Автор Тема: Посъветвайте ме как да си развия героя.  (Прочетена 23793 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Направих си герой, Human Paladin и ще съм благодарен на по-разбиращите, да споделят как да си развия героя.

Добра комбинация ли е да съм Human или не?
Как да го развия добре за pvp?
Има ли бъгове за които трябва да съм подготвен и да не си губя времето?
Кои quest-ове са важни за него и не трябва да пропускам?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #1 -: Май 21, 2009, 11:16:09 am »
Ще кажа каквото знам пък другте да ме допълват:
Комбинацията с Human е добра, зашото има повишен expertise със Sword И Mace (Най-ползваните от паладин на каквито и да е таланти ;) ). Има повишен Stealth detection което е много добре за PvP срещу Rouge или Fereal druid ;). Има магия която ти позволява да си махаш Moving altering effects + твоя Blessing of freedom става чудесно за арена или дуел (pvp).
Развиването на PvP е всички таланти без протекшън, което е по-скоро за PvE.На Holy си мнодо добър и издръжлив на бий хийлър за арени а на Retribution биеш много dmg но срещо малко Resilience Rating става зор ;)
Има бъгове за Holy много важен бъг е Judgment of Wisdom, което ресторва мана, но и без него става ;) За другите бъгове виж бъг тракера
Важни questove са всички като най важни за таланти и умения на паладина са тези, които се вземат от cathedral square в стормуинд ;) ( да не говорим че дават по 60к XP на 20 level  :freak:
Айде успех, някой да ме допълни  :cap:

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #2 -: Май 21, 2009, 11:20:35 am »
Добра комбинация е human,заради неговите racial магии,намиращи се в General на Spellbook-a.Единия от тях е като PvP trinket,само че не дава resillence и има 5 минути cooldown,а другия racial ти увеличава спирит с 10%,което добре ако ще си Holy.Според мен Retribution e добре за PvP,но ако искаш да си по-издръжлив бъди Protection.
Има бъг май с паладинския кон на Alliance и не можеше да се вземе и трябва да плащаш доста пари,вместо да го имаш почти безплатно.
Доста важен quest e на 10-ти level за магията Redemption.Тя ти позволява да съживяваш играчи и не е за изпускане.Друг важен quest e на 60-ти level за паладинския 100% кон,но както казах може да е бъгнат и да не може да го вземеш.Това е то мен,нека паладините да се включат в дискусията. :-)

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #3 -: Май 21, 2009, 11:54:06 am »
Е ще се намеся като паладин, но вие вече му казахте повечето, неща.Алианския маунт 100 % не знам дали някой е пробвал да го вземе след като минахме на лича, може би вече работят куестовете.
Сега за развитието.Според мен най-добре е да го играеш на холи, но това е мое пристрастие.Но да не забравяме, че на лич кинг паладина има някои много добри таланти от ретрибутион билда и става доста имбав, ако го развиеш правилно.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен atanas1914

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1347
  • EVO Karma: 35
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #4 -: Май 21, 2009, 12:05:51 pm »
Направих си герой, Human Paladin и ще съм благодарен на по-разбиращите, да споделят как да си развия героя.

Добра комбинация ли е да съм Human или не?
Как да го развия добре за pvp?
Има ли бъгове за които трябва да съм подготвен и да не си губя времето?
Кои quest-ове са важни за него и не трябва да пропускам?
Комбинацията Human-Paladin е добра заради racial-ите.Под развиване за PvP трябва да ми кажеш за 1в1, което поне в близзард не съществува, или за арена-2в2,3в3,5в5.На retribution паладина е животно поне на пача, на който е евото.На 3.1.0 малко го нерфнаха, но пак си остана машина.Requem-Judgement of Wisdom не е бъг за holy, ако искаш ми вярвай, но на retri има същото огромно значение(да не кажа по-голямо) както и за holy.Alein, кажи ми точно за какво PvP го искаш паладина и ще разгледам какви са му бъговете в евото и ще ти направя някакъв примерен билд на талантите.
Моля,не ми пишете ПМ-и свързани с забравени пароли и изчезнали герои!Само МеКеТа и Алеин могат да ви помогнат за това.
http://www.vbox7.com/user:atanas1990?p=allvideos http://www.youtube.com/user/atanas1914
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&n=Sothas http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Deathwing&cn=Ldk

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #5 -: Май 21, 2009, 12:12:05 pm »
Да, много си прав за Retryto  :cap: Паладинчо от как се го измислили от близард, си е имбав, но го бяха стабилизирали малко, сега в WOW  :freak:

Неактивен Ballista

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 393
  • EVO Karma: 21
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #6 -: Май 21, 2009, 01:07:54 pm »
Е ще се намеся като паладин, но вие вече му казахте повечето, неща.Алианския маунт 100 % не знам дали някой е пробвал да го вземе след като минахме на лича, може би вече работят куестовете.
Сега за развитието.Според мен най-добре е да го играеш на холи, но това е мое пристрастие.Но да не забравяме, че на лич кинг паладина има някои много добри таланти от ретрибутион билда и става доста имбав, ако го развиеш правилно.
Маунта би трябвало да се взима вече от траинера поне при хордата е така.
Основните неща за палата вече ги казахте  :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #7 -: Май 21, 2009, 01:22:20 pm »
За професиите нещо?

1-ва Мининг
2-ра Блаксмит

какви да си избера като второстепенни?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #8 -: Май 21, 2009, 01:32:40 pm »
Лично аз бих почнал тези две само заради няколко много готини предмета, които можеш да си направиш.Един от тях беше http://www.wowhead.com/?item=28442, a другия http://www.wowhead.com/?item=28430, сага на WOTKL не съм поглежал, какво ново има при ковачите.
На паладина мисля, че може да са му доста полезни herbalisam/alchemy.
А второстепенните готвач и рибар.
« Последна редакция: Май 21, 2009, 01:34:47 pm от valio_ »
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Panika

  • Гост
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #9 -: Май 21, 2009, 02:52:43 pm »
От моята гледна точка, човеците имат най-добрите умения.Дренаите са просто 1 грешка.
НО общо взето, ако ще го развиваш на Retribution - човека има най добрите расови магии
Ако искаш да си коравия танк, джуджето е за теб.
В Ево се вдига сравнително лесно и единствения куест, който не пропускай в никакъв случай, ти е този за магията за възкресяване и евентуално маунта.Бъговете са ти на магиите,които връщат процент мана.Но Retribution е бруталния демидж и с подобренията на магиите + новата адска магия (последната от дървото)която удря врага и те хийлва ти прави фаворит.
А елфите са просто за хордата - няма да ги коментирам.И те като дренаите - голяма грешка.
Професиите забравих да спомена:
Jewelcrafting си вдигна много акцията в Wotlk и те съветвам така да го развиеш.Камъчетата са направо божествени.Страшен ъпгрейд към героя.Mining е добре, колкото да си качиш скила, да си накопаеш материял и да си го пазиш.После можеш да сложиш Enchanting и ако докопаш рецептите, може и пари да си заработиш
« Последна редакция: Май 21, 2009, 02:57:07 pm от Panika »

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #10 -: Май 21, 2009, 02:59:20 pm »
Имап сайлънс ефект +маджик абсорб. Едва ли е толкова зле. Да не забравяме и мана дрейн.
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Panika

  • Гост
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #11 -: Май 21, 2009, 03:05:29 pm »
Знаеш ли историята как елфите са станали паладини ? В ПС Мания много добре казаха, че е шита като с бели конци.

Неактивен Sparrow

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 945
  • EVO Karma: -49
  • Mithrandir's Follower
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #12 -: Май 21, 2009, 04:08:26 pm »
Знаеш ли историята как елфите са станали паладини ? В ПС Мания много добре казаха, че е шита като с бели конци.
Знам е... нали чета Манията (която вече я спряха...). А Драенейте за шамани? Пак така. То не е въпроса историята, а тва да ти покажа, че не е грешка да направиш блъд елф.

П.С. We don't need no stupid blessing, we don't need no bubble boys! Hey, Blizzard leave the horde alone!
Link: http://www.halflife2.net/forums/showthread.php?t=122340
Master of doom, by doom mastered! - Nienor Niniel for Turin Turambar Dagnir Glaurunga.
As long as we are alive we will hope! - Gandalf.
...and Tolkien shall never die! - Me.

Collins

  • Гост
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #13 -: Май 21, 2009, 04:36:53 pm »
Ами, да Human е добра идея, както казаха колегите.
На Holy тряя да се пазиш от mana drain на Прийста и Хънтъра.. хийлваш най-вече с Flash Heal, срещу мелета си корав със щита и армора + резилиънс.. държиж ги докато твоя ги намлати.. сега с новите таланти незнам кое работи в Ево, но може да правиш и стабилен dmg с хоули дървото.
Протекшън - корав си, луд си, маната не ти свършва, агрото държиш от лесно, по-лесно.. ПвЕ най-вече.
Ретрибюшън - тук е истината, с новите таланти махаш всички movement imparing effects с Hand of Freedom ( но тряят 2 точки да инвестираш в Divine Purpose ).  Aз лично го карам на Blessing of Wisdom/ Seal of Command/ Judgement of Wisdom.. заради маната, щото бързо свършва.. Дивайн Шилда ти е най-великата магия и най-дразнещаща :D :mrgreen:

Good luck  :clover: .

Panika

  • Гост
Re:Посъветвайте ме как да си развия героя.
« Отговор #14 -: Май 21, 2009, 04:42:05 pm »
Е аз не казвам, че самите елфи паладини са грешки,а елфите като цяло.Дренаите по-могат да се приемат, поне за мен.