Автор Тема: Арени  (Прочетена 4855 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WeatBug

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 311
  • EVO Karma: -5
Re: Арени
« Отговор #15 -: Март 20, 2012, 09:52:21 pm »
Не, каквото и да говорим ПВП-то е спаднало наистина. Аз не играя много често вече, но дори и от малкото пъти които съм влизал, забелязвам че батълграунди наистина няма.. И на мен също ми се е случвало да чакам по час за да вляза, и накрая дори не можеш да го довършиш. Не ми се мисли за хората, които имат нови герои, и сега ги обличат и им трябва хонор за айтеми.. Просто няма начин.

П.П: Алейн, влез за 1 ден в сървара. На пръв поглед ще забележиш, че всеки играч вече е обърнал на ПВЕ(ПВЕ сет и т.н). ПВП-то замря яко, и трябва да се направи нещо.  :cap:

 :clover:

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: Арени
« Отговор #16 -: Март 20, 2012, 09:52:32 pm »
Първо да се направи така , че при направата на allyance герой да бъде даван някакъв бонус , който да подтиква хората да си правят повече allyance герои
 , защото в момента както каза realcrazy разликата в популацията при хордите и алитата е фрапантна .
Второ - Алейн не мисля , че някакви статистики , които ти виждаш трябва да ни говорят нещо - най - малкото , защото ние сме хората , които ако имаме време си го губим в играта и реално виждаме каква е ситуацията и ти съобщаваме да можеш да предприемеш нещо , че даже и варианти ти предлагаме .. Все пак според мен потребителите трябва да имат думата за това как играта да им бъде по - приятна и ти да се вслушваш в тях , а и не мисля , че идеята за 1300 стартов рейтинг е лоша .

Напротив, точно тези статистики трябва да гледам. Колко % от играчите ползват форума? 10? 20? Не ми отговаряй.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен WeatBug

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 311
  • EVO Karma: -5
Re: Арени
« Отговор #17 -: Март 20, 2012, 10:02:20 pm »
И ти си прав. Много по-важно е колко нови играчи има. Според мен проблема не е в рейтинга с който те пуска. Даже напротив! Трябваше да го направите още преди време, не като всеки 2ри вече беше станал Full Wrathful .. Вече арени никой не прави, останали са по-облечените хора, които не могат да си оставят героя. Това добре, ама какво правим с новите ПВП играчи, които не могат да се насладят на играта ?! Те или трябва да напуснат сървара, или да минат като всичи останали на ПВЕ .. От там идва проблема..

 :clover:

untaught

  • Гост
Re: Арени
« Отговор #18 -: Март 20, 2012, 10:10:03 pm »
Скоро(в рамките на 2 седмици) ще има евент, но какъв?! Ще разберете като го пуснем. Само се чудя колко ще ви изтраят нервите на него. :freak:

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Арени
« Отговор #19 -: Март 21, 2012, 12:12:48 am »
Когато и да пробваш да пишеш бг. чакаш като глупав било то сутринта на обед или вечер ,никои не го интересуват статистики а само факти , ако ти се играе PVP не си за тука . Pve-to ако не бъгнеш или не изобретиш начин да излъжеш ево пак не върви  и за къпакак на всичко при хордите има ГМ постоянно при алитата почтни никога , на хордите им се отварят вратички,  алитата да се в г...а.
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Арени
« Отговор #20 -: Март 21, 2012, 12:19:49 am »
Да допълня  21 алита и 61 хорди ..... в 00:19 , ако това е нормално аз съм пъпеш.
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>

Неактивен naffarforii

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 133
  • EVO Karma: -11
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Undyiing,Didenceto
Re: Арени
« Отговор #21 -: Март 21, 2012, 01:28:55 am »
Да допълня  21 алита и 61 хорди ..... в 00:19 , ако това е нормално аз съм пъпеш.
:freak: :up:

Неактивен pain

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 372
  • EVO Karma: -25
  • Evo Master
Re: Арени
« Отговор #22 -: Март 21, 2012, 09:30:22 am »
Да допълня  21 алита и 61 хорди ..... в 00:19 , ако това е нормално аз съм пъпеш.
Пъпеш  :freak: :freak:
Jatvarkata 80 lvl Elemental shaman , Stinkysocks 80 lvl  prot pvp Warrior

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Арени
« Отговор #23 -: Март 21, 2012, 09:57:42 am »
От както Owatanka спря да играе в сървъра, популацията намаля с 3000 играча. :lol:

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Арени
« Отговор #24 -: Март 21, 2012, 12:22:12 pm »
при хордите има ГМ постоянно при алитата почтни никога

Е как бе, имате си Kote  :dohh:

По темата - не знам какви статистики, кви точки се раздават и кви арени се правят, но аз заради това "увеличаване" на pvp-то в сървъра от чист pvp играч, тоест само бг-та и веднъж в месеца icc,  се преориентирах към чисто pve. Вярно, аз съм само един от играчите в сървъра, но мисля че това е показателно до някъде. Да не говорим, че има и доста други хора, които загърбиха Pvp-то и минаха на инстанции, дейлита, гонене на ach, интересно защо ? :>
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен Woll

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 89
  • EVO Karma: 3
  • evo user
Re: Арени
« Отговор #25 -: Март 21, 2012, 01:05:43 pm »
Само до сега 44 играчи са изразили мнението си . Ти да не мислиш , че играчите в самата игра , които не посещават форума не са на същото мнение като повечето от нас . Хората ти го казаха - влез един ден и се пробвай да играеш бг-та и да пишеш арени и в края на дена сподели резултата .

Неактивен Anomander

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 208
  • EVO Karma: 18
  • mitsubishi evo user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Raest
Re: Арени
« Отговор #26 -: Март 21, 2012, 05:15:15 pm »
 Мисля, че в последните дни се увеличиха желаещите за арени (говоря за вечерно време, защото тогава играя). Съобщението в чата за отборите записващи арени помага доста.
 Забелязвам обаче, че новите, по-необлечени герои се отказват бързо, което е напълно обяснимо, никой не иска да е "боксова круша".
   Един стартов рейтинг 1300 ще им дойде добре, да вземат по някой Wrath и да се "пукаме" по арените :)
   Относно Бойните земи - там наистина има проблем със съотношението Алианс-Орда, но все пак не мисля, че би било честно да се дават бонуси само защото си си вдигнал алиански или ордски герой.
 

Неактивен Xektor

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 782
  • EVO Karma: 13
  • мечка гризли
Re: Арени
« Отговор #27 -: Март 21, 2012, 07:34:21 pm »
Дайте на Пейчо 50 лева и 2 шишета мастика и ще ви направи арените да почват не от 1300, ами направо от 2000. :freak:

Неактивен Azazelwtf

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 106
  • EVO Karma: -17
  • Side: For The Horde
Re: Арени
« Отговор #28 -: Март 21, 2012, 08:56:49 pm »
Ехееее аз откога ви говорех тези неща  :doh: :doh: :doh:
You must be prepare for my return !

Неактивен HuckGoblin

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 556
  • EVO Karma: 19
  • Истината е в бирата !!!
  • ISP: Optisprint
  • Side: For The Alliance
Re: Арени
« Отговор #29 -: Март 23, 2012, 09:03:33 am »
Администрацията няма ли даде едно последно мнение ??? или мнението на хората играещи в сървара не е важно .
Huckgoblin <ActOfWar> Tbc <HAKUNA.MATATA !!!>
Goblinn <ActOfWar> Dk - цветарка
Huck <ActOfWar> Shaman - <фен на OPEL , AMD & LEVSKI>