Автор Тема: Помощ за начинаещ  (Прочетена 2862 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен botev_fen

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Помощ за начинаещ
« -: Декември 31, 2009, 10:50:09 am »
Значи за първи път играч WQW. Започнах преди 2-3 дена.Героят ми е Хънтър блууд елф.Сега сам 20 левел,мотая се из Ghostlands. Казаха ми че трябва да ходя в Калимдор незнам защо.Аз обаче не мога да се измакна от тука,въртя се постоянно на едни и същи места. Освен Силвърмуун сити друг град не сам виждал. Къде да ходя за да качвам лвл? Защо не мога да използвам пушки, нали по принцип ловците ги използват... имам и още въпроси ама тея са най-належащи. Благодаря Предварително

Неактивен FOh0k

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 62
  • EVO Karma: -1
  • h0rd3 k1ll3r
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #1 -: Декември 31, 2009, 11:23:33 am »
В Silvermoon има портал,който те отвежда до Undercity.Когато се телепортираш там излизаш от града и пред теб ще са появи 1 кула.На нея кула са цепелините,които те отвеждат до Orgrimmar и Grom'gol Base Camp ако не се лъжа.В ляво е този за Grom'Gol а в дясно е за Orgrimmar.Взимаш този за Orgrimmar и отиваш в столицата на орките и троловете.От там нататък се надявам,че ще се оправиш  ;-) . А по въпроса за пушката - потърси Weapon Master в някоя от столиците.Той ще те научи как да боравиш с това оръжие  :wink: Късмет! :clover:
« Последна редакция: Декември 31, 2009, 11:42:05 am от FOh0k »

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #2 -: Декември 31, 2009, 12:36:23 pm »
За пушките мисля че се учеше в Тъндър Блъф- столицата на таурените. :clover:Като отидеш в ТБ попитай някой гард за weapon master. Ще ти го покаже на мапа, отиваш и се трейнваш.
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #3 -: Декември 31, 2009, 12:37:46 pm »
Малко е сложно да се обесни, защото все пак си новак, за това най-добре помоли някой от гилдията ти или някой случаен да ти покаже как се стига, защото доста трудно ще го схванеш, ако просто ти наредят къде да идеш.

Неактивен botev_fen

  • Knight
  • *
  • Публикации: 3
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #4 -: Декември 31, 2009, 05:59:23 pm »
Благодаря за отговорите. Стигнах до The Barrens. А как мога да се присъединя към някоя гилдия? И може ли да ми кажете някакви полезни аддони, аз съм си свалил само куест хелпер,други работещи не успях да намеря...

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #5 -: Декември 31, 2009, 08:06:29 pm »
за гилдия, някой от нея с права трябва да те покани. Относно адоните - питай някой друг. Не съм голям почитател.  :clover:
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен monlew

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 789
  • EVO Karma: -22
  • Panika
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #6 -: Декември 31, 2009, 11:30:54 pm »
За пиратски сървър не ти трябват много адони.QH (quest helper) е полезен и основен, всички други можеш и да ги пропуснеш, защото товарят играта.

Неактивен tqny

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #7 -: Януари 09, 2010, 06:05:09 pm »
изтеглих играта от http://torrent.alein.org/details.php?id=a2785ac6668fbdfe2990a6b021f42a46ed9f506f но като се опитам дассе логна и пише че версите не съвпадат ?!?!!?!?!?!? :confused:
« Последна редакция: Януари 10, 2010, 10:44:59 am от tqny »

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #8 -: Януари 10, 2010, 05:28:48 pm »
изтеглих играта от http://torrent.alein.org/details.php?id=a2785ac6668fbdfe2990a6b021f42a46ed9f506f но като се опитам дассе логна и пише че версите не съвпадат ?!?!!?!?!?!? :confused:

Ясно, оправи си реалмлиста :)
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!

Неактивен tqny

  • Knight
  • *
  • Публикации: 4
  • EVO Karma: 0
  • evo user
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #9 -: Януари 11, 2010, 03:22:02 am »
set realmlist wow.evo.bg                 само товали трябжа да изглежда реалм листа ????

Неактивен HokauT

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1396
  • EVO Karma: 25
  • You shall not pass!
Re:Помощ за начинаещ
« Отговор #10 -: Януари 11, 2010, 09:42:37 am »
set realmlist wow.evo.bg                 само товали трябжа да изглежда реалм листа ????

yep
Репутацията е онова, което хората знаят за теб. Честта е онова, което сам знаеш за себе си. Пази честта си и майната й на репутацията!