WOTLK > Предложения

Raid ID

<< < (2/3) > >>

untaught:
Нека се поставят босовете пред всяка столица без скриптове, дори без да атакуват, с 10 секунди respawn!
Най-добре вендор без цени :excl:

Charm:
+100 И безтва играем 30 човека , голямо нещо ще стане че ня има ИД-та или ко?

Sapphiron:
Принципно съм против ,но само за информацията ...има сървъри ,където може да си рескаш ID-то срещу даден брой vote points(чрез някаква команда там ,индивидуално зададена за сървъра)

dobermana:
Играх малко в един сървър, където 100 вотинг точки ги обменяш за дарителски и като събереш определен брой дарителски ставаш VIP и можеш да рескаш босовете в инстанцията. Сървъра беше 255 lvl и бяха избрани 2-3 инса, от където падаха custom итеми и рескането на босовете май работеше само за тези инсове ( не съм бил VIP и не мога да кажа нищо за обикновените инстанции )

n0Lan:
ако се направи така,че с Воте точки да се реска ИД ще е много по добре и за сървъра и за популацията.
Така хем ще се гласува по активно хем и ще има повече играчи.Като да може да се рескат ИД-тата само на нормалите,но без RS и VOA(все пак левел айтъма е много по висок),както и да се реска и ЙД-то на подземията безплатно,до колкото знам това може да стане и ефекта ще и положителен.

П.с:само предлагам,моля без заяждане :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия