Автор Тема: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)  (Прочетена 5637 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chip

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: Chip
Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« -: Декември 18, 2013, 02:28:16 pm »
ми, кат метна въдицата - кордата виси вертикално надолу - съответно - плувката я няма.

другото - кат вдигна левъл - health и mana - не се пълнят веднага, ами бавничко - почват почти от нулата. имам спомен, че винаги са се пълнели, нямам спомен дали не е от някой от експандовете. не, че е нещо, ама е малко критично - като си свикнал да разчиташ, че ше вдигнеш точно преди да умреш :)

тва - за Chip героя - вдигам на x1

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #1 -: Декември 18, 2013, 04:20:58 pm »
А... това с кръвта и маната сега го чувам.

Принципно си е така когато вдигнеш ниво, трябва всичко да е макс.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #2 -: Декември 18, 2013, 05:06:53 pm »
А... това с кръвта и маната сега го чувам.

Принципно си е така когато вдигнеш ниво, трябва всичко да е макс.


Освен когато носиш левълинг предмети, тогава промяната в кръвта и маната, която я получаваш от покачването на статистиката, на същите предмети ( примерно лв 10 си бил и бонус имаш 10 стамина, ставаш 11 левъл и се променя на 12 стамина) не се възстановява инстант, а се пълни според регена на героя.
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен chip

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: Chip
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #3 -: Декември 19, 2013, 10:45:11 am »

Освен когато носиш левълинг предмети, тогава промяната в кръвта и маната, която я получаваш от покачването на статистиката, на същите предмети ( примерно лв 10 си бил и бонус имаш 10 стамина, ставаш 11 левъл и се променя на 12 стамина) не се възстановява инстант, а се пълни според регена на героя.

ами, с такива съм, ама е факт - че сега ми прави впечатление - може да се заглеждам повече, че до сега в частен сървър не съм играл :) както и да е, по-важният въпрос е - фонтана, че не мога да изловя всичките стинки там (имам чувството, че като метна, и ше ударя с плувката некой маг отдолу - у фореста)  :wink:

... и още нещо - видях тема за time-lost дето умрял в планината и не може да се лутне - има на доста места места такива - ти го трепеш - той си се кОпа сам под земята - обикновено - ако има хълмче наблизо. по-досадното обаче е, когато някой е в къща, и като тръгне да бяга, и умира на покрива - а в него е айтъма дет ти трябва  :wink:

за 30 левела и 3 дни игра - толкоз със забелязаните бъгове (не се смейте, вдигам си и професиите успоредно).

Неактивен chip

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: Chip
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #4 -: Декември 31, 2013, 06:05:31 pm »
така ... преди малко забелязах, че други хора - си ловят риби нормално в този фонтан, явно - проблема е при мен.

ако някой по-запознат може да сподели от какво може да е - да каже. свалил съм WoW версията от торента, адони - нямам кой-знае какви ...

също така имам проблем с някои куестове - в които се налага да се маунтнеш на някакво средство - не ме зачита.

къде та търся проблема - в кой файл (при мен) ?

P.S. за левелинг предметите - наистина е така, zeraful, благодаря за уточнението  :up:

Неактивен Justice

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: -6
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Alliance
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #5 -: Януари 01, 2014, 07:57:46 pm »
така ... преди малко забелязах, че други хора - си ловят риби нормално в този фонтан, явно - проблема е при мен.

Най-вероятно е от фишинг скила ти,ако е по-малко от колкото трябва да е,няма как да ловиш там.

Неактивен chip

  • Knight
  • *
  • Публикации: 7
  • EVO Karma: -1
  • wow user
  • Герой: Chip
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #6 -: Януари 02, 2014, 06:21:00 pm »
Най-вероятно е от фишинг скила ти,ако е по-малко от колкото трябва да е,няма как да ловиш там.

да .. най-вероятно от това ще е .. при 440 скил и всичко което съм описал най-отгоре - предполагам - ще е - щото твоя скилл е малък и видеокартата ти е менте ...

АЙДЕ ДА ВИ ЗАМОЛЯ - АКО НЯМАТЕ КАКВО ДА КАЗВАТЕ - ДА НЕ МИ СПАМИТЕ ТЕМАТА А ???

Неактивен Justice

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 55
  • EVO Karma: -6
  • evo user
  • ISP: BTK
  • Side: For The Alliance
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #7 -: Януари 02, 2014, 06:29:41 pm »
да .. най-вероятно от това ще е .. при 440 скил и всичко което съм описал най-отгоре - предполагам - ще е - щото твоя скилл е малък и видеокартата ти е менте ...

АЙДЕ ДА ВИ ЗАМОЛЯ - АКО НЯМАТЕ КАКВО ДА КАЗВАТЕ - ДА НЕ МИ СПАМИТЕ ТЕМАТА А ???

Само не видях къде си написал,че имаш 440 скил,приятелче. :doh:

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Фонтана в Даларан (при Marcia дето е)
« Отговор #8 -: Януари 02, 2014, 07:30:22 pm »
Provide a screenshot.