Автор Тема: 1-st time plaing mage  (Прочетена 9824 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #15 -: Септември 21, 2009, 07:56:37 pm »
Кое му е ПвП-то на инженеринга ? Много ще се радвам да ми дадеш точен и изчерпателен отговор.

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #16 -: Септември 21, 2009, 08:13:55 pm »
Да ви кажа честно си мисля , че професията не трябва да ви е приоритет за злато.Естествено 'просията' не се толерира :angel: но мисля , че професията трябва да се подбира спрямо това с какво наистина може да ви е полезна за героя.Аз съм развил Tailor i Enchant и мисля ,че доста добре се съчетават с клас  Маг  с , който играя.Разбира се има и много други добри професии но не мисля ,че Инженер ще помогне много на Маг (Лично мнение).За Ювелир съм съгласен , че е една от най-атрактивните професии и може адекватно да се използва от всички класове.
Uno Sanctum

Неактивен SKO

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 6
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #17 -: Септември 21, 2009, 11:05:34 pm »
Кое му е ПвП-то на инженеринга ? Много ще се радвам да ми дадеш точен и изчерпателен отговор.

Имах точно това впредвид, че с  Engineering няма какво толкова да изполваш на арените или в битка, това му е забавата :)
Все пак:
Rocket Boots (те май не се използват в арените_)
Rocket Gloves
Frost Grenades
Trinkets
Nitro Boots

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #18 -: Септември 22, 2009, 06:49:50 am »
Това ирония ли е или аз нещо бъркам...?Ако е ирония тогава поста ми е безсмислен, затова ще напиша каквото смятам все едно не е.Engineering не става за ПвП?Гореспоменатите предмети могат да бъдат разликата между живота и смъртта в много ситуации.Особено ракетата на ръката и ботушите...Останалите неща са повече или по-малко за БГ-та, но то и това е пвп.Да не говорим че съм свидетел на такива смешни случаи като 4 вс 1 и някой хвърля гранати  :lol: въпреки че е ясен резултата.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #19 -: Септември 22, 2009, 10:00:53 am »
Няма ирония, като инженер те питам.Ботушките в арена не можеш да ги ползваш,от бомбите няма почти никакви облаги, рядко пъти имат такова значение.Тринкетите, лично аз, никога не бих се хабил хабил да ги ползвам, защото тези от инстанциите, са доста по приятни.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #20 -: Септември 26, 2009, 12:01:19 pm »
Така е, от инженерството имат смисъл в "края на играта" малко неща:
- амуниции(стрели+патрони)
- ножката за съживяване
- енчанта за далекобойно оръжие
- робота купува/продава/ремонт - но той не работи на този етап

... другите "джунджурии" общо взето не струват труда който трябва за да се дигне тази професия на нито един от левълите на героя

Вече късно,почнах си енжинерче :D.А за голда не ми тряя професия която да изкарвам голд от нея,имам си 80-тка DK и с него ще си събирам голд,ако пък не стига...Имам си и Warrior :D.Добре,мерси много на всички n_n
Точно от миньор+инженер ще изкарваш много пари, но нищо съществено няма да си направиш за магьосника - отказвай се докато е време! Имам ловец с тия професии и голда "вали като из ведро" - само да ти се занимава да копаш мини разбира се  :cap:

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #21 -: Септември 26, 2009, 12:56:19 pm »
Знам че този пост ще бъде изтрит но...

/facepalm
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.

cycnus

  • Гост
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #22 -: Септември 28, 2009, 08:36:09 pm »
Мен gold не ми тряя,имам си 80-тка и си пращам от там :D

Неактивен Kiflavmraka

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 86
  • EVO Karma: -8
  • Дете на двата свята - Полу-идиот
Re:1-st time plaing mage
« Отговор #23 -: Септември 30, 2009, 01:02:15 am »
Добре.Ще се опитам да се обоснова защо инженер е професията за пвп мага.
1/ нитро - ползвате когато искате (включително арена) - 2 сек 100% спийд - безценно.
2/ракетата на ръката - бърз и добър нюк когато ви трябва и е само 45 сек цд
3/епик тринкетс? от инстанции? за пвп?лол.Dying Curse?Sundial of the Exiled? разчитайте си на прок - синия тринкет за 1800 нюк е по-полезен защото е КОГАТО ВИ ТРЯБВА а не когато играта прецени че трябва да прокне
4/макар че са за извън арените бомбите са ефикасно средство за доминиране на батълграундите въпреки че предстои да видим някой който ги ползва правилно
5/ наистна не ми се изброяват всички останали джунджурии и тринкети  с които можете да вгорчите живота на врага включително и в арената.

Кое ще ми противопоставите на това?
+30 стам +50 дмг от енчантинг?Без енчантинг можете да вземете 20 стам 30 дмг...
Lightweave?Че то на клоук се слага 35 спел пенетрейшън а не тоя смешен прок.
Разбира се ето го и блексмитинга със сокетите... сериозно... пффф
замислете се какво срещу какво разменяте с инженерството и ще видите защо това е най-пвп професията за която можете да се сетите.
Ще трая, дорде траят вековете.
О вий, кои престъпяте тоз праг,
надежда всяка тука оставете.