WOTLK > Предложения

Популация на сървъра

<< < (2/9) > >>

admin:
Някои хора не харесват промените ;) (не визирам себе си)

lelemale:
 Така е, не харесват, вярно е! Някои хора даже не харесват и себе си. Според мене обаче не може да се съобразяваме с няколко индивида, защото на тях така не им било угодно! Ако се огледаме добре, промени се правят не само в игрите! Правят се промени и в държавата и в семейството и т.н.. И най важното е този който ги прави, да прецени правилно ефекта от тях! Аз бих се радвал, ако е положителен!  :bg:

The Aspect:
Трябват големи промени за да има развитие. За съжаление този така хубав сървър, който ми е дал много положителни емоции дори и зад един монитор, докато играех разбира се. Но този сървър не търпи никакви промени от години насам....

admin:
Въпросът не е в промените.
Близард промениха какво ли не и загубиха 5 милиона плащащи потребители ;)

ThullAzad:
Blizzard са си Blizzard, тях няма какво да ги коментираме. Лично аз се отказах както споменах във предишен пост преди време и нямам намерение да им плащам за всичките глупости които се изливат всеки ден върху общността но.. това е друга бира :)

Колкото до промените във сървъра.

#Версията на играта е на място.

#Популацията на сървъра : За жалост наистина е малка, въпреки че не намирам време да играя заради всевъзможни глупости, продължавам да наблюдавам статуса на сървъра и от време на време форума.

#Рейтинга .. да, висок е ! Златната среда според мен ще бъде x3 или x5 за да не се тревожим за някой друг неработещ куест. Така шанса сървъра да привлече и някой друг чужденец ще бъде по-голям тъй като сървъра така или иначе е листнат във Xtremetop100 и на още няколко места.

#Вотинга .. без това няма как да стане, общността ще трябва да се нагърби със това да гласува редовно за да може сървъра да събере повече точки и да бъде по-забележим.

#Short Clips / Streaming .. определено тези две неща ще вдигнат малко летвата и ще привлекат вниманието на ( бъдещите играчи ). Тук ще трябва да се намеси отново общността. Изобщо не се заблуждавам че има хора със свободно време но ако може да се направи нещо което ще даде на сървъра малко въздух е добро дошло и не смятам, че трябва да се игнорира :)

#Сървъра .. него няма да коментирам, съпорта му е факт, не е като да е оставен на произвола на съдбата като други вериги ( дори големите ) По тази точка не мисля че е кой знае колко наложително ( има сървъри във много ама много по-лошо състояние и са посещавани и то от много хора )

#По-голяма активност във форумите и социалните мрежи .. Facebook, Twitter ала-бала където и когато може да се споменава и промотира сървъра :) Както вече споменах за Short Clips / Streaming. YouTube може да бъде също добро място за един офишъл ченъл във който да се качва подбрана медиа, ревюта и т.н.

#Визия .. Уеб сайта изглежда страхотно но бих предложил някакъв ъпдейт, стъпка напред със нова визия ( цялата тази Reborn философия, няма как да мине без нова визия ) Колкото до форума, нямам нищо против SM но определено един Phpbb ще стои страхотно със подходяща LK тема + някой друг редактиран ред по кода за да бъде повече Evo отколкото PbWoW. Други платформи също могат да бъдат доста добра основа за новата визия.

#Евенти .. Не говоря за типичните прайвът глупости със евент мастъри и т.н... ами ( ако е технически постижимо ) бонус евентите да са подобни на тези във Retail. Примерно + % на хонора за да се стимулира пвп за ден/два ( примерно уикендите ) ясно е че няма как да има пет батълс и т.н. но и това си е нещо.

Брех толкова писанки не бях писал скоро.. смятам, че има какво да се направи, просто трябва ние ( общността ) заедно със администрацията да бъде креативни :)

Ще продължавам да следя форумите за да видя дали ще има някакво развитие по темата. Дори мисля след като ми остане време да разгледам прашасалият ми Паладин :D

Hf Пичове.

Thull  :cool:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия