Автор Тема: Какъв билд използвате?  (Прочетена 11120 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Какъв билд използвате?
« -: Юни 11, 2009, 01:02:42 pm »
Balance или Feral Combat - за Night Elf Druid 65lv, за макс ДПС+вдигане на левъл+бой с другите играчи при случайни срещи? Проблема се състои най-вече че се изискват различни атрибути на дрехи/оръжия: за Ферал е важно Агилити, за Баланс и Ресто Стамина. Посъветвайте "новобранеца" на кое да заложи - към момента е на Ферал и освен да драска с лапите ... няма шанс срещу повечето играчи от други класове на неговия левъл(на дуел Хънтър го трепе 3 от 3). Предварително благодаря на отговорилите  :cap:

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #1 -: Юни 11, 2009, 01:40:06 pm »
пфф зарежете тоя ферал.
Може би на ТБЦ беше яко, но дори и тогава предпочитах баланс, а сега дори повече
Ето едно билдче от мен.
http://www.wowhead.com/?talent#0xG0hiIocdIAu0uZbxcub:rhL

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #2 -: Юни 11, 2009, 05:54:57 pm »
Balance или Feral Combat - за Night Elf Druid 65lv, за макс ДПС+вдигане на левъл+бой с другите играчи при случайни срещи? Проблема се състои най-вече че се изискват различни атрибути на дрехи/оръжия: за Ферал е важно Агилити, за Баланс и Ресто Стамина. Посъветвайте "новобранеца" на кое да заложи - към момента е на Ферал и освен да драска с лапите ... няма шанс срещу повечето играчи от други класове на неговия левъл(на дуел Хънтър го трепе 3 от 3). Предварително благодаря на отговорилите  :cap:
От играчите отговорили на анкетата виждаш, че повечето са на Feral. Като играеш срещу Hunter да не би ти да биеш животинчето му(видях и такъв случай), а той да те стреля? Агилити - ок(cat - форма), а къде остана Attack Power(Bear). Имай впредвид, че някои таланти на друида на Feral не работят и не трябва да не хабиш точки по тях. Когато си вдигаш левела е невъзможно "парцалките" да са в крак с тебе - винаги има изоставане на итемите от нивото на играча. И не на последно място - има класове срещу които ще ти е трудно да играеш. Добър ще си срещу "мелета", за останалите..... каквото сабя покаже. Ако си Horde - Zywer може да ти каже доста неща за друидите. Късмет и не се отчайвай - скоро ще те търсят за танк по инсовете.
pp. Сега друида прави по 16к demage на Feral ако вкара критичен удар.
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 06:02:24 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #3 -: Юни 11, 2009, 06:18:19 pm »
Ако ще си ПвП, прави се ресто. Едно време рен и джак... трудно беше да ги бием. Сега не знам как са нещата.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #4 -: Юни 12, 2009, 10:04:20 am »
Всъщност аз съм Хънтъра  :cap:, а моя приятел е Друида. Искам да му помогна, защото хайвана бъкел не разбира английски и WOW не е играл преди това изобщо(както и аз но поне чета, което си е някакво предимство все пак). Снощи пробвахме на Баланс - положението се влоши  :cry2:

"pp. Сега друида прави по 16к demage на Feral ако вкара критичен удар." - това тука на ЕВО ли? Тъй като клоним към Ферал(по-лесно му е, пък и натрупа известен опит): mythical_sword кажи моля, кои таланти на Ферал не работят? Направо ако ни построиш един билд на Ферал съобразен с възможностите на ЕВО, ще сме ти много благодарни  :up:

И последно има ли тактики при Друида(като при ловеца - специфична подредба/ротации на стрелите) с цел извличане на максимални щети? За големи елитки е хванал следната тактика: бие като мечка, като му падне живота връзва жертвата - лекува се и пак почва да бие ... и така с 4к кръв е, а убива елитки с по 20к самичък  :cool: ... но ПвПто му куца много.

Неактивен NNDHG

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 197
  • EVO Karma: 0
  • Born to SPAM
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #5 -: Юни 12, 2009, 11:01:51 am »
ПвП-то се учи с практика дали ще е ферал, дали ще е ресто, дали баланс трябва да натрупа опит срещу отделните класове.
П.П. не знам какво му се е влошило на баланс, ама що ли аз си правя 10 к starfire

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #6 -: Юни 12, 2009, 11:18:28 am »
Има тактика срещу Hunter, както и срещу останалите класове.Всъщност Hunter не би трябвало да ти е проблем. Да, друида ми прави по 16к demage на Feral в нашия сървър. Това поне засега ми е максималното постижение което съм виждал друида да удря. Не казвам че е винаги, по-често ударите му са в границите 6-10к. Сравнително добре облечен друид на Feral 80 level има 30к броня, около 26к life и attack power около 6-6,5к(по памет - дано не греша). За PVE се е научил сам как да бие елитите - това е добре. Напиши името на друида(ако е алианс) и при първа възможност ще отделя малко време да му помогна.
« Последна редакция: Юни 12, 2009, 02:07:21 pm от mythical_sword »
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #7 -: Юни 12, 2009, 07:35:09 pm »
С правилна тактика всеки 1 герой трепи елити. Някои по-лесно бият (като прот паладин или уар) други с повече стратегия (мейдж, прийст), но като цяло с мейдж съм бутал елит на 100к лайф. Не казвам, че го правя винаги, но с правилната стратегия става номера. Работата е че вече не бачка слоу на елитите и стават гафове..
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #8 -: Юни 12, 2009, 09:41:39 pm »
Шаманът няма проблем с елитите също.

Неактивен gemeto

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 88
  • EVO Karma: -12
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #9 -: Юли 08, 2009, 03:03:11 pm »
Ако ще си ПвП, прави се ресто. Едно време рен и джак... трудно беше да ги бием. Сега не знам как са нещата.
боец и ресто друид все още са водещия отбор в 2в2, поне така четох тук там :up:

Неактивен dae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 737
  • EVO Karma: -11
  • One sick bastard. Dyxless, The proud one.
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #10 -: Юли 08, 2009, 03:12:08 pm »
В грешка си ... Най-вървежни са Паладин и Крадец/Маг/рицар...  :clover:
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят ХАОСА... A.C.A.B.
If you wake up at a different time and in a different place, could you wake up as a different person ?Тя ми вика "ама аз си имам гадже" ... то и аз си имам телевизор вкъщи, ама ходя на кино нали !?!?!

Freakazoid

  • Гост
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #11 -: Юли 19, 2009, 01:10:56 pm »
На Feral не е забавно  :freak:

http://www.wowhead.com/?talent#0VGouZZf0IubuxVuAhsVo\


Ако можеш да играеш Resto druid това е билда  :freak: поне за мен

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #12 -: Септември 14, 2009, 02:05:51 am »

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #13 -: Септември 14, 2009, 11:13:57 pm »
Eдинствения PvP друид е Restoration.  :cap:
http://www.wowhead.com/?talent#0VG0zZZf0IubuxiuAhsio - това е билда
« Последна редакция: Септември 14, 2009, 11:15:54 pm от Requiem_1 »

Неактивен Corpses

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 389
  • EVO Karma: -4
  • Superkuro
Re:Какъв билд използвате?
« Отговор #14 -: Септември 15, 2009, 07:58:50 pm »
Eдинствения PvP друид е Restoration.  :cap:
http://www.wowhead.com/?talent#0VG0zZZf0IubuxiuAhsio - това е билда
Искаш да кажеш единствения оувърпауъред начин на игра ли? :unsure: