Автор Тема: за 80-тките  (Прочетена 10235 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:за 80-тките
« Отговор #15 -: Август 06, 2009, 10:53:41 am »
ас съм 36 ЛВЛ  проблема е 4е някои Q  ми са трудни  ако успея да стана 40 лжл ще е добре но засега се нуйдаех от малко помощ за бангалаш и дургите елити ... но габриелла ми се отзова " един добър човек да има в този сървар ... "

Аз ако немога да мина даден Q  просто чакам да дигна левел. Признавам си досега 1 път поисках помощ за 1 куест (за боса в инстанса в Оргримар) от гилда, но това беше. От тогаз насам се мъча сам (така ми е по-интересно). Разбира се всеки сам си решава. :)
Любопитко  :)

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:за 80-тките
« Отговор #16 -: Август 06, 2009, 10:55:49 am »
От както играя УоУ ми се  е случвало 3-4 пати да не отивам да помагам на някои по малак лвл защото и аз имам роуг който е 36 лвл и знам какво е. :clover:

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #17 -: Август 06, 2009, 11:00:06 am »
Аз ако немога да мина даден Q  просто чакам да дигна левел. Признавам си досега 1 път поисках помощ за 1 куест (за боса в инстанса в Оргримар) от гилда, но това беше. От тогаз насам се мъча сам (така ми е по-интересно). Разбира се всеки сам си решава. :)
а можеш ли да ми обясниш как ще убиеш бангалаш сам ??? като си 36 лвл роуг???

Неактивен Shunae

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 772
  • EVO Karma: -9
  • WOW Beta Tester
Re:за 80-тките
« Отговор #18 -: Август 06, 2009, 11:03:08 am »
а можеш ли да ми обясниш как ще убиеш бангалаш сам ??? като си 36 лвл роуг???
Кой те кара на 36-ти да го биеш?Вдигни 40-41 и ги бий сам.

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:за 80-тките
« Отговор #19 -: Август 06, 2009, 11:04:01 am »
Май не разбрах цитираш един говориш за мен  :smart:

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:за 80-тките
« Отговор #20 -: Август 06, 2009, 11:05:50 am »
а можеш ли да ми обясниш как ще убиеш бангалаш сам ??? като си 36 лвл роуг???
Много лесно по някаква случайност мина един ог гилда и ми го уби  :-)

roomer1

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #21 -: Август 06, 2009, 11:11:52 am »
Много лесно по някаква случайност мина един ог гилда и ми го уби  :-)
не,говорех на него

Неактивен azlk

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 249
  • EVO Karma: 7
Re:за 80-тките
« Отговор #22 -: Август 06, 2009, 11:19:17 am »
не,говорех на него

Значи аз имам един паладин сега е на 49 левел (по онова време беше 20-21 ), та куеста за който исках помощ е : The Path of Adept . Идеята е да влезеш в инстанса на Оргримар  (което аз направих) , да идеш до края му (и с това се справих) , да съмоннеш (summon) боса и да го убиеш (той ме утрепа с 3 критикъл удара). Целта на цялото писане беше , че по-късно (вече 36 лв) пак дойдох и го убих без проблем . Идеята ми беше , че като си сам можеш да експериментираш различни тактики и магии (поне на мен така ми е по-интересно) и ако пак нестава да дигнеш левел (може да земеш някоя магиика) и пак да идеш да се пробваш.

Извини ме ако съм те засегнал по някакъв начин
Любопитко  :)

Неактивен Wollverine

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: -35
Re:за 80-тките
« Отговор #23 -: Август 06, 2009, 11:22:33 am »
Има достатачно хора , които помагат в сървера на по-малките , но някои свикват да им се помага и почват да злоупотребяват . Ако съм online и не съм на инс или бг и си Horde пиши ми на - Wollverine и ще дойда .

Неактивен mythical_sword

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 383
  • EVO Karma: -43
  • The Lord of the Rings
Re:за 80-тките
« Отговор #24 -: Август 06, 2009, 12:06:58 pm »
ас съм 36 ЛВЛ  проблема е 4е някои Q  ми са трудни  ако успея да стана 40 лжл ще е добре но засега се нуйдаех от малко помощ за бангалаш и дургите елити ... но габриелла ми се отзова " един добър човек да има в този сървар ... "
Чудесно, Габриела ти е помогнал(а)-"един добър човек да има в този сървар", ние пък помагаме на Габриела(още добри хорица има в сървъра) и всички са доволни. Но valio_  е прав - нека да остави героя да крафтва 200 http://www.wowhead.com/?spell=55899  или да си събрал 100-150 ore и правиш барове или си събрал Cloth за First Aid ...пускаш си героя да ти ги прави и бягаш за кафе, цигара, а тогава който и да пише не може да чака отговор. С постовете си се опитах да ти покажа различните гледни точки и на двете страни. Като можем, помагаме дори и да не си в гилда ни, но не можем винаги и веднага. Приятна игра.
The Ring yearns to go home, to return to the hand of its Master. They are one, the Ring and the Dark Lord

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:за 80-тките
« Отговор #25 -: Август 06, 2009, 12:35:25 pm »
Чудесно, Габриела ти е помогнал(а)-"един добър човек да има в този сървар", ние пък помагаме на Габриела(още добри хорица има в сървъра) и всички са доволни. Но valio_  е прав - нека да остави героя да крафтва 200 http://www.wowhead.com/?spell=55899  или да си събрал 100-150 ore и правиш барове или си събрал Cloth за First Aid ...пускаш си героя да ти ги прави и бягаш за кафе, цигара, а тогава който и да пише не може да чака отговор. С постовете си се опитах да ти покажа различните гледни точки и на двете страни. Като можем, помагаме дори и да не си в гилда ни, но не можем винаги и веднага. Приятна игра.
Помагате ми, да и май сега е момента да плгаодаря на Daylight, че помгона да облека и двата си героя.
Винаги се намира по някой свободен, но те съветвам да не пишеш в World , a wispvai на някой и се някой ще дойде :)

Неактивен gecatta

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 112
  • EVO Karma: -8
Re:за 80-тките
« Отговор #26 -: Август 06, 2009, 03:20:08 pm »
а можеш ли да ми обясниш как ще убиеш бангалаш сам ??? като си 36 лвл роуг???
С шамана ми на 37 lvl го убих така че не е невъзможно  :clover:

Неактивен bobeka__

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 139
  • EVO Karma: 21
  • evo user
Re:за 80-тките
« Отговор #27 -: Август 12, 2009, 01:39:34 pm »
това е много гадно че не помагат на малките нива аз почти винаги съм помагал на малки нива почти  :excl:

FireSoul

  • Гост
Re:за 80-тките
« Отговор #28 -: Август 12, 2009, 01:48:46 pm »
"Помогни си сам, за да ти помогне 80ка."

Неактивен forkoto

  • Knight
  • *
  • Публикации: 26
  • EVO Karma: -6
Re:за 80-тките
« Отговор #29 -: Август 13, 2009, 11:48:24 am »
ас съм 36 ЛВЛ  проблема е 4е някои Q  ми са трудни  ако успея да стана 40 лжл ще е добре но засега се нуйдаех от малко помощ за бангалаш и дургите елити ... но габриелла ми се отзова " един добър човек да има в този сървар ... "

ами пич. exp-то е много повече от колкото на близард и никъде не пише че трябва да минеш всички куестове. остави го този и прави другите. или пък потърси някой друг 36 левел да играете заедно. Той поне няма да ти откаже. има толкова много куестове в тая игра че с лопата да ги ринеш. остави го тоя варви на следващия.