Автор Тема: ActOfWar  (Прочетена 52963 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kali Ma

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 754
  • EVO Karma: 45
  • sha lq lq lq :)
Re:ActOfWar
« Отговор #60 -: Април 23, 2010, 06:42:48 pm »
Най-добрите времена бяха,когато Frozen беше гилд мастъра и когато Avanger играеше.На TBC не съм бил в гилда,но предполагам тогава също не са отстъпвали.Сега като гледам прибират какви ли не идиоти,а други са прекалено надути...не е същото...без да се обижда никой :cool: :clover:

И Анди (Avanger) си го биваше като гилд мастър  :cap:
Всяко парченце шоколад оставено без надзор е потенциална жертва c(-:

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:ActOfWar
« Отговор #61 -: Април 28, 2010, 10:17:15 am »
Не го приемайте като убида, но гилда вече не е както преди. Имам предвид, че се напълни с какви ли не идиоти и кретени и с много малко хора можеш да си кацец 1 свястна приказка извън света на WOW.За 2 седмици в този гилд имах само 1 разговор (чат), който беше смислен, а не за WoW( колко хонор дава това, колко хонор иска онова etc...), и той беше с Blackr, Frozen и Strenth от време на време се включваше.За мен се утвърдиха само тези тримата и Winlight, като свестни хора, инак останалото за мен беше сбирщина идиоти... :confused:
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:ActOfWar
« Отговор #62 -: Април 28, 2010, 07:43:01 pm »
Не го приемайте като убида, но гилда вече не е както преди. Имам предвид, че се напълни с какви ли не идиоти и кретени и с много малко хора можеш да си кацец 1 свястна приказка извън света на WOW.За 2 седмици в този гилд имах само 1 разговор (чат), който беше смислен, а не за WoW( колко хонор дава това, колко хонор иска онова etc...), и той беше с Blackr, Frozen и Strenth от време на време се включваше.За мен се утвърдиха само тези тримата и Winlight, като свестни хора, инак останалото за мен беше сбирщина идиоти... :confused:
xa xa xa не си си чатил с мен... и не тропаи така групово
пп:смешно е да говориш с какви се е напълнил гилда при положение че си сред наи слабите...
« Последна редакция: Април 28, 2010, 11:33:32 pm от bobibgi »

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:ActOfWar
« Отговор #63 -: Април 28, 2010, 08:14:39 pm »
Не го приемайте като убида, но гилда вече не е както преди. Имам предвид, че се напълни с какви ли не идиоти и кретени и с много малко хора можеш да си кацец 1 свястна приказка извън света на WOW.За 2 седмици в този гилд имах само 1 разговор (чат), който беше смислен, а не за WoW( колко хонор дава това, колко хонор иска онова etc...), и той беше с Blackr, Frozen и Strenth от време на време се включваше.За мен се утвърдиха само тези тримата и Winlight, като свестни хора, инак останалото за мен беше сбирщина идиоти... :confused:
По т'ва ли ги разбираш кои какви са.Писъл съм си с теб и честно казано ти ме заговори и то беше свързано с играта :)
Пп.Ако имаш мерак няма проблеми и да си приказваш с мен за неща извън WoW

Неактивен neoxx

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 74
  • EVO Karma: -5
  • evo user
Re:ActOfWar
« Отговор #64 -: Април 28, 2010, 09:00:19 pm »
от около половин година съм в този гилд и адски много ми харесва има хора които не ми допадат особено но има и такива с които се разбирам чудесно и много харесвам :)
unholy death knight

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:ActOfWar
« Отговор #65 -: Април 28, 2010, 10:14:37 pm »
G-Unit хумор  :freak:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:ActOfWar
« Отговор #66 -: Април 29, 2010, 04:09:37 pm »
G-Unit хумор  :freak:
Lightknight знае най-добре  :freak:

Неактивен Xdiv

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 264
  • EVO Karma: -27
Re:ActOfWar
« Отговор #67 -: Април 29, 2010, 04:22:12 pm »
Казах кои сте се отвърдили в СЪЗНАНИЕТО МИ като "пичове"....Не съм казал, че БУКВАЛНО ВСИЧКИ СА ИДИОТИ!!! Намека ми беше, че в този гилд вече се приемат какви ли не кретени.И надали, затова че играя за кеф и не съм ретард, за да определям кой добър кой слаб, нямам право да изкоментирам.Няма силни играчи, има хоракоито жиевят в света на УоУ и хора, които си играят за кеф и слабо ги интересува дали са силни или сслаби. Не искам да повдигам темата ама на 3.1.3 пача друга песен ми пяхте, че съм бъгвал и че роуга бил лесен клас...Просто се дразня от такива коментари за слаби и слини :X
...избери си план, избери си вход, избери си нещо и спри да бъдеш идиот, не разбираш, че за тебе хвърляме пот...

Неактивен Crussader

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 97
  • EVO Karma: -1
Re:ActOfWar
« Отговор #68 -: Май 11, 2010, 10:57:51 am »
Най-добрите играчи бяха от 2.4.3 още когато SP беше активен...сега твърде много превзети глупаци се извъдиха,които си мислят,че като цъкаш 1-2-3-4-5 си бог....,да но не е така...да играеш със собствения си герой е цяло изкуство,за да кажеш,че го умееш ти трябват поне няколко години...а не 2 седмици и да ми се бият в гърдите

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:ActOfWar
« Отговор #69 -: Май 19, 2010, 12:45:13 am »
Сървъра замира,а с него и този гилд,вече не всяват толкова респект както преди,не се обиждайте,но в редиците ви дойдоха доста слаби кадри,а други силни си заминаха... :confused:

Неактивен bobibgi

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 134
  • EVO Karma: -31
  • #Fromhell#
Re:ActOfWar
« Отговор #70 -: Май 20, 2010, 02:40:31 pm »
Най-добрите играчи бяха от 2.4.3 още когато SP беше активен...сега твърде много превзети глупаци се извъдиха,които си мислят,че като цъкаш 1-2-3-4-5 си бог....,да но не е така...да играеш със собствения си герой е цяло изкуство,за да кажеш,че го умееш ти трябват поне няколко години...а не 2 седмици и да ми се бият в гърдите
.. 
Сървъра замира,а с него и този гилд,вече не всяват толкова респект както преди,не се обиждайте,но в редиците ви дойдоха доста слаби кадри,а други силни си заминаха... :confused:
писна ми некви побъркани наркоманизирани WoWаджии да се правят на интересни
« Последна редакция: Май 21, 2010, 05:01:07 pm от bobibgi »

Неактивен peiopicha

  • Knight
  • *
  • Публикации: 12
  • EVO Karma: -1
  • evo user
Re:ActOfWar
« Отговор #71 -: Май 20, 2010, 02:49:07 pm »
..   писна ми некви побъркани наркоманизирани WoWагии да се пражят на интересни
Не се праЖя на интересен,нито пък съм побъркан наркоманизиран WoWаГия :doh:
Погледни реално на нещата,нищо,че това е само игра. ;-D

Неактивен chelebiev

  • Knight
  • *
  • Публикации: 9
  • EVO Karma: 1
  • evo user
Re:ActOfWar
« Отговор #72 -: Май 21, 2010, 11:46:14 am »
Наистина това беше най-хубавия guild от алиансите в този сървър. Виждам, че сега има доста нови хора, но тези които бяха в гилдията докато играех аз (Миламбер) бяха все чудесни хора. Удоволствие бе за мен да играя в този сървър в тази гилдия. Жалко, но вече спрях да играя тази игра изцяло понеже е като дрога. Сега вече имам повече време за дъщеря си :). Поздрави на всички, които ме помнят в ActOfWar.

Milamber

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:ActOfWar
« Отговор #73 -: Май 21, 2010, 02:49:55 pm »
Наистина това беше най-хубавия guild от алиансите в този сървър. Виждам, че сега има доста нови хора, но тези които бяха в гилдията докато играех аз (Миламбер) бяха все чудесни хора. Удоволствие бе за мен да играя в този сървър в тази гилдия. Жалко, но вече спрях да играя тази игра изцяло понеже е като дрога. Сега вече имам повече време за дъщеря си :). Поздрави на всички, които ме помнят в ActOfWar.

Milamber
Как да те забрави човек  :-).

Неактивен zelen4uk

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 289
  • EVO Karma: 26
Re:ActOfWar
« Отговор #74 -: Май 21, 2010, 03:07:04 pm »
Mila, ти си един от многото свестни хора, които напуснаха сървъра, а с това и гилдията. Хубаво беше, когато бяхме единни и силни. Сега, както и ти каза, има много нови попълнения, които малко или много се цепят от колектива и от отборната игра. Всички виждаме, че AoW вече не е това което беше, когато Thehuneb, Avanger, Kalima, Kagero, Palechka и още много хора се вселяхме и разпускахме в играта. Сега се влиза само, за да се реши някой спор между играчи последвал от напускане на гилдията от някого. Поздрави и много весели, и надявам се много по-приятни, моменти с хората около теб за разлика от нервите, които всеки от нас хвърли по тази игра, макар че всички осъзнаваме, че това е безсмислено.  :clover:
"And shepherds we shall be, for Thee, my Lord, for Thee. Power hath descended forth from Thy hand, that our feet may swiftly carry out Thy command. So we shall flow a river forth to Thee and teeming with souls shall it ever be. In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti."