажеш че dmg-то им се контролира от dmg-то на npc-то което го е spawn?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

untaught

  • Гост
Re: Imps
« Отговор #7 -: Януари 23, 2013, 07:30:20 pm »
Точно това го няма в Trinity и от там идват високите цифри при ниските нива.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Imps
« Отговор #8 -: Януари 23, 2013, 07:43:22 pm »
Днес се регнах в сървъра ви след като се ядосах на Молтен пичовете за студеното отношение към мен, влзох направих си геой и всичко беше ок - типично по Български, само 1 нещо ме притесни а именно имповете в пещерата за куеста на Бърнинг Лийджън ми правят по 300 дмг тоест на 1 худар им съм... та тъй като незнам дали сте наясно с този проблем ( а доколкото знам не са само тези импове но и петовете на Хънтерите и сигурно една голяма част от всички "Любимци" ) или но взех решението да напиша тази тема, благодаря за вниманието. http://postimage.org/image/vl78qgfxj/

Volodq, GМ-то ни се беше хванал да ги оправя/премахва тези гадини, но явно тези ги е пропуснал. Другите проблеми ги правят void-овете на мейджовете, в танарис. Общо взето някой от summon-атите части на определени npc-та го имат този проблем. Pet-овете на хънтърите и всички петове на играчите са си наред, с изключение на пет-а на лока, от demo дървото, той е боза, прави изключително малък dmg.
Колкото до тези импове ако не са ти от поредицата, може да го пропуснеш този куест. По-трудният вариант е да биеш този които ги е summon-вал и ако успееш да го бърстнеш, импчето ще изчезне, но за нисък левел герой това е доста трудно. По-лесния вариант е ако ти е важен винаги може да потърсиш помощ, все ще се намери кой да ти ги убие. Успех ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!