Автор Тема: Бъгнат герой  (Прочетена 2241 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Бъгнат герой
« -: Август 05, 2009, 03:28:58 pm »
Проблема е следния: взех кораба от STV за The Barrens, бях тръгнал за Felwood ,но ми казаха за пряк път и пуснах Heartstone, в същия момент започна да зарежда както по принцип става като пътуваш с кораб, обачеее...даде ми ерор.Добре, не обърнах голямо внимание за какво пише че е грешката.Влязох обратно, избрах същия герой и тръгнах да логвам.По средата на зареждането пак стана ерор, този път обърнах внимание на ерора където пишеше "Failed to read file World\Maps\Kalimdor\Kalimdor.wdl." .Пробвах още 5-6 пъти ...същото, ерор ерор и пак ерор, като пак пишеше "Failed to read file World\Maps\Kalimdor\Kalimdor.wdl.".Потърсих приятел да ми прати въпросния файл но така и не открих директорията, както и приятелят ми.Трих папки...пак не стана, пак същия ерор.Ясно ми е че бъгна от Heartstone по време на зареждането и нямам идея какво да направя.Алейн ако е възможно да портнеш героя някъде другаде (по възможност в Eastern Kingdoms да бъде, за да мога да пробвам пак този кораб дали ще имам грешка). Account:linkinparkemko. Благодаря предварително !


Edit: бъгнатия герой е Surender (rogue 50 level)
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Бъгнат герой
« Отговор #1 -: Август 05, 2009, 03:31:13 pm »
Портнах те в Stormwind.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Бъгнат герой
« Отговор #2 -: Август 05, 2009, 03:52:29 pm »
Все още е бъгнато, докато чаках за порта пробвах с друг герой (от същия акаунт) Desper.За съжаление и той заседна и пак Surender , пак не мога да вляза за да го махна нужен е порт на двамата.Както и да е, явно бъга е във файла който споменах по-горе.Някакви идеи как да го оправя ? Ще започна със Repair.Вчера всичко си работеше, сега какво стана си нямам идея...иначе благодаря за бързия отговор.
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен Sibelis

  • Knight
  • *
  • Публикации: 28
  • EVO Karma: -4
  • evo user
Re:Бъгнат герой
« Отговор #3 -: Август 05, 2009, 03:55:52 pm »
Все още е бъгнато, докато чаках за порта пробвах с друг герой (от същия акаунт) Desper.За съжаление и той заседна и пак Surender , пак не мога да вляза за да го махна нужен е порт на двамата.Както и да е, явно бъга е във файла който споменах по-горе.Някакви идеи как да го оправя ? Ще започна със Repair.Вчера всичко си работеше, сега какво стана си нямам идея...иначе благодаря за бързия отговор.

И аз имах подобен проблем и след преинсталация се оправи.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Бъгнат герой
« Отговор #4 -: Август 05, 2009, 03:57:54 pm »
И аз имах подобен проблем и след преинсталация се оправи.
Repair не върши ли работа ? Преинсталация ?? Лошо лошо, щом се налага преинсталация...колко ядове съм имал и с нея, направо да си трия играта и тва е, не виждам смисъл :)
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Бъгнат герой
« Отговор #5 -: Август 05, 2009, 04:03:13 pm »
Все още е бъгнато, докато чаках за порта пробвах с друг герой (от същия акаунт) Desper.За съжаление и той заседна и пак Surender , пак не мога да вляза за да го махна нужен е порт на двамата.Както и да е, явно бъга е във файла който споменах по-горе.Някакви идеи как да го оправя ? Ще започна със Repair.Вчера всичко си работеше, сега какво стана си нямам идея...иначе благодаря за бързия отговор.

От тракера ли взе играта?
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Бъгнат герой
« Отговор #6 -: Август 05, 2009, 04:05:19 pm »
От тракера ли взе играта?
Играта е от замунда, няколко години играя с нея.
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re:Бъгнат герой
« Отговор #7 -: Август 05, 2009, 04:07:10 pm »
Играта е от замунда, няколко години играя с нея.

Попитах за да разбера тази която имам аз да не е бъгава.

Пробвай с repair и reset на всички настройки.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Бъгнат герой
« Отговор #8 -: Август 05, 2009, 04:08:51 pm »
Попитах за да разбера тази която имам аз да не е бъгава.

Пробвай с repair и reset на всички настройки.
Пуснах още от предишния ми пост, гледах гледах и попаднах на въпросния бъгнат файл, нищо не стана..продължи да си проверява файлове, не свали нищо, не отчете грешки нищо
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Бъгнат герой
« Отговор #9 -: Август 05, 2009, 04:22:44 pm »
Repaira свърши, пробвах, не става.Явно ще се преинсталира, предложете ми от къде да дръпна че да не е бъгава отново играта ?
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.

Неактивен Hadrian

  • Knight
  • *
  • Публикации: 35
  • EVO Karma: 1
Re:Бъгнат герой
« Отговор #10 -: Август 05, 2009, 04:28:10 pm »

Неактивен AlyYeah

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 104
  • EVO Karma: -6
Re:Бъгнат герой
« Отговор #11 -: Август 05, 2009, 04:29:59 pm »
A words, just a word til' you mean what you say ...and løve isn't løve til' you give it away.