Автор Тема: за 80-тките  (Прочетена 10242 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Do It

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #30 -: Август 13, 2009, 05:32:28 pm »
Разбарахме, че се е отзовала. Браво на нея! Сложи си табелка, че много я обичаш и уважаваш. И моля те, спри да и правиш душевни чекии в публичния форум!

Неактивен Azazell

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 135
  • EVO Karma: 4
  • █║▌║▌│║▌║ ▌│║▌║ █
Re:за 80-тките
« Отговор #31 -: Август 25, 2009, 08:06:05 pm »
Целта да играеш в такъв сървър, а не във фън не е ли да ти е трудно. Какъв е смисала постоянно да ти помагат. И ако има някой групов куест или нещо друго викни някой на твоя левъл да ти помогне. Нe ги разбирам аз хората като почнат "може ли някоя 80-ка да ми мине WC" . То докато намерят човек и докато минат инса за същото време ще качат няколко левъла и итемите от инса ще станат ненужни. А като им кажа, че така не интересно като викнеме някой 80 лв. да ни минава инсове за 20 лв.,  ми отговарят - "аз няма да ходя за да ми е приятно , а за да се облека... Като чели играят по принуда и само и само да докопат някой епик.

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:за 80-тките
« Отговор #32 -: Август 26, 2009, 01:45:43 am »
"аз няма да ходя за да ми е приятно , а за да се облека... Като чели играят по принуда и само и само да докопат някой епик.
95% от играчите мислят така  :cap:

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:за 80-тките
« Отговор #33 -: Септември 10, 2009, 01:54:02 pm »
Не му помня ника, но е някой от игнор листата и следната ситуация:

1-ви ден
Лицето X: Здрасти, ще може ли да ми помогнеш за един куест?
Аз: ОК, идвам.
2-ри ден
Лицето X: Здравей, помниш ли ме, пак го закъсах - имаш ли време?
Аз: За?
Лицето X: Не мога да убия един елит.
Аз: Добре, идвам.
3-ти ден
Лицето X: Можеш ли да ми пратиш малко голд, че не мога да се трейна.
Аз: Колко?
Лицето X: Еми примерно 20-30
Аз: Само да намеря поща и ги пускам (намерих поща и му пуснах)
4-ти ден
Лицето X: Йееее вече (нещо се хвали), ще може да ми направиш чанти - 20ки.
Аз: Ще ти направя 16ки, че материалите ги пазя за гилда.
5-ти ден
(аз на инстанция)
Лицето X: Искам да те питам... (бла бла бла)
Аз: (обяснявам там каквото ме пита, и що-годе се справям в инстанцията)
6-ти ден
(аз в WSG)
Лицето X: Ще можеш ли да дойдеш да ми убиеш едни елити.
Аз: Не сега, в WSG съм... по късно ще дойда
(след 10 мин)
Лицето X: Ще дойдеш ли?
Аз: Още съм в WSG!
(след 30 мин, случиха се няколко WSG-та едно след друго, йееее)
Лицето X: Аре к'во стана?!
Аз: Добре бе, нали ти казах, че като свърша ще дойда!
Лицето X: Е аз седя и чакам. (wtf?!?!)
Аз: Ходи на други куестове
Лицето X: Добре
7-ми ден
(на път към Naxx)
Лицето X: ПОМОЩ!!! Едно али ме бие
Аз: Не мога да дойда отивам на инс.
Лицето X: Ееееееее :(
8-ми ден
Лицето X: Свободен ли си?
Аз: Да
Йееее най-после, за Zul'Farak, ако може да ми я минеш, че имам един куест там
Аз: Добре
9-ти ден
Лицето X: ехооооо
Аз: ?
Лицето X: Ще може ли да додеш да ми помогнеш, две алита ми пречат да си направя куестовете
Аз: Не мога точно сега имам работа
Лицето X: Каква?
Аз: Цъкам си дейлитата
10-ти ден
Лицето X: ЕЛА ДА МИ УБИЕШ ЕДНИ ЕЛИТИ
Лицето X: ТАМ ЛИ СИ
11-ти ден
Лицето X: еее защо не ми пишеш, само ако може да ми пратиш голд, че не мога да се трейна...

(IGNORE)

Няма какво повече да кажа, като имам време помагам, като не - не.
Напълно съм съгласен с mythical_sword, особено за:
- И аз искам да играя, но моята игра. А не на другия. Искам да  вдигам професия, да копая мини и т.н. искам да отида едикъде си.
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен panzerfaust

  • Knight
  • *
  • Публикации: 13
  • EVO Karma: 5
  • evo user
Re:за 80-тките
« Отговор #34 -: Септември 10, 2009, 02:19:00 pm »
Аз бях един от малкото 80-ки в малък гилд. Помогнах на много хора - куестове, итъми, голд. Всички вдигнаха 80 лвл. и напуснаха гилда...
Особено ме зарадва един случай - пратих му голд и малко след това направи ачийвмънта Shave and a Haircut http://www.wowhead.com/?achievement=545

Skyshatter

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #35 -: Септември 10, 2009, 07:02:24 pm »
Здравейте знам че поста ми не е мн по темата не все пак е "за 80-тките"
значи аз съм от играчите който предпочитат PvE игра и искам да попитам нещо мн просто някой от 80-тките в сървара.Какво ви прави удоволствие когато с 80 лвл тормозите хората с малките лвл който се опитват да играят? Мен лично ми се вижда супер тъпо да убия някои който няма никакъв шанс нито печеля хонор нито нищо просто им развалям кефа от играта. Едно е да минеш да го убиеш (ддз може да ги кара да се чустват силни) друго е когато чисто и просто му правиш камп после го спукваш от подигравки че бил нооб,ламер и сякакви други такива
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 07:48:43 pm от Skyshatter »

Неактивен Sibelis

  • Knight
  • *
  • Публикации: 28
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:за 80-тките
« Отговор #36 -: Септември 10, 2009, 07:38:24 pm »
Здравейте знам че поста ми не е мн по темата не все пак е "за 80-тките"
значи аз съм от играчите който предпочитат PvE игра и искам да попитам нещо мн просто някой от 80-тките в сървара.Какво ви прави удоволствие когато с 80 лвл тормозите хората с малките лвл който се опитват да играят? Мен лично ми се вижда супер тъпо да убия някои който няма никакъв шанс нито печеля хонор нито нищо просто ми развалям кефа от играта. Едно е да минеш да го убиеш (ддз може да ги кара да се чустват силни) друго е когато чисто и просто му правиш камп после го спукваш от подигравки че бил нооб,ламер и сякакви други такива

Това го прават 12-13 годишните  :doh: Сигурно им прави кеф да убият някой с един удар ...

Неактивен N0MAD

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 554
  • EVO Karma: -31
  • Love me,hate me,you won't break me
Re:за 80-тките
« Отговор #37 -: Септември 10, 2009, 08:45:42 pm »
За тази работа си има мишки змии птичета и там подобни животинчета
а за темата не само 80ките правят така:
пример дигам си аз мага 10то ниво и гледам 2ма герои по 50 60лвл ми избиват НПЦ-тата заедно с мен.Намерих един оцелял и почвам дая си предавам куестовете и като стигна до 2рия куест от 3 например и героите ми смъкват НПЦ-то на 2 ръчки.Ядосах се влязох с 80ката и ги махнах.
Има и нагли от малките нива:
това ми го е разказвам Gizans
влиза той с паладина може ли 100голд го пита нямав 20лвл
дава му понеже беше много богат
логва с война може ли 100голд същия герои
дали не му дадох на този аре ще му дам понеже съм добър
влиза с друида пак може ли 100голд
дава му 1 копър и оня почва да го храни
нагъл че до няма и на къде

Неактивен beaurocrat

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 99
  • EVO Karma: 9
  • evo user
Re:за 80-тките
« Отговор #38 -: Септември 10, 2009, 09:03:15 pm »
Малките левели, преди да поискате помощ, задайте си няколко въпроса.

1. Куестът може ли да бъде изпълен соло? Мога ли да се справя и сам, макар да ми отнеме малко повече време (да ям и пия след всеки моб)? Мога ли да се справя, ако вдигна още 1 левъл?

2. Наистина ли ми е важен този куест? Ако ви е за скил, професия или има супер добра награда - да. Ако не – куестове дал бог, продължавайте нататък.

3. Колко време ще отнеме изпълняването на този куест? Имам предвид с пътя, търсенето на моба и прочие. Умножете това време по 2, тъй като ангажирате 2 човека за куеста (вас самите и този който ще дойде да помогне). За получената цифра време, колко по-лесни куеста ще изпълните? Ще напреднете ли повече отколкото с този 1 куест?
Това важи особено за куестовете в инстанции.

Освен това, с грубост и наглост надали ще постигнете добри резултати.
Приятелски съвет.
Valdys  |  Halja  |  Anath
<New Fate>

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #39 -: Септември 13, 2009, 11:40:59 am »
Малките левели, преди да поискате помощ, задайте си няколко въпроса.

1. Куестът може ли да бъде изпълен соло? Мога ли да се справя и сам, макар да ми отнеме малко повече време (да ям и пия след всеки моб)? Мога ли да се справя, ако вдигна още 1 левъл?

2. Наистина ли ми е важен този куест? Ако ви е за скил, професия или има супер добра награда - да. Ако не – куестове дал бог, продължавайте нататък.

3. Колко време ще отнеме изпълняването на този куест? Имам предвид с пътя, търсенето на моба и прочие. Умножете това време по 2, тъй като ангажирате 2 човека за куеста (вас самите и този който ще дойде да помогне). За получената цифра време, колко по-лесни куеста ще изпълните? Ще напреднете ли повече отколкото с този 1 куест?
Това важи особено за куестовете в инстанции.

Освен това, с грубост и наглост надали ще постигнете добри резултати.
Приятелски съвет.
мога да ти кажа 4е мисията беше да убия бангалаш а на 36 лвл можеш ли да го убиесх сам про положение 4е ми бие по 500 а евашон-а е само за около 10 сек а и даваше як предмен

Неактивен piem_qko_bira

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 714
  • EVO Karma: 52
  • Side: For The Horde
Re:за 80-тките
« Отговор #40 -: Септември 13, 2009, 12:55:05 pm »
Пресен случай от вчера:
Една мацка(поне каза, че е мацка) 10-то ниво иска 1 злато, давам и 5(с презумцията, че не е нахална щом иска само 1 злато), след което следва въпрос "Ще ми помогнеш да вдигам в Баренс?" и обяснение от моя страна, че ако вдига сама ще взима опит и от мобове, пък и аз съм тръгнал да си изпълнявам мои неща. И какво... спамене на pls aide deee pls molqqq pls... пак отказ от моя страна, получавам "offfff"... ем давам голд, ем недоволна...
Пусни прасето под одъра, а то се качва на одъра.
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 01:48:43 am от piem_qko_bira »
If somebody gives you something - get it! If somebody wants to get you - run! If they don`t give you this thing - get and run! :beer:

Неактивен forkoto

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -6
Re:за 80-тките
« Отговор #41 -: Септември 20, 2009, 12:29:43 am »
Най-лесно е /ignore  :up: Аз никога не съм молил за помощ за някое елитно чудовище или такива неща. Видя ли куестове за инстанции или за елити ,просто ги отказвам и правя другите... За това и не ходя да помагам на малки левели. Да не говорим пък за изриване на инстанции  :doh: Ще ме моли той да му рина Wailing Caverns при положение, че няма смисъл от инстанции на неговото малко ниво. Че предметите му давали 1-2 стамина или интелект повече...никакво значение няма това. Едно е оръжието ти да дава 1 стамина ,а от инстанцията да пада някакво с 2 стамина и съвсем друго е да ти дава 30 стамина, а от инстанцията да пада някакво със 70 стамина. Само за златото съм съгласен. Давам по 5-10 злато на новаците около 10-то ниво и да се радват.

П.П. Има два огромни острова пълни с куестове. Избиите си инстанциите и елитите от главите докато не станите 80-то ниво. Безсмислено е... Дигайте нива по-бързо и после мислете за предмети :) Надявам се новаците да спрат да молят за помощ. :D

Неактивен Dzvera

  • Knight
  • *
  • Публикации: 20
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:за 80-тките
« Отговор #42 -: Септември 20, 2009, 01:11:45 am »
Хахаха да помагам на малак лвл  :down:  :down:   :down: (на мен кой ми помагаше ? ? ? ). Тези които са от началото на сервера как сами са дигали лвл и са си намирали голд ??? Преди помагах на малките лвл, но когато започнаха да стават нахални и да ме псуват поради това, че не им помагам СПРЯХ с помоща. Така че няма смисал от тази тема, хората който са написали тази тема просто ги мързи да дигат лвл и си намират оправдание.  :freak:

Неактивен hell4o

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 251
  • EVO Karma: -4
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Georgidwarfa
Re:за 80-тките
« Отговор #43 -: Септември 20, 2009, 02:20:41 am »
 :freak: Пишете на Georgidwarfa 80-тка, винаги ще имам време за помощ, само не ми налитайте много, че няма как да ви оправя всичките на едно. Без това не ходя по WSG и арени защото не ставам, колкото и да се старая :freak: Не си ръчкам из професиите защото са ми на макс, а и кой ли иска нещо от инжинера. Репутациите не са ми толкова важни, бавно, но славно се оправям с тях. А и не мога да уцеля момент в който гилда да ходи на накс за да си събера геар.  :freak:

Едно време като беше тбц, дадох на една хорда да си купи летящ маунт, е беше по времето на "Худжал майнинг мания" и дори не съм му искал да ми връща. :freak: Преди месец дадох на Skills That Kills  гм-ти 600 голд да си отвори таб4 и дозина предмети, които така и не си направи труда да ми върне поне нещо минимално, но и не съм го питал, щото не го помня как се пишеше и така и едно благодаря не получих  :doh:. :freak:. Все като имам възможност, давам всичко. Че и от време на време като засека хорда малък левел не си я посичам с един удар, а и убивам по 2-3 моба за куест и си отминавам, като давам малко поздрав за късмет( за да не я посече някое алу след мен)  :freak:.

Е кажете сега не съм ли и аз добричък???...  :blush:  :-)  :up: :clover:
Georgidwarfa - TankPaladin - Dwarf 80lv     Zelikus - BalanceDruid - Tauren 80lv

Неактивен a3best

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 584
  • EVO Karma: -52
  • No One Lives Forever
Re:за 80-тките
« Отговор #44 -: Септември 20, 2009, 02:36:16 am »
абе и аз помаган на хордите малки левели макар, че когато бях малък левел ме спукваха от бой.. голд давам винаги когато имам ама не хода да помагам като ме викат, че се съм зает с нещо.. и аз те първа се уча все пак няма 2 месеца от както играя УоУ  :blush: и аз съм просил не веднъж голд (даже и сега имам да давам ама не помня на кой ако някой се сети да казва Acelera съм)
« Последна редакция: Септември 20, 2009, 02:38:17 am от a3best »