Автор Тема: Най-лесният клас за pvp  (Прочетена 23238 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #15 -: Декември 12, 2011, 08:39:25 am »
Защо мислиш, че си "мерим пишките"? Просто обсъждаме нещо във връзка с играта. Това е една от идеите на форума. На теб като ти е безинтересна темата, по-добре си остани неутрален, вместо да пишеш глупости.

Хайде разкажи още веднъж колко трябва да си скилнат за  да се играе комбото hpaly и войн, че има няма вече две седмици не си споменавал. Ето затова е безсмислена темата. Особено пък като прочетеш първият пост  :doh:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #16 -: Декември 12, 2011, 09:47:59 am »
 На едни хора им се отдава един клас, на други - друг, на трети (като мен) нито един :) . Субективна работа общо взето :)

Неактивен nettshow

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 682
  • EVO Karma: -16
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #17 -: Декември 12, 2011, 11:14:18 am »
на трети (като мен) нито един :) .
хахахахах

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #18 -: Декември 12, 2011, 11:52:21 am »
На едни хора им се отдава един клас, на други - друг, на трети (като мен) нито един :) . Субективна работа общо взето :)
абе вчера доста ми переше с роуга :Р
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен Blickr

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 114
  • EVO Karma: 2
  • Протестирам !
  • ISP: -
  • Герой: Blickr
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #19 -: Декември 12, 2011, 03:37:56 pm »
Shaman - Ако развие лечителския си талант, става по-издържлив, но не и в сравнение с лечители като друида или свещеника.

Хубав виц.
« Последна редакция: Декември 12, 2011, 03:46:22 pm от Blickr »

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #20 -: Декември 12, 2011, 06:23:16 pm »
Хайде разкажи още веднъж колко трябва да си скилнат за  да се играе комбото hpaly и войн, че има няма вече две седмици не си споменавал. Ето затова е безсмислена темата. Особено пък като прочетеш първият пост  :doh:
Ти какво, забраняваш ми да пиша във форума ли :doh:? И като ще пускаш още off топици по поста ми, поне си направи труда да го прочетеш - става въпрос за retry/prot paladin, макар че и за holy важат сходни неща, но теб това едва ли те интересува. Пак ти казвам - като ти е толкова безсмислена темата по-добре недей да участваш в нея, вместо да бъдеш на всяка манджа мерудия, с мнения, които нямат нищо общо с темата. Предполагам, че целият раздел "PVP битки" ти се струва "тъп"? Защо направо не вземеш да обминеш всички теми и да напишеш кои са ти тъпи и кои остри? Тъкмо така и останалите потребители на форума ще разберем (все едно че на някой много му пука от какви теми се интересуваш). Тъкмо бройката на написаните от теб постове ще се увеличи, което предполагам е и целта с която пишеш. В такъв случай, ти пожелавам успех в постигането на целта ти, макар че аз слабо се интересувам от нея.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #21 -: Декември 12, 2011, 07:48:33 pm »
Ти какво, забраняваш ми да пиша във форума ли :doh:? И като ще пускаш още off топици по поста ми, поне си направи труда да го прочетеш - става въпрос за retry/prot paladin, макар че и за holy важат сходни неща, но теб това едва ли те интересува. Пак ти казвам - като ти е толкова безсмислена темата по-добре недей да участваш в нея, вместо да бъдеш на всяка манджа мерудия, с мнения, които нямат нищо общо с темата. Предполагам, че целият раздел "PVP битки" ти се струва "тъп"? Защо направо не вземеш да обминеш всички теми и да напишеш кои са ти тъпи и кои остри? Тъкмо така и останалите потребители на форума ще разберем (все едно че на някой много му пука от какви теми се интересуваш). Тъкмо бройката на написаните от теб постове ще се увеличи, което предполагам е и целта с която пишеш. В такъв случай, ти пожелавам успех в постигането на целта ти, макар че аз слабо се интересувам от нея.

Явно не си ме разбрал, затова ще се опитам да ти поясня какво съм имал в предвид. Темата е толкова дебилна, колкото и първият пост, общо взето като го прочетох и умрях от смях, само от превода. Retry/holy/protect...бла бла... пак ти чета експертното мнение колко много скилове се изисква да играеш паладин по арените. Я си погледни малко първото мнение, повече прилича на урок за провеждане на арена с паладин, колкото да има нещо общо с това с кой клас се играе по-лесно от другият.
"Пробвай и да играеш арени с rpaladin в комбинация с resto shaman, rogue или frost mage и после се обади пак, да кажеш как е било. Да видим дали ще ти е лесно постоянно да сменяш sacred-а, според мишената на противниковия отбор, да пускаш divine sacrifice, hand of sacrifice и hand of protection, на парта си, да преценяш кога да даваш freedom-а на себе си и кога на парта ти, защото един погрешен freedom може да провали цялата ви арена. Kога да cleanse-ваш себе си и кога парта ти, вслучай, че и двамата сте slow-нати. Прибави и това с различните джъджменти, които трябва да пускаш според ситуациите, CC-то, което трябва да правиш със stun-ове/repentance и да го хармонираш с CC-то на парта ти, buff-овете, които според ситуацията трябва да се refresh-ват или слагат наново, healing done-а, който трябва да правиш на теб и на парта ти. Измежду всичко това, трябва да се прави и damage, като пускайки джъджменти, трябва да се съобразяваш и с това дали противника, на когото ги пускаш има някакъв щит, понеже когато джъджментът не направи damage, той не връща и мана, а това не трябва да се пренебрегва, защото един напразно изхабен джъджмент те води към oom-ване в арена, което намаля твоята ефективност и обикновенно води към загуба."
О да съгласен съм, това има много общо с темата как с лок се играе по-трудно от с war, примерно, да... да...  Пак дъвчим едно и също.
Не ти забранявам да пишеш където и да е, просто коментирам темата, което не виждам да е забранено, също така и ти не разбирам кои беше, че да ми казваш в коя тема и какво да пиша?
Това ми е мнението, за мен темата е глупава и мога да си изразя мнението колкото пъти си искам, независимо това на теб къде ти бърка.
Продължавайте сега да си мерите pvp скиловете ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #22 -: Декември 12, 2011, 11:02:38 pm »
Шаман лесен за игра ела ти ми нареждаи 5 тотема които трябва постояно да са на земята и ако сложиш 1 се маха друг не е лесен класа моля ти се   :doh: :doh: :down: :down: :down:
И да ти остане време да кастнеш за да убиеш някого  :doh: :doh:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен nixxer

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 921
  • EVO Karma: 47
  • Цървул :D
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Nightwalker
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #23 -: Декември 12, 2011, 11:44:34 pm »
Човека е направил механичен превод на нещо си и сега ви гледа сеира  :lol:
The pain is my best friend.

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #24 -: Декември 13, 2011, 01:48:57 am »
Явно не си ме разбрал, затова ще се опитам да ти поясня какво съм имал в предвид. Темата е толкова дебилна, колкото и първият пост, общо взето като го прочетох и умрях от смях, само от превода. Retry/holy/protect...бла бла... пак ти чета експертното мнение колко много скилове се изисква да играеш паладин по арените. Я си погледни малко първото мнение, повече прилича на урок за провеждане на арена с паладин, колкото да има нещо общо с това с кой клас се играе по-лесно от другият.
"Пробвай и да играеш арени с rpaladin в комбинация с resto shaman, rogue или frost mage и после се обади пак, да кажеш как е било. Да видим дали ще ти е лесно постоянно да сменяш sacred-а, според мишената на противниковия отбор, да пускаш divine sacrifice, hand of sacrifice и hand of protection, на парта си, да преценяш кога да даваш freedom-а на себе си и кога на парта ти, защото един погрешен freedom може да провали цялата ви арена. Kога да cleanse-ваш себе си и кога парта ти, вслучай, че и двамата сте slow-нати. Прибави и това с различните джъджменти, които трябва да пускаш според ситуациите, CC-то, което трябва да правиш със stun-ове/repentance и да го хармонираш с CC-то на парта ти, buff-овете, които според ситуацията трябва да се refresh-ват или слагат наново, healing done-а, който трябва да правиш на теб и на парта ти. Измежду всичко това, трябва да се прави и damage, като пускайки джъджменти, трябва да се съобразяваш и с това дали противника, на когото ги пускаш има някакъв щит, понеже когато джъджментът не направи damage, той не връща и мана, а това не трябва да се пренебрегва, защото един напразно изхабен джъджмент те води към oom-ване в арена, което намаля твоята ефективност и обикновенно води към загуба."
О да съгласен съм, това има много общо с темата как с лок се играе по-трудно от с war, примерно, да... да...  Пак дъвчим едно и също.
Не ти забранявам да пишеш където и да е, просто коментирам темата, което не виждам да е забранено, също така и ти не разбирам кои беше, че да ми казваш в коя тема и какво да пиша?
Това ми е мнението, за мен темата е глупава и мога да си изразя мнението колкото пъти си искам, независимо това на теб къде ти бърка.
Продължавайте сега да си мерите pvp скиловете ;>
Я сега и ти си погледни първия пост и сам си отговори дали е по темата. Така и не можах да разбера какво наричаш "мерене на pvp скилове"? Просто оборвам твърдението, че с паладин се играе лесно, или с други думи - пиша по темата, коментирам играта или както искаш го наречи. Някакъв проблем да имаш с това?

О да съгласен съм, това има много общо с темата как с лок се играе по-трудно от с war, примерно, да... да...  Пак дъвчим едно и също.
Никой не те кара да дъвчиш нищо, нали се сещаш? ;>

Разбрахме вече, че темата не те интересува. А сега наспами всички останали теми във форума поотделно, да напишеш дали те интересуват или не, както и на кои от тях си паднал от смях, за да ми стане още по-ясно от какви теми се интересуваш.

П.П. И не забравяй след всеки твой пост да пишеш още един, че предният е бил по темата :doh:!
Blessed - Holy Paladin

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #25 -: Декември 13, 2011, 10:32:38 am »
То и друго не се очакваше още като видях името на темата си знаех, че ще е яко спам :) Аз ще кажа моето мнение! Няма лесен и труден за игра герой! Има знаещ и незнаещ играч. Айде със здраве  :clover:

Неактивен dark_300

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 304
  • EVO Karma: -26
  • evo user
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #26 -: Декември 14, 2011, 05:06:39 pm »
5. Dk - на WOTLK е много труден за играене но в CATA е OVERPOWER   
- От ДКто по-лесен клас за игра според мен няма
1. Paladin - BUG
- Кое му е бъгавото ? Направи това, което Гздравков е написал с ефективност и без 'скил' та те тогава ще ми обориш мнението, че паладина е лесен за игра и е бъгав!
4. Priest - много е лесен научих го за 1 седмица да го цъкам
- За една седмица не може да се научиш да играеш никой клас на ниво по-високо от средното.
9. Mage - играя го и ако научиш магиите е доста лесен и интересен
- Мага не е никак лесен клас.
10. Druid - трудно е да го играеш защото е много разнообразен клас като РДПС е трудно да се държиш далече ДПС нещо като ROGUE но с хеал и без  много стънове Healer трудно се убива ако няма диспел и трябва малко скил ТАНК здраво  к   опеле
- Тука може да повториш, тъй като не можах много много да разбера смисъла на това изречение.
 А относно поста на създателя на тази така 'смислена' тема, бих казал, че не видях почти нищо вярно в самия пост.

За ДКто не съм съгласен трябва ти много акъл да го играеш
Паладина си е бъгав на Wotlk , ако не си забелязал
С диск поп не можеш да ме убиеш държал съм 5.5к гс ДК докато бях 3к гс това ли е средно ниво ?
Мага е лесен за мене ама за такива баво развиващи се като тебе дето цъкат с мишката магиите ще е труден
А за друида нема да повтарям на някой който цъка wow от вчера и не знае какво е РДПС

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #27 -: Декември 14, 2011, 05:09:08 pm »
Вземи се скрий с това виртуално его , че ставаш смешен. :)
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #28 -: Декември 14, 2011, 07:24:55 pm »
дето цъкат с мишката магиите ще е труден

Че и аз цъкам с мишката. Не виждам значение дали е мишка или копче. Играя както ми е лесно и удобно на мен. Като почнете с тея изказвания... как беше "кликар" или там к`во му викахте направо..... Дразня се :) Все едни някой да ми каже къде да си празнувам Нова година, така и тук да ми каже с мишка или клавиатура да играя  :mrgreen:

Разликата е огромна, но да не навлизаме в спорове. :cap:

Играя за кеф. Така мога така се забавлявам - с мишчица  :bounce:
Не се стремя да съм N1 пък и неща! Айде наздраве  :beer:
« Последна редакция: Декември 14, 2011, 07:57:28 pm от rhapsody »

untaught

  • Гост
Re: Най-лесният клас за pvp
« Отговор #29 -: Декември 14, 2011, 07:41:16 pm »
Че и аз цъкам с мишката. Не виждам значение дали е мишка или копче. Играя както ми е лесно и удобно на мен. Като почнете с тея изказвания... как беше "кликар" или там к`во му викахте направо..... Дразня се :) Все едни някой да ми каже къде да си празнувам Нова година, така и тук да ми каже с мишка или клавиатура да играя  :mrgreen:
Разликата е огромна, но да не навлизаме в спорове. :cap: