Автор Тема: Това, което ме ядоса/натъжи днес  (Прочетена 126164 пъти)

0 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #135 -: Април 29, 2011, 02:12:44 am »
ако ще се почвате пак - ЗАБРАВЕТЕ  :smart:
The weak will always obey the master

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #136 -: Април 29, 2011, 10:52:20 am »
ако ще се почвате пак - ЗАБРАВЕТЕ  :smart:

То това край няма, докато хората са с мислене и манталитет на кръчмарски типове, които ги вълнува само колко ракии могат да си купят до тогава всеки ще ги лъже както им падне, а те ще се оплакват колко са зле и как нищо не върви /нещо което е продиктувано от тяхната неграмотност и простотия/ .

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #137 -: Април 29, 2011, 11:22:37 am »
20 минyюи пилeнe нa нокти и cъотвeтно мой нeрви зa дa ми кaжaт, чe нe могa cи подaм докyмeнти зa мeждyнaродeн пacпорт по врeмeннa aдрecнa рeгиcтрaция!
Eбacи дългия дeн :/
« Последна редакция: Април 29, 2011, 11:26:35 am от zeraful »
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #138 -: Април 29, 2011, 02:24:18 pm »
Ако Реал им играе тяхната игра Барса ще ги бият(няма смисъл да се лъжем).Ако играят с накъсване сигурно мача щеше да свърши в 60 минута тъй като Реал нямаше да има футболисти.Моурниьо излезе с идеята да не пуска гол на собствен терен,а втория мач да им играе по-подобен на финала за Купата.Гъста халфова линия и изсипани топки към Роналдо(Йозил явно не му беше ден сряда).Няма "критик" на тая планета дето да ме убеди,че Меси колкото и да е феноменален(със халфова линия която играе персонално за теб и от Миньор(Перник) ще земат "Златна топка") щеше да ги вкара тея голове.
пп:За пичагата с логиките-Интер удържа с 10 човека Барса и кой вкара гола?Централния им защитник Пике.
пп2:Друг е въпроса,че с малко акъл Арсенал щеше да отстрани Барса,но отново гласеният съдия и психичното разтройство на Фабрегас(тоя има некви комплекси от Барселона) им взеха двубоя.
Чалгата не е музика,а заболяване.

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #139 -: Април 29, 2011, 03:01:48 pm »
20 минyюи пилeнe нa нокти и cъотвeтно мой нeрви зa дa ми кaжaт, чe нe могa cи подaм докyмeнти зa мeждyнaродeн пacпорт по врeмeннa aдрecнa рeгиcтрaция!
Eбacи дългия дeн :/

де ша ходиш?
The weak will always obey the master

Неактивен devistator

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 237
  • EVO Karma: 37
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #140 -: Април 29, 2011, 03:35:47 pm »
Ако Реал им играе тяхната игра Барса ще ги бият(няма смисъл да се лъжем).Ако играят с накъсване сигурно мача щеше да свърши в 60 минута тъй като Реал нямаше да има футболисти.Моурниьо излезе с идеята да не пуска гол на собствен терен,а втория мач да им играе по-подобен на финала за Купата.Гъста халфова линия и изсипани топки към Роналдо(Йозил явно не му беше ден сряда).Няма "критик" на тая планета дето да ме убеди,че Меси колкото и да е феноменален(със халфова линия която играе персонално за теб и от Миньор(Перник) ще земат "Златна топка") щеше да ги вкара тея голове.
пп:За пичагата с логиките-Интер удържа с 10 човека Барса и кой вкара гола?Централния им защитник Пике.
пп2:Друг е въпроса,че с малко акъл Арсенал щеше да отстрани Барса,но отново гласеният съдия и психичното разтройство на Фабрегас(тоя има некви комплекси от Барселона) им взеха двубоя.

И кво излиза 2 алтернативи? Или тяхната игра или рушене? Смисала на наситената халфова линия е преминаването бързо в атака като се отнели топката, а не рушене и то по простата причина, че рушенето ти идва от 2та вътрешни халха които са дефанзивни и много много не изнасят топката така че не бъркай 2те неща. Нормално е защитник да вкара гол когато се играе глуха защита особено с/у отбор с 10 човека, първите които са хванати са офанзивните футболисти и това позволява на някой от по-заден план да вкара. Моурниьо се изложи тотално, има огромен ресурс за да играе страхливо, купата си е купа и определено Барселона му разбра не особено дълновидния замисъл, това втори път беше супер наивно да мине.

П.п: Смисъла на примера с Интер е именно първия мач в който играха атакуващо, което от своя страна им позволи лукса да играят в защита на реванша без да мислят за създаване и реализация на голове.
« Последна редакция: Април 29, 2011, 03:41:36 pm от devistator »

Неактивен Gzdravkov

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 172
  • EVO Karma: -19
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #141 -: Април 29, 2011, 10:16:02 pm »
Това ме натъжава и ядосва, днес и по принцип http://www.youtube.com/watch?v=Dtk1U-bWeQo&feature=related. Българи, които живеят в България, а имат себе си за турци. Само Волен Сидеров ще ги оправи такива отрепки.
Blessed - Holy Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #142 -: Април 29, 2011, 10:55:55 pm »
де ша ходиш?

Надявам се на приблизително 2к километра от България ;>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен PrincessOfHate

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2204
  • EVO Karma: 19
  • Freak
  • Side: For The Horde
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #143 -: Април 30, 2011, 02:08:07 am »
Надявам се на приблизително 2к километра от България ;>

успех
The weak will always obey the master

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #144 -: Април 30, 2011, 11:16:55 am »
Ебати тъпото ***** съм , на десктопа имах една папка с материали за дипломната работа , преинсталирах виндолса и .............. замина  :doh:
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен rhapsody

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 706
  • EVO Karma: 20
  • Baul
  • Side: For The Alliance
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #145 -: Април 30, 2011, 11:21:34 am »
Има програми които изкарват информация от форматиран HDD  :clover: Не е добре да инсталираш/записваш каквото и да било на харда, който си форматирал по грешка, защото можеш да пишеш върху данните, които ти трябват. А това не е добре.

http://www.restorer2000.com/

Задължително трябва да имаш друг твърд диск, с достатъчно свободно място, върху който да възстановиш информацията.

Неактивен IvoArsov

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1596
  • EVO Karma: -22
  • Типичен пернишки орк
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #146 -: Април 30, 2011, 11:52:28 am »
Не е фатално , мога да я възтановя от колеги и интернет , няколко часа ще ми отнеме макс . Попринцип като преинсталирам , си правя една папка с файловете дето са ми били на десктопа или в Ц-то и я мятам по другите хардове , но тоя път явно съм пропуснал важната папка  :freak: Мерси  за съвета , все пак :)
Най - обичам леба , и да е*а.- коцкарски мироглед

"Който се смее последен ... стреля първи" - Airsoft мъдрост

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #147 -: Май 01, 2011, 12:21:24 pm »
http://www.vbox7.com/play:0ff419ed

Поредната гавра с българските символи  :down:
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен dobermana

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1313
  • EVO Karma: 51
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #148 -: Май 01, 2011, 12:39:22 pm »
http://www.vbox7.com/play:4a984ee3  :confused:
Правете любов, раждайте деца и ситуацията може да се промени
Ние, можещите, водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова кратко време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо. - Константин Иречек (1854 - 1918)

Неактивен curvylan

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 856
  • EVO Karma: -12
  • скаран с пунктуация,граматика и логика
Re: Това, което ме ядоса/натъжи днес
« Отговор #149 -: Май 01, 2011, 01:13:02 pm »
http://www.vbox7.com/play:4a984ee3  :confused:
Правете любов, раждайте деца и ситуацията може да се промени

Що се притесняваш до тогава половината свят ще са китайци :freak: интересно ми е какви мерки ще се предприемат-да кастрираме циганите и турците(аз лично я подкрепям).Ако намалее чалгата или поне да не се правят откровено турски и цигански ритми ще се подобри ситуацията.Винаги можем да гласуваме за Волен Сидеров.

пп:Един приятел имаше условна присъда задето набил некъф мангал.Когато обаче ограбиха баба ми на село,нищо не последва.Нема такава държава.
Чалгата не е музика,а заболяване.