Автор Тема: Играйте,но не се вманиачавайте  (Прочетена 16074 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kaktusabg

  • Crusader
  • **
  • Публикации: 108
  • EVO Karma: -12
  • evo user
  • ISP: blizoo
Re: Играйте,но не се вманиачавайте
« Отговор #165 -: Юни 20, 2011, 01:06:10 pm »
Кфо става хора?Още ли висите пред компютрите по цял ден ^^..Не ми се щеше да спамя за тфа бъмп-нах темата...

Неактивен jamesbg

  • Emperor
  • ***
  • Публикации: 462
  • EVO Karma: 29
Re: Играйте,но не се вманиачавайте
« Отговор #166 -: Юни 21, 2011, 11:34:43 am »
>по заглавието: играта е базирана на прогреса, и човек колкото и да е със силна психика, все пак имаш силен вътрешен стремеж да вървиш нагоре. За това не усещаш как лети времето ... и се оливаме понякога за съжаление. Аз 2 седмици не я играх - уж да я отказвам, изиграх маса други игри от най-новите, е няма толкова интересна/зарибяваща като WoW ... а и приятелите ми приплакаха и пак логнах уикенда да поразцъкаме заедно и "отказването" пропадна за сега.  :cap:

>по клипа - хакнат акаунт: в Близард има невероятно висока "грижа за потребителите", какъвто и "сакатлък" да стане ще те оправят. Пример: изтрих си герой и след месец им писах тикет и на другия ден ми беше върнат героя. Близък приятел получи писмо с СОД за 10к голд - аз му викам "кьорав карти не играй" забрави, ама той не, много го беше яд защото през на брат му акаунта свърши тая работа  :doh: ... и незнаеше какво да му обясни после за липсата на голда - и написа тикет и му върнаха голда на секундата.