Автор Тема: Mage Tactics  (Прочетена 11459 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Mage Tactics
« -: Септември 18, 2009, 11:39:13 pm »
Споделете тактики за игра 1в1 срещу различни класове както и, защо не, 1вМного (всички знаем че мага го може).Сигурен съм че има доста да обсъдим по тоя въпрос.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Freakazoid

  • Гост
Re:Mage Tactics
« Отговор #1 -: Септември 19, 2009, 12:32:33 am »
Хахаххаха, все едно да ти кажа рецептата на баба ми за питката и  :freak:

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Mage Tactics
« Отговор #2 -: Септември 19, 2009, 02:06:59 am »
Бас държа че рецептата ти не е добра...
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Mage Tactics
« Отговор #3 -: Септември 19, 2009, 03:21:46 am »
Споделете тактики за игра 1в1 срещу различни класове както и, защо не, 1вМного (всички знаем че мага го може).Сигурен съм че има доста да обсъдим по тоя въпрос.
Криптонайт незнае, че може 1вМного... но все пак той не е мейдж - той е нещо повече! :lol:

Та по темата - На първи ум се сещам за врътките с блинка и изчакването на момент за ползване с/у някои класове... (стън, дийп фрийз, нова с/у фрост мейдж и т.н.) Повечето мейджове които съм наблюдавал, въобще не се възползват от способностите които притежава този спел, та може някой да обясни на останалите четящи какво да чакат и как да реагират в различните ситуации. :-|

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Mage Tactics
« Отговор #4 -: Септември 19, 2009, 07:56:39 pm »
Теориите нямат нищо общо с действителноста.Както каза Kryptonite , саберете се и пробвайте тактики на живо а не във Форума.Няма как да предвидите всички действия на противника,да не говорим , че повечето незнаят какви спелове и възможности имат другите класове.
Бях написал в друга тема как преди доста време играещите в този сървар се сабирахме редовно на Арената в STV и правехме дуели (говоря за време преди 2 год.)Нищо не пречи да се върне тази традиция.Ще видите какви тактики прилага противника и съответния клас.Винаги може да откраднете нещо полезно за усъвършенстване на уменията ви :angel: :freak:
Uno Sanctum

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Mage Tactics
« Отговор #5 -: Септември 19, 2009, 08:02:55 pm »
Всеки mage, който си мисли, че има някакъв шанс срещу 2 противника да пише тук или на ЛС, къде и кога иска да се пробва. Офертата важи и за всеки друг клас.

Kiflavmraka това е перфектният вариант и съм сигурен, че ще останеш много доволен, защото по този начин нагледно ще можеш да видиш тактиките на най-великите mage 1вМного (стига да има желаещи :lol:). Всеки, който иска да дойде, да наблюдава ще е добре дошъл, а ако имате въпроси, след битката ще бъдат разяснявани. ;-)

ПС: Дълбоко се съмнявам, че въобще ще се намери някой желаещ, защото повечето тук ги бива само и единствено в теорията - писането на философски коментари и линкването на клипчета. ;-)

Хайде ... покажете ми, че не съм прав и докажете великите си теории на практика. ;-)
Лично мога да ти кажа, че докато си дигах мейдж-а от 70 към 80 левъл, убих мейдж и дет найт заедно.Единия беше моя левъл, другия 1 левъл над мен.На 80 левъл, като всички са облечени като хората, е доста трудно, но не и невъзможно.В ево може и да не стане, но повярвай ми-работи ли Mirror Image, Blink като хората, Finger of Frost и го няма проблема с Freeze-a на елементъла, не е толкова трудно да се вземат 2-ма на веднъж.Разбира се, зависи както от играча и гиъра така и от класа на играча.Но далеч не е невъзможно.  :clover: http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=125612
И за да не кажеш, че съм от онези с теорията и линковете, може някоя вечер да вляза да се пробвам срещу двама, въпреки всичките бъгове.Може и да върже-кой знае. :cap: :clover:
« Последна редакция: Септември 19, 2009, 08:05:11 pm от atanas1914 »
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Prokaza

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -7
  • evo user
Re:Mage Tactics
« Отговор #6 -: Септември 19, 2009, 08:12:48 pm »
Ти и 5 можеш да земеш ако не разбират на играта.Ако са на ниво/геар близък до твоя нямаш почти никви шансове.  :freak:  :clover:

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Mage Tactics
« Отговор #7 -: Септември 19, 2009, 10:02:38 pm »
Абе аз ви казвам че има какво да си кажем   ;-D - ако няма да е по темата то ще е за да се дразним.Темата беше по-обща като замисъл - да споделяме опит или някои ако има проблем относно определен клас да му разясним поне общите положения....Иначе да - срещу нубс всеки може по 2-3  ;-D - не сте виждали по филмче някои да убие 2ма гладиатори наведнъж нали?То само един е достатъчно труден...
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен Edi7oR

  • Knight
  • *
  • Публикации: 47
  • EVO Karma: -14
Re:Mage Tactics
« Отговор #8 -: Септември 20, 2009, 12:21:55 am »
Всеки mage, който си мисли, че има някакъв шанс срещу 2 противника да пише тук или на ЛС, къде и кога иска да се пробва. Офертата важи и за всеки друг клас.

Kiflavmraka това е перфектният вариант и съм сигурен, че ще останеш много доволен, защото по този начин нагледно ще можеш да видиш тактиките на най-великите mage 1вМного (стига да има желаещи :lol:). Всеки, който иска да дойде, да наблюдава ще е добре дошъл, а ако имате въпроси, след битката ще бъдат разяснявани. ;-)

ПС: Дълбоко се съмнявам, че въобще ще се намери някой желаещ, защото повечето тук ги бива само и единствено в теорията - писането на философски коментари и линкването на клипчета. ;-)

Хайде ... покажете ми, че не съм прав и докажете великите си теории на практика. ;-)

криптонитчо ще ядосаш батко си еди7ор да се стяга ти обади как се праят работите  :wink: :fun:

Неактивен winterstorm

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 121
  • EVO Karma: 13
  • evo user
Re:Mage Tactics
« Отговор #9 -: Септември 20, 2009, 11:16:56 am »
Така време е дядо Sacrament  да се намеси.
Милиони тактики може да кажем, но истината е практиката :) При проблем можем да кажем тактиката, но както казах чак с опита ще се получи  :-)
Да разясним, че мага има Spellsteal (http://www.wowhead.com/?spell=30449), Polymorph (http://www.wowhead.com/?spell=12826), Conterspell (http://www.wowhead.com/?spell=2139)
Огромна част от начинаешите магове ( дори тези дето се мислят за голямата работа ) просто никога не ползват тези уникални магии...
Spellsteal - краде чужд buff ( без спеловете дето те правят имун и буфове за армор ). Може би най-любимата ми магия :)
Polymorph - прави "жертвата" на животно за 8 сек ( всеки следващ polymorph намалява времето си на 50% ). Пак доста полезна магия... може да вземето всички абсорби и буфове на противника + бонус каст магия без да сте контрени :)
Conterspell - най-мразената магия от противниците :) Тя има 2 ефекта:
1-ви е, че като сприра каста на противника и му слага 8 сек cooldown  на даденото дърво.
2-ри е, че слага 2-4 сек silences (зависи колко точки сте дали за  http://www.wowhead.com/?spell=12598 ) :)
А също забравих да спомена, че повечето играчи дето съм видял не ползват и Blink http://www.wowhead.com/?spell=1953
Blink - стандарното при него всички го зн, че телепортира кастъра на 20 ярда от дадената точка в избраната от вас посока...
Така блинк вади от стун, но не само за това може да го ползвате ( ако сте по-хитри ) можете да спрете каста на протиника като се блинкните в последната стотна зад него  :fun:
Надявам се да съм бил полезен и да се сещате да ги ползвате в точните моменти.
В макро темата ще спомена няколко нужни макрота

Неактивен Amaranth

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 130
  • EVO Karma: -8
  • Side: For The Horde
  • Герой: Amaranth
Re:Mage Tactics
« Отговор #10 -: Октомври 08, 2009, 08:45:45 pm »
На мен лично често ми се е случвало в БГ да съм в ситуация 3/1, от която да изляза с 100-120 хонор :)
Winter is coming ....

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Mage Tactics
« Отговор #11 -: Октомври 08, 2009, 09:28:16 pm »
Бах ... не вярвах, че ще се намери някой навитак сред всичките формуни герои.

Само казвай дата и час. ;-)

Ако искаш вземи Corpses с тебе да ти обясни как се играе 1вМного, защото той е велик в теорията (лошо само, че като стана дума за практика нещо млъкна и не се чу ни вест, ни кост от него). ;-)

Също така, ако можеш изгледай 200 300 клипчета как 1 убива по 5. Много ще ти помогнат като ти излязат 2ма. Няма да усетиш кога ще минеш през тях. :lol:

Даже, аз лично ще запиша битката ти и после ще я линкна у форума, да се види, че и в Ево има велики PVP играчи, които не се страхуват като се изправят срещи 2ма 3ма противника, а ги убиват без проблем. :lol:
Абе... Говорим за батълграунди, където всички са с изхабени ЦД-та, някои имат съществени разлики в гиъра и т.н. - точно там е мястото да се пробват хората да се изявяват като "1вМного" можещи/опитващи се играчи. Това, че бягаш като проскубана патка след като ме видиш с още някое ДПС ме ласкае особенно (само 2-ма горе-долу разбиращи от класовете си не могат да бъдат убити от 1, нали?), но пък и ми действа доста ободряващо забавно, защото доста други (на изглед - по слаби, ВСЕ ПАК НЕ МОЖЕ ДА СЕ МЕРЯТ С ВЕЛИКИЯ КРИПТО :clover:) са се опитвали и от 10-на пъти поне веднъж/дваж+ им вързва, било то заради грешка, подценяване и какви ли не други фактори.
И ДА, както казах вече според ПРАКТИКАТА МИ (и тези 200-300 клипчета) - възможно е 2-ма стойностни играчни да бъдат убити от 1 ГЛАВНО В БАТЪЛГРАУНДИТЕ И WORLD ПВП-то.

Но както и да е.. продължавай да играеш всякаш ти е под нивото да бъдеш убит от някой и скачай в мелетата само когато шансовете ти са повече от изгодни. Така потвърждаваш дадената ти от безумните люде титла "най-добър мейдж". Ае със здраве и успех с 1'в'Един или Много'в'Много битките ти, както и усилията да надминеш рекорда за бягане на Юсеин Болт като видиш повече от 1 играчи с/у теб.

едит: Да не очакваш от холи паладин (хийлър баце...) да тръгна да свалям 2-ма едновременно?
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 12:22:54 am от Corpses »

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:Mage Tactics
« Отговор #12 -: Октомври 09, 2009, 12:24:46 am »
И все пак не отговаряш на предизвикателството.Ситуациите далеч не са чак такива, каквито се опитваш да ги изкараш, освен това аз не съм виждал крипто да се представя зле на бг.Всъщност всеки един път, който съм го мяркал е бил първи по дпс а и не рядко с най-малко умирания (всъщност винаги е така), и най-много килинг блоус.Доказал се е доста ефективен в избиването на противника а това че избягва ситуации сам'в'много е просто стил на игра - сигурен съм че той много добре разбира (за разлика от теб може би), че при всеки опит сам'в'много рискуваш ужасно да се струпат много ама наистина МНОГО срещу теб и ти просто да си умреш безславно с което не печелиш нищо, бих се радвал да видя всеки опит Х вс Крипто, убеден съм че ще се представи повече от достойно, но за нещастие няма желаещи.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Mage Tactics
« Отговор #13 -: Октомври 09, 2009, 12:29:41 am »
Искаш да кажеш, че да избягаш (присмивайки ти се) е по достойно отколкото да се сбиеш с/у двама (да не кажа ПВЕ гиъред) плейъра, опитвайки се да си "високо" в статса?

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Mage Tactics
« Отговор #14 -: Октомври 09, 2009, 01:04:53 am »
3ма сме били :fun:
Мен или Селфконтрол броиш за 2ма? оО Пък и да ти кажа - не се превземай... на никой не скачам 1в1 (най-малкото ще скоча на мейдж, чийто шийлд само не мога да бутна), просто защото билда на класа ми с който играя не позволява офънзивна ДПС игра - ходя по останалите ДПС-та и тук-там вкарвам някой-друг Джъджмент за бонус хейст. "Убиите Крипто/Шанкс/Бай Пешо" никога не съм скандирал, освен ако не бих искал да пресират някой, който пречи на задачата ми да държа хората пред мен живи.
Очаквам пример (какъвто аз изтъкнах навремето), кога съм СКОЧИЛ на ВЕЛИКИЯ КРИПТО с 2 ДПС-та под ръка (единствено със Селфконтрол съм правил подобни опити - във въпросното АБ незнам, кой е бил 3-тия, вероятно някой роуг в стелт, който само ти си виждал :blush:, пък и защо да сънувам кошмари след едно от най-забавните ми преживявания? ;-D). За Lay on Hands-a ми няма да говоря, защото не съм го ползвал откакто левелвах героя ми... пък и не бих ти отдал честта да ползвам 20 минутно ЦД заради теб, докато балон вероятно трудно би ме принудил да пусна ОСОБЕННО като ти скочим аз и още 10 наети ДПС-та с Т7+ специално за да те убием! :freak:
Та май отново поста ти влиза в графата ПРАЗНИ ПРИКАЗКИ (свикнах ти вече)... следващия път се пробвай да защитиш някоя от тезите, които се опитваш да подържаш против играта ми.

Цитат на: Kryptonite
ПС: Kiflavmraka, ами то не се иска много акъл да прецениш ситуацията и какви шансове имаш. При положение, че са минимални няма смисъл да се правиш на велик и да умреш като по този начин преебаваш както себе си така и отбора. Просто на Corpses не му достига акъла да осъзнае, че BG-то е изцяло отборна игра и няма място за това "да се правиш на велик като убиеш 3ма".

Затова като влезеш в БГ, което губите се скатаваш в някой ъгъл и чакаш някой отделил се от групата?
« Последна редакция: Октомври 09, 2009, 01:07:25 am от Corpses »