Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 125759 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #150 -: Май 01, 2011, 01:41:15 pm »
Що се притесняваш до тогава половината свят ще са китайци :freak: интересно ми е какви мерки ще се предприемат-да кастрираме циганите и турците(аз лично я подкрепям).Ако намалее чалгата или поне да не се правят откровено турски и цигански ритми ще се подобри ситуацията.Винаги можем да гласуваме за Волен Сидеров.

пп:Един приятел имаше условна присъда задето набил некъф мангал.Когато обаче ограбиха баба ми на село,нищо не последва.Нема такава държава.

Всичко казано е ок, но само това с Волен Сидеров не мога да разбера, действително ли вярвате на тази марионетка и как точно той ще се справи с проблема и изобщо който и да е проблем?

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #151 -: Май 01, 2011, 02:15:42 pm »
Всичко казано е ок, но само това с Волен Сидеров не мога да разбера, действително ли вярвате на тази марионетка и как точно той ще се справи с проблема и изобщо който и да е проблем?

Той когато говори не създава илюзии,от него поне засега не съм чул-Ще ви оправя пътищата,ще направим България водеща сила в световния футбол или пък,че ще имаме заплата поне на 30% от тази в "белите" страни.Пича е гол и бос по много въпроси,но за малкото в които е компетентен(май само за малцинствата и ДПС) не спира да плямпа.Все пак само той застана ПРОТИВ ТУРСКА телевизия.

пп:България няма "политици".
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #152 -: Май 01, 2011, 02:22:20 pm »
Той когато говори не създава илюзии,от него поне засега не съм чул-Ще ви оправя пътищата,ще направим България водеща сила в световния футбол или пък,че ще имаме заплата поне на 30% от тази в "белите" страни.Пича е гол и бос по много въпроси,но за малкото в които е компетентен(май само за малцинствата и ДПС) не спира да плямпа.Все пак само той застана ПРОТИВ ТУРСКА телевизия.

пп:България няма "политици".

че не спира да плямпа така е, ама колко от това дето казва ще направи. Какво ще вземе няколко груби бенесари (напр) и ще се развихри из циганските махали. Айде моля ви се . В момента нищо съществено не може да се направи по въпроса с циганите. А иначе България има политици, но не тези, които са нон стоп на екрана.
The weak will always obey the master

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #153 -: Май 01, 2011, 03:07:12 pm »
Той когато говори не създава илюзии,от него поне засега не съм чул-Ще ви оправя пътищата,ще направим България водеща сила в световния футбол или пък,че ще имаме заплата поне на 30% от тази в "белите" страни.Пича е гол и бос по много въпроси,но за малкото в които е компетентен(май само за малцинствата и ДПС) не спира да плямпа.Все пак само той застана ПРОТИВ ТУРСКА телевизия.

пп:България няма "политици".

Аз също съм твърдо против турски телевизии, новини, партии и квото има там, но като той е толкова против всичко това защо му доказаха прието финансиране от доган и защо това беше потулено? Защо като ''борец'' са една правова държава си позволява да стреля по хората с пистолет и да прави супер грозни сцени които са смешно замазани от доста елементарни лъжи?

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #154 -: Май 01, 2011, 03:34:11 pm »
Аз също съм твърдо против турски телевизии, новини, партии и квото има там, но като той е толкова против всичко това защо му доказаха прието финансиране от доган и защо това беше потулено? Защо като ''борец'' са една правова държава си позволява да стреля по хората с пистолет и да прави супер грозни сцени които са смешно замазани от доста елементарни лъжи?

Аз не съм казал,че е някакъф перфектен.Но от всичките циркаджии той ми изглежда като най-малкото зло.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #155 -: Май 01, 2011, 03:57:54 pm »
Аз не съм казал,че е някакъф перфектен.Но от всичките циркаджии той ми изглежда като най-малкото зло.

А, аз просто питам точно какво намирате в него и ти и другите които мислят като теб. Може би точно това е проблема, той не е малък циркаджия и най-долното нещо което прави е с евтин популизъм да си намира поддръжници, като говори точно това което искат да чуят повечето хора, но какво реално прави....нищо. Ето сега дори е част от управлението /не голяма но пак е нещо/ и какво...същите истории и голословни приказки за дракони и чудовища, но това всичкото е една супер груба злоупотреба с нуждите и надеждите на този народ, който иска да има някой който да се бори с цялата тази пантуркиска пандемия.
Сидеров си е бил и си остава жалка марионетка която е добре използвана и достатачно глупава, но продала се на прилична цена тоооочноо както всички останали.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #156 -: Май 01, 2011, 04:16:41 pm »
Сидеров не е никакъв вариант...Никога не е бил избора на националистите.Той не е нищо повече от една марионетка,която главната цел е да разедини национално отговорните хора.Лошото е,че за момента успява.
Досега не е направил нищо,освен да говори постоянно как трябва да бъде направено нещо - ми направи го де...
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #157 -: Май 01, 2011, 07:15:13 pm »
Новините : Батето пукнал , некав умочко пак правил зулуми с кола ( Ахмед Ахмед се казва , после нека ми разправят че всички хора са равноправни ), стрелби по "Тракия" ( уж стреляли в гумите куките , пък утрепали шоферчето ), на Кадафи изтепали внуците ......  :freak:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #158 -: Май 01, 2011, 07:54:29 pm »
Сидеров не е никакъв вариант...Никога не е бил избора на националистите.Той не е нищо повече от една марионетка,която главната цел е да разедини национално отговорните хора.Лошото е,че за момента успява.
Досега не е направил нищо,освен да говори постоянно как трябва да бъде направено нещо - ми направи го де...

Дай дефиниция за националист моля те.Ако са онея подлоги дето мятат гюбеци под ритмите на Петкана,Ивана и Драгана не ми ги хвали.Кои национално отговорни хора?Онея дето са налапаха с имоти и сега са на Бахамите.Или другите дето мрънкат по форуми(като теб и мен) вместо да подпалят Правителството?Какво да направи?Събира 10-15-20 скинарски дружини и де що черно има на сапун(+ - някой друг резак).Преди време ходих в едно родопско село-не му помня името.Кат сравниш помаците и сганта дето се разхожда из Софето чак ти става тъжно.

пп:Бат Бойко може да е похвален от незнам си кой министър на незнам си какво и от незнам си къде.Ама докато нее направи пътищата използваеми от коли без 4x4 и не усети,че образованието барабар с науката е по-зле от болен торен бръмбар няма да получи ни глас на изборите ни нищо.Да си праят там акциийки Октопод Скарида Цаца Пчела и квото там зная по зоология ама поне да ги държат в пандиза е.Влиза оня настанява са кат пич и след 2-3 месеца същата песен на нов глас.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #159 -: Май 02, 2011, 09:15:15 am »
За тези хора говоря - http://forum.bg-nacionalisti.org
С доста хора от форума съм се виждал.
Дефиниция не мисля да давам..всеки да си го тълкува както иска.
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #160 -: Май 02, 2011, 10:01:16 am »
Нема кафе дома :( а ме мързи да одим да си купим :(
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен The Aspect

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2679
  • EVO Karma: 166
  • Sweet Desire
    • Night Legion
  • ISP: BGLan
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Winlight, Frozenrose
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #161 -: Май 02, 2011, 11:16:44 am »
Нема кафе дома :( а ме мързи да одим да си купим :(
Направи се на любезен , и отиди при комшийката.Никога няма да ти откаже чаша топло кафе , пък кой знае може да ти е хвърлила око :D
I'm everything you can imagine. And a little more.
   Winlight          Frozenrose          Saladin          Chaoswizard

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #162 -: Май 02, 2011, 11:37:56 am »
Направи се на любезен , и отиди при комшийката.Никога няма да ти откаже чаша топло кафе , пък кой знае може да ти е хвърлила око :D
Бате , у моя блок само пенсии бе , едно младо нема  :evilmad: Новото 200 е че навънка запука дъжд , дано спре до довечера !!!
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #163 -: Май 02, 2011, 11:53:34 am »
Как ми протече денят до сега...
Ставам в 8 и 30 и баба ми сервира следното "Искам да ме закараж заедно (с една нейна приятелка) до гробищата с колата,защото "дрън дрън дрън та дрън"
Аз пък в 9 трябва да съм в даскало и ще ме испитват за повишаване на оценката по география.Та баба ми се убиди ,че не мога да я закарам....
Трагвам за даскало в 9 без 10  с колата и за да е красива картинката ЗАДРЪСТВАНЕ навсякаде. А пък ако закъснея за часа,ще ме остави на поправителен дирекно. Минавам 3 сфетофара на червена ,отнемам предимството на 2ма и изяждам "милите думи" на едно 10-20 хора....та стигам на време за часа.Почвам си преговарям урока и една съоченичка ми казва "ДАнчо трябва ми дадеш 5лв за заключването на училището и почва едно далго обесняване....а аз се опитвам да и обесня че трябва да чета урока си.
През това време Географика влиза и таман да го помоля да ми даде лист и да почвам идва класната и ми казва "данчо трябва ми дадеш 30 лева за бала още + да попълниш една декларация ВЕДНАГА НЯМА ВРЕМЕ.През това време виждам през прозореца как един се прави на шумахер през прозореца и за малко да се прасне в колата ми....та цялата тая дандания продължава 20-30мин.......(колата не ми беше одарена ) та почвам да правя теста заедно с още 2 щматки....и как протича теста "данчо данчо т'ва тука кво е....данчо бе виж виж......" Правя си теста оформя ме 5.( макар ,че можеше и 6 но квот било било....) Класната ме праща да попълвам и преснимам декларацията...през тва време се сблъсквам с даскалката по литература при което някак си се сеща ,че трябва да правя някав тест ...след 10мин спор я обеждавам че съм го правил...попълвам си декларацията и я давам на даскалката си. Трагвам към вкъщи и точно да излизам от даскало за малко да блъсна едно дете ,което искочи да си гони топката...Включвам си телефона и баща ми се обажда и казва "оправяй се утиваме Стара Загора за костюм за бала ти..." и споря 10мин с него ,че имам и друга важна работа ,която той ест... не зачете ...така прибирам се и получавам смс от момиче което уж се зарибяваме "така ли вече ,ще ме подминаваш без да кажеш и едно здравей? при което се е убидила ,а аз даже не съм я видял....и ся се почва едни трагични обеснения и извинения....и на капак нА ЦЯЛАТА Тази работа съм забравил порфела си в даскало и се връщам там,при което на връщане ме хващат под ръка 2 съоченички и викат айде да ни караш и да ходим заедно кафе и влизат в колата.....почвай да обесняваш ЧЕ НЯМАМ ВРЕМЕ . И ВСИЧКО ТОВА ПРОДЪЛЖАДА ДА ГРАДИРА И СЕ ВБЕСЯВАМ ВЕЧЕ :doh:
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #164 -: Май 02, 2011, 12:07:43 pm »
Кофти ти е , ма глей са кво става  :freak: преди 5 минути "жена ми" ( яко го мразя тва клише , между другото ) ми съобщава, че довечера , трябвало да пием кафе с един неин приятел пендел , който минавал през София на път за Силистра . И капака на всичко е , че требва да сме някъде около Централна гара , шот видиш ли, гнусния педал имал яко багаж и не може да се разкарва много. А кепелето ше пристигне около 5 и влака му е към 9 , и естествено щото е пендел шибан , му било скучно да кеси сам и требва да му правим компания , разбираш ли  :doh: :doh:
« Последна редакция: Май 02, 2011, 12:09:24 pm от IvoArsov »
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост