Автор Тема: Шокадин  (Прочетена 4496 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lainas

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Шокадин
« -: Февруари 05, 2010, 03:18:55 pm »
Въпросът ми е какъв трябва да е геара на шокадина  :confused: two hand или  one hand and shield ,а дрехите със спел или тези като за ретардин ? тнх предварително

Неактивен SiraoN

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 70
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:Шокадин
« Отговор #1 -: Февруари 05, 2010, 05:15:12 pm »
Въпросът ми е какъв трябва да е геара на шокадина  :confused: two hand или  one hand and shield ,а дрехите със спел или тези като за ретардин ? тнх предварително

Shockadins are dead ...

На WoTLK просто са нищо сравнение с другите спецове.

Неактивен anti_roma92

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 935
  • EVO Karma: 41
  • Facilis descensus Infernus,Sel revocare gradum
Re:Шокадин
« Отговор #2 -: Февруари 05, 2010, 06:18:45 pm »
+1 :clover:
..::De Profundis Clamo Ad Te Domine::..

Неактивен Deragot

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Шокадин
« Отговор #3 -: Февруари 05, 2010, 11:06:28 pm »
Shockadins are dead ...

На WoTLK просто са нищо сравнение с другите спецове.

Не знам дали са мъртви, но написах в Ю-туб : level 80 Shokadin. Един приятел, който играе от 4 години в Близард, ми каза да го напиша и да гредам клипа. Той играе там и до днес...
Та на тоя клип видях, как Шокадин влиза в крепостта на Уинтърграсп и убива около 10 вражески играча, без особени проблеми...Признавам, че не разбирам много от ПВП но след това гледах много клипове и всички бяха от тая версия на играта и всички шокадини избиваха всичко наред... Не бях предполагал, че има такива такива убийци.....Видях, че са с щит и меч...не знам с какви итеми- на клиповете, някой, който разбира може и да види какви са им итемите, защото ги показват...Може и да е някаква измама, но поне изглеждат доста впечатляващо.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Шокадин
« Отговор #4 -: Февруари 06, 2010, 12:30:21 pm »
Принципно - на  TBC бяхя завидно добри геройчета.Представи си офанзивен холи паладин.Но на Wintersgrasp има едно бъфче - http://www.wowhead.com/?spell=59911 , което ти вдига DMG и всичко, когато сте по-малко хора.И това може да е фактор.10 срещу 1 = ясен резултат попринцип.