WOTLK > Забавление

Изкуство

<< < (2/13) > >>

Omasvinq:
Можеш ли да споделиш някакви картини/рисунки тогава? Интересно ми е да видя.

Feat:
Corel and Pfotoshop вместват ли се към изкуствата, ако е така брой и мен към това съсловие!

Omasvinq:
Всеки, който създава нещо свое, си се занимава с изкуство по мое мнение. Ама споделяйте някви неща да плакнем окото тука де. Аз мога да постна някви видеота примерно.

Dawn:
Аз обичам да рисувам и в свободното си време се занимавам с пеене. От малка ме влече изкуството ... гледам не сте поствали някакви свои произведения или нещо такова ... ето една рисунка която си драсках на фона на soundtrack-a на Властелинът на Пръстените  :-) - На таблет е рисувана, Photoshop.

http://img32.imageshack.us/img32/9607/52664949.jpg

Ще я довърша като имам време .. доста работа ме чака  :confused:

Abken:
Само аз няма какво да постна, защото просто ще покажа вече изсвирени симфонии, песни и прочие. Най-любимото ми изпълнение на пиано, засега е на Evanescence - Bring me to life. Ще изслушам всички мои изобретения и ако завърша някое, може и да го постна, но едва ли ще бъде интересно, защото са ми просто като мои собствени симфонийки. Стефан Командарев си разбира много от работата, само това бих казал.

P.S: Горният пост ми харесва, успех с довършването, въпреки че сега е перфектна.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия