Автор Тема: Warhorse  (Прочетена 6590 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

cycnus

  • Гост
Warhorse
« -: Септември 21, 2009, 11:28:03 pm »
(i'm cursed)...

Значи дигам си в Duskwood всичко перфектно.Дигам 30 лвл и отивам да си взема mount.Отидох тренирах си skill,после отидох до SW да си взема mounta от треньора ( http://thottbot.com/s13819 ).Видях го като skill за train,цъкам,ама цъ,не става...Тренирах всички др магий който бях изпуснала от 22 до 31 lvl,излезох и пак влезох и после тая магия изобщо я нямаше (за mounta).пак logout-нах и влезнах и нищо,няма го тоя skill  и тва е ;(.Проверих при mount-овете проверих на всякъде и го няма.Опитах при няколко различни трейнъри и пак я няма...Има ли някав шанс да се направи нещо или да се примиря и да мина без него? :(

П.П: Героя ми се казва pedobear (брат ми го измисли  ;-D )
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 12:05:31 am от cycnus »

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Warhorse
« Отговор #1 -: Септември 22, 2009, 12:39:51 am »
значи първо... на паладините няма какво да им учиш ридинг скил доколкото помня
просто отиваш при трейнъра и учиш магията и получаваш и маунта и скил да го яздиш, а колкото до проблема ти пробвай при друг трейнър т.е. някоя друга столица ironforge примерно
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #2 -: Септември 22, 2009, 12:43:56 am »
значи първо... на паладините няма какво да им учиш ридинг скил доколкото помня
просто отиваш при трейнъра и учиш магията и получаваш и маунта и скил да го яздиш, а колкото до проблема ти пробвай при друг трейнър т.е. някоя друга столица ironforge примерно
Нали написах,че съм пробвала.Пробвах в Stormwind,GoldShire,IronForge и се отказах вече,никъде го няма...Нещо се бъгна явно...Има ли някъв начин да се оправи,или някой gm да ми го даде или просто да се примиря и да си карам без него :Д

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re:Warhorse
« Отговор #3 -: Септември 22, 2009, 12:50:43 am »
опс спи ми се и съм пропуснал това.

значи зарежи го тоя кон и си вземи някакъв друг.
по нататък ще ти даде charger от паладинския тренъор, ако и тогава се обърка нещо пиши на гм.
п.п. следващия път преди да си учиш магийки изтрий папката cache понякога тя прави проблеми.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #4 -: Септември 22, 2009, 01:07:58 am »
опс спи ми се и съм пропуснал това.

значи зарежи го тоя кон и си вземи някакъв друг.
по нататък ще ти даде charger от паладинския тренъор, ако и тогава се обърка нещо пиши на гм.
п.п. следващия път преди да си учиш магийки изтрий папката cache понякога тя прави проблеми.
Бях я изтрила,всеки ден я трия

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #5 -: Септември 22, 2009, 06:27:08 pm »
http://img84.imageshack.us/img84/7466/woww.jpg
Колкото и да цъкам не става нищо...
http://img19.imageshack.us/img19/2248/wow2009092218080593.jpg
Пише че го имам,но го няма нито при moun-овете нито при магийте,никъде го няма...

Може ли някой админ да ми help,защото си искам после и charger а той искал Warhorse :(

П.П:Ако може някой админ да ми ресне талантите и там skill-овете или как се наричаха,тея дет се учат от trainer-а :D,ако това ще помогне :/
« Последна редакция: Септември 22, 2009, 06:57:44 pm от cycnus »

Неактивен raddo

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 6
Re:Warhorse
« Отговор #6 -: Септември 22, 2009, 11:31:09 pm »
Пробвай с Ctrl+P да отвориш страницата с маунтовете

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #7 -: Септември 22, 2009, 11:47:42 pm »
Пробвай с Ctrl+P да отвориш страницата с маунтовете
Същата работа...Показва ми го понякога при трейнера,ама не мога да го науча,защото вече го знам...Уж...И така не ми го показва...

Неактивен raddo

  • EVOWOW Fan
  • Knight
  • *
  • Публикации: 21
  • EVO Karma: 6
Re:Warhorse
« Отговор #8 -: Септември 22, 2009, 11:51:29 pm »
Пробвай като изтриеш папка Cash

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #9 -: Септември 23, 2009, 12:07:50 am »
Пробвай като изтриеш папка Cash
Аз такава папка в WoW-а нямам,за теб не знам...Ако говориш за папката Cache съм я изтрила и не помага

Неактивен spooky

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1276
  • EVO Karma: 138
  • Като я няма Тръпката , мерси ти за Трътката
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Venerra,Oziris
Re:Warhorse
« Отговор #10 -: Септември 23, 2009, 12:19:22 am »
Аз имах същия проблем но с Тренера на автомобили.Значи отивам аз при тренера на Ferrari и цъкам аз на маунта F450 и ми изписва ,че го имам вече и е в отделението за маунт(гаража).Питам го аз дали е червен маунт и ми пише (Да).Значи отварям аз отделението за маунта(гаража) и гледам червен маунт Ferrari F450 (Жигули) и ми става тъпо.Ако някой може да ми реши проблема да ми прати има няма 500к пари ,че тоя маунт нещто бъгав :doh: :angel:
Uno Sanctum

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #11 -: Септември 23, 2009, 12:59:31 am »
Аз имах същия проблем но с Тренера на автомобили.Значи отивам аз при тренера на Ferrari и цъкам аз на маунта F450 и ми изписва ,че го имам вече и е в отделението за маунт(гаража).Питам го аз дали е червен маунт и ми пише (Да).Значи отварям аз отделението за маунта(гаража) и гледам червен маунт Ferrari F450 (Жигули) и ми става тъпо.Ако някой може да ми реши проблема да ми прати има няма 500к пари ,че тоя маунт нещто бъгав :doh: :angel:
:/

Btw,всички имат тоя mount и казаха,че са нямали проблеми  :blink:

cycnus

  • Гост
Re:Warhorse
« Отговор #12 -: Септември 23, 2009, 04:02:11 pm »
Искам да благодаря на Alein,вече съм горда собственичка на warhorse n_n

Неактивен ForeverKiller

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:Warhorse
« Отговор #13 -: Декември 25, 2009, 12:43:52 am »
Сега ако оправят и моето конче 30 лвл
ник: TheBigMonster Герой: Monsterarm