WOTLK > Докладвайте нарушение

Изтрити Герои

(1/7) > >>

flashka123:
Здравейте днес токато си говорихме с приятели по скупе един приятел беше във вашият сервер и ни каза че нашите герой са изтрити бяхме баннати до 25 или 26 юли.Моят герой Orchui.

admin:

--- Цитат ---    Забранява се използването на каквато и да било помощна програма или какъвто и да било софтуер с цел модифициране на стандарния начин на игра! (Don't cheat! I'll kill you!)
    Използването на подобни програмки, ще ви донесе незабавен бан на IP-то! Изтриване на акаунта.

    Забранява се размяната на герои/акаунти по какъвто и да било начин.

    В това включва:
    Споделянето на паролата си с някой друг човек. (включително с човек от екипа) Никой от екила няма нужа от паролата Ви.
    Влизането в играта с чужд акаунт.
    Вероятността акаунта ви да бъде изтрит заради Мулти регистрации е много голяма.

    3. Забранява се приемането на предмети от измамник(cheater)!
    При неспазване на правилото акаунтът Ви ще бъде изтрит.
    Ако забележите измамник, използвайте PrintScreen бутона и снимайте проблема, след това веднага уведомете администратор или GM's във форумите ни или в играта..

    Забранява се "покриването" на измамник.
    При неспазване на правилото акаунтът Ви ще бъде изтрит и забранен заедно с измамника.

    Забраняват се допълнителни модове, адони или макроси целящи нарушаване нормалната работа на сървъра.
    При неспазване на правилото може да бъдете наказани по преценка на администратор или GM!

--- Край на цитат ---

flashka123:
Добре де бях баннат ще  си истърпя накъзанието каква ви е работата да ми триете героите с които съм играл 2 месеца и толкова райдове и дунгеони съм правил по 5-6  часа бях в сървара ви и сега ми триете героите.. това че има бъгове не е мой проблем вие си ги фиксвайте и никой няма да ви ползва програмки.

georgipm:
 Здравейте поне като ще пишете правила нека са вярно, ето ви грешките в правилата (с червено са правописните грешки).


--- Цитат ---Забранява се използването на каквато и да било помощна програма или какъвто и да било софтуер с цел модифициране на стандарния начин на игра! (Don't cheat! I'll kill you!)
    Използването на подобни програмки, ще ви донесе незабавен бан на IP-то! Изтриване на акаунта.

    Забранява се размяната на герои/акаунти по какъвто и да било начин.

    В това включва:
    Споделянето на паролата си с някой друг човек. (включително с човек от екипа) Никой от екила няма нужа от паролата Ви.
    Влизането в играта с чужд акаунт.
    Вероятността акаунта ви да бъде изтрит заради Мулти регистрации е много голяма.

    3. Забранява се приемането на предмети от измамник(cheater)!
    При неспазване на правилото акаунтът Ви ще бъде изтрит.
    Ако забележите измамник, използвайте PrintScreen бутона и снимайте проблема, след това веднага уведомете администратор или GM's във форумите ни или в играта..

    Забранява се "покриването" на измамник.
    При неспазване на правилото акаунтът Ви ще бъде изтрит и забранен заедно с измамника.

    Забраняват се допълнителни модове, адони или макроси целящи нарушаване нормалната работа на сървъра.
    При неспазване на правилото може да бъдете наказани по преценка на администратор или GM!

--- Край на цитат ---
стандарния - стандартния
програмки - програми
екила - екипа
нужа - нужда
адони - Аз за такава дума "адон" или "адони" не съм чувал.Чувал съм за добавка и добавки.Един съвет, ако не знаеш как се пише някоя дума на български език напиши я на английски език!

Послепис: Подкрепям "atanasko" с мнението му.И да изтрийте и моят акаунт - "georgipm" да ни ви заема място в базата и в статистиката.
Промяна на мнението за послеписа!

zeraful:

--- Цитат на: flashka123 в Юни 27, 2013, 02:16:59 pm ---Добре де бях баннат ще  си истърпя накъзанието каква ви е работата да ми триете героите с които съм играл 2 месеца и толкова райдове и дунгеони съм правил по 5-6  часа бях в сървара ви и сега ми триете героите.. това че има бъгове не е мой проблем вие си ги фиксвайте и никой няма да ви ползва програмки.

--- Край на цитат ---

Да, за 2 месеца си направил толкова много райдове и дъдгеони, че наистина съм съгласен че никой няма право да ти трие геройте.
Прочети пак правилата, там пише какво е забранено и едно от нещата е ползвате на въпросната програмка. След това прочети най-долния ред, който гласи, че правейки си регистрация в сайта на сървъра, ти се съгласяваш да не нарушаваш тези правила. Това, че ти не си спазил "обещанието си" си е лично твой проблем, а не на сървъра и сега ще си понесеш последствията, колкото и да не ти се иска.

georgipm, пусни си поста за правописните грешки поне в още няколко теми, за да възтържествува правдата.

p.s. u mad ?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия