Автор Тема: Нови нарушители  (Прочетена 16133 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен devle

  • Knight
  • *
  • Публикации: 36
  • EVO Karma: -5
  • ONLY GOD CAN JUDGE ME
Re:Нови нарушители
« Отговор #45 -: Март 06, 2010, 04:02:28 pm »
да
Lavakiss-ele shaman

Неактивен Chaoswizard

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 83
  • EVO Karma: 9
  • What's up doc ?
Re:Нови нарушители
« Отговор #46 -: Март 06, 2010, 04:59:03 pm »
http://prikachi.com/files/1400581i.jpg

не разбирам защо някой друг го е снимал и е качил снимката, а не аз. не мислите ли, че ако бях обиден аз щях да снимам и да кача снимката. нямам нищо против хордата, дори някои са ми по симпатични от аллиансите, но при някои явно е точно обратното и правят така само и само да им е гадно на хордите.

Неактивен brino

  • EVOWOW Fan
  • Emperor
  • *
  • Публикации: 354
  • EVO Karma: -35
Re:Нови нарушители
« Отговор #47 -: Март 06, 2010, 05:08:34 pm »
не разбирам защо някой друг го е снимал и е качил снимката, а не аз. не мислите ли, че ако бях обиден аз щях да снимам и да кача снимката. нямам нищо против хордата, дори някои са ми по симпатични от аллиансите, но при някои явно е точно обратното и правят така само и само да им е гадно на хордите.
+1 Точно ти си ми мно симпатичен /love  :smart:
When life puts you into a tough situation, dont say "why me?" Just say "try me.."
<<Аз съм момче със широки дънки,без никакви мозъчни гънки!>>

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re:Нови нарушители
« Отговор #48 -: Март 06, 2010, 07:29:33 pm »
не разбирам защо някой друг го е снимал и е качил снимката, а не аз. не мислите ли, че ако бях обиден аз щях да снимам и да кача снимката. нямам нищо против хордата, дори някои са ми по симпатични от аллиансите, но при някои явно е точно обратното и правят така само и само да им е гадно на хордите.


Мразя да ми спамят  :freak:

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Нови нарушители
« Отговор #49 -: Март 06, 2010, 09:20:57 pm »

Мразя да ми спамят  :freak:

До колкото се вижда по снимката, не спамят на теб, а на Chaoswizard

Неактивен katerioka

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 786
  • EVO Karma: -64
  • Just Want To play a Normal Game in a Normal Server
Re:Нови нарушители
« Отговор #50 -: Март 06, 2010, 09:22:02 pm »
До колкото се вижда по снимката, не спамят на теб, а на Chaoswizard

Еми тогава да го прави без да виждам  :freak: :freak: :freak:

Неактивен Loonatic

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 359
  • EVO Karma: 9
  • Evolve or die.
  • Side: For The Horde
Re:Нови нарушители
« Отговор #51 -: Март 06, 2010, 09:23:41 pm »
Еми тогава да го прави без да виждам  :freak: :freak: :freak:

\ignore blessed

Неактивен BulgarianSS

  • EVOWOW Fan
  • Challenger
  • *
  • Публикации: 2655
  • EVO Karma: -87
  • Искам да стигна -1000 репутация !
    • Star Gate of EvO
  • ISP: Pernik Lan
  • Side: For The Horde
  • Герой: Skins
Re:Нови нарушители
« Отговор #52 -: Март 06, 2010, 10:24:05 pm »
Много си прав,братле.
Половината сървър са ми в игнор листата,защото са спамили някъде и ми е писнало да ги чета.Сега ми е доста приятно :)
"Stay Foolish, Stay Hungry"

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Нови нарушители
« Отговор #53 -: Март 07, 2010, 05:24:11 am »
не разбирам защо някой друг го е снимал и е качил снимката, а не аз. не мислите ли, че ако бях обиден аз щях да снимам и да кача снимката. нямам нищо против хордата, дори някои са ми по симпатични от аллиансите, но при някои явно е точно обратното и правят така само и само да им е гадно на хордите.

+1 :clover:. Всъщност, това не е нищо повече от една детска проява на отмъщение към ордите, или както Chaos каза - "да им е гадно". Всъщност няма нищо лошо в това да има такава вражда, тъй като сървъра е PVP. Само, че да желаеш бана на членовете от противническата фракция - това вече е малко прекалено. Че нали ако баннат голямо количество противници в играта, няма да има с кой да играеш повечко PVP действия, като battleground-и и дори арени. Това ли е твоята цел? А и още повече, че конкретно за моят случай-аз не съм ти направил нищо на тебе, нито пък съм имал за цел... А каква беше твоята цел?
« Последна редакция: Март 07, 2010, 05:26:58 am от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен deosv

  • Knight
  • *
  • Публикации: 49
  • EVO Karma: -10
  • evo user
Re:Нови нарушители
« Отговор #54 -: Март 07, 2010, 08:40:04 am »
Неговата цел ? Ха - ти шегуваш ли се ? Има 2-3ма малки портаджии дето само дебнат да снимат, за да отнесе бана някой ... единия даже беше пускал тема как да разбере, че го бият с Death Strike, че го мързи да си отвори лога ( ако питате мене Death Strike не е бъгава, но това е др тема). Я ми кажете вие малки клюкари такива - в колко пъти от случайте сте уиспвали да предупредите: " Не спами, че банват за това!", " Не ползвай Death Strike, че е забранен!"-  Нито веднъж ... аз даже съм логвал с али герой да предупредя един пич, че играеше със забранена магия, че да не си изяде бана ... и моб тагера можеше да му wisp - беше от твоята фракция май - ама не - дай да го бан... Както и да е ... Детска радост, шарени бонбони ...

Неактивен pa4o

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1113
  • EVO Karma: 83
  • Side: For The Alliance
  • Герой: Pachkito
Re:Нови нарушители
« Отговор #55 -: Март 07, 2010, 08:47:31 am »
Неговата цел ? Ха - ти шегуваш ли се ? Има 2-3ма малки портаджии дето само дебнат да снимат, за да отнесе бана някой ... единия даже беше пускал тема как да разбере, че го бият с Death Strike, че го мързи да си отвори лога ( ако питате мене Death Strike не е бъгава, но това е др тема). Я ми кажете вие малки клюкари такива - в колко пъти от случайте сте уиспвали да предупредите: " Не спами, че банват за това!", " Не ползвай Death Strike, че е забранен!"-  Нито веднъж ... аз даже съм логвал с али герой да предупредя един пич, че играеше със забранена магия, че да не си изяде бана ... и моб тагера можеше да му wisp - беше от твоята фракция май - ама не - дай да го бан... Както и да е ... Детска радост, шарени бонбони ...
А ти от къде си си създал това впечетление , че не предопреждавам (аз например).Когато видя някое али да си спами така,съм им уиспил много пъти и за моя радост при някои хора не се повтаря :)

Неактивен Requiem_1

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2815
  • EVO Karma: 0
  • I was born an original I dont intend to die a copy
Re:Нови нарушители
« Отговор #56 -: Март 07, 2010, 10:50:38 am »
Ще го кажа за последно.
Освен за спам в играта можете да отнесете солиден бан и за спам във форума  :clover:

Неактивен S_|_Asher

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 330
  • EVO Karma: -8
  • България над всичко и всички!
Re:Нови нарушители
« Отговор #57 -: Март 07, 2010, 04:29:17 pm »
« Последна редакция: Март 07, 2010, 04:47:49 pm от S_|_Asher »
|Blessed| - |LvL 80 Paladin|  <Invasion>

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Re:Нови нарушители
« Отговор #58 -: Март 07, 2010, 06:47:31 pm »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен BlackLegend

  • EVOWOW Fan
  • Crusader
  • *
  • Публикации: 157
  • EVO Karma: 20
  • The Calm Before The Storm
Re:Нови нарушители
« Отговор #59 -: Март 07, 2010, 07:18:12 pm »
Titan's Grip
http://prikachi.com/files/1417039f.jpg
http://prikachi.com/files/1417040M.jpg
Поздрави Sapphiron  :clover:
леко офф топик  за защита на танкк ще кажа че тои играе доста рядко и не посещава форума за да види че е забранен Titan's Grip незнаех че играе fury даже неска дигна 80лв ще му кажа че е забранен и да го махне вече ако ГМ иска да го накаже негово си решение  :clover: