Автор Тема: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]  (Прочетена 5707 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #15 -: Януари 22, 2013, 02:02:06 pm »
Ако ми се покаже пример с една от расите, може и да ти помогна ><

Неактивен admin

  • Owner
  • Challenger
  • *****
  • Публикации: 11572
  • EVO Karma: 316
  • Think of will!
    • Peycho's Blog - Think of will!
  • ISP: AWS
  • Герой: Alein
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #16 -: Януари 23, 2013, 06:37:57 pm »
Има специална схема за отваряне на куестовете в зависимост с каква репутация си. Поне в близард беше така. Отваряха се постепенно с увеличаването на репутацията ми. Даже вендорите в началото не ми продаваха всичко само някои неща.
A systems programmer will know what to do when society breaks down, because the systems programmer already lives in a world without laws.

EVOWOW Private Wow Server
WOTLK Database

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #17 -: Февруари 05, 2013, 07:47:16 pm »
Да но при нас схемата не бачка явно.Екзалтед съм със всяка столица със сънрийвърс, аргент крусаде и са минал всичко работещо от турнира, но пак не ми отваря куестовете за другите столици.
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Elly

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 174
  • EVO Karma: 21
  • evo user
  • Side: For The Horde
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #18 -: Февруари 06, 2013, 09:50:23 am »
Да но при нас схемата не бачка явно.Екзалтед съм със всяка столица със сънрийвърс, аргент крусаде и са минал всичко работещо от турнира, но пак не ми отваря куестовете за другите столици.
Вальо, расата на героя ти blood elf ли е? Ако е така да знаеш, че на тях не се отварят куестовете, дори и при надвишаване на желаната репутация. Ако погледнеш предишната страница ще видиш, че untaught се беше заел да оправи проблема. За съжаление сега той не е част от екипа и проблема остана така. Притеснява ме, че няма да е нито първия, нито последния репорт, който ще остане да виси из форума, защото той беше човека, който оправяше неточностите, а не чакаше и не губеше време някой друг да качи наготово кода в тринити, че от там да го тества и приложи, евентуално...
 Така, че Алейн, обръщам се към теб, понеже само ти остана нещо да вдяваш. Можеш ли да оправиш куестовете да се минават по някакъв простичък начин, не blizz like, просто колкото blood elf-ската раса да не остава ощетена за хората, които събират титли, куестове и ачийвмънти? Защото в крайна сметка много от старите играчи наблягат точно на това, поради дългото стоене на един и същ патч  толкова време, а тук са се скупчили неработещи на куп от край време. Точно ей тези, "малките" неща, обръщат популацията на сървъра - един оправен куест, ачийвмънт, титла или да кажем дори и най-малкото простичко внимание - отговор на тикет.
 Отплеснах се от темата, често го правя... Та, надявам се Алейн, хвърлиш едно око на куестовете и темата не остане потулена из форума. В крайна сметка ти го обясних - ползата е всеобща  :clover:

Неактивен valio_

  • Challenger
  • *******
  • Публикации: 2399
  • EVO Karma: 171
  • Forum Nightmare
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2013, 01:10:25 pm »
Най-лесното решение на проблема ми се струва едно къстъм НПЦ което да дава куестовете за всяка столица.Сийловете могат да се събират с куестовете за расата на героя и дори мисля, че имам поне за 2 столици в мен събрани.Вярно е че не може всичко да се прави къстъм но поне е някакво решение.  :clover:
Blade with whom i lived, Blade with whom now i died,
 serve right and justice one last time, seek last heart of evil, still one life of evil,
 cut well old friend, and then farewell

Неактивен Bl1zAlkA7a

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1427
  • EVO Karma: -39
  • Side: For The Horde
  • Герой: Puhcho
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #20 -: Февруари 06, 2013, 08:43:54 pm »
Вальо, расата на героя ти blood elf ли е? Ако е така да знаеш, че на тях не се отварят куестовете, дори и при надвишаване на желаната репутация. Ако погледнеш предишната страница ще видиш, че untaught се беше заел да оправи проблема. За съжаление сега той не е част от екипа и проблема остана така. Притеснява ме, че няма да е нито първия, нито последния репорт, който ще остане да виси из форума, защото той беше човека, който оправяше неточностите, а не чакаше и не губеше време някой друг да качи наготово кода в тринити, че от там да го тества и приложи, евентуално...
 Така, че Алейн, обръщам се към теб, понеже само ти остана нещо да вдяваш. Можеш ли да оправиш куестовете да се минават по някакъв простичък начин, не blizz like, просто колкото blood elf-ската раса да не остава ощетена за хората, които събират титли, куестове и ачийвмънти? Защото в крайна сметка много от старите играчи наблягат точно на това, поради дългото стоене на един и същ патч  толкова време, а тук са се скупчили неработещи на куп от край време. Точно ей тези, "малките" неща, обръщат популацията на сървъра - един оправен куест, ачийвмънт, титла или да кажем дори и най-малкото простичко внимание - отговор на тикет.
 Отплеснах се от темата, често го правя... Та, надявам се Алейн, хвърлиш едно око на куестовете и темата не остане потулена из форума. В крайна сметка ти го обясних - ползата е всеобща  :clover:

Проблемът не е само при BE, а при всички фракции. Всеки може да вземе титлата само към своята столица. Ще е доста полезно ако тези куести се променят така, че да искат само Exalted към определената столица и към Argent-a.

Неактивен Roguetype

  • Gladiator
  • ****
  • Публикации: 575
  • EVO Karma: -5
  • wow user
  • Side: For The Horde
  • Герой: Roguetype
Re: [achievment][2816]Exalted Argent Champion of The Horde(Crusader)]
« Отговор #21 -: Февруари 06, 2013, 08:53:50 pm »
Най - добре ще е като се премахнат всякакви изисквания и да няма никакви подробности. Воло също се беше съгласил на това, но вече го няма.. :no: