Автор Тема: Transmong.....нещо си нпс-то  (Прочетена 2014 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Sapphiron

  • EVOWOW Fan
  • Duelist
  • *
  • Публикации: 1035
  • EVO Karma: -96
  • It is too personal....
  • ISP: BTK
  • Side: For The Horde
  • Герой: Sapphiron
Transmong.....нещо си нпс-то
« -: Март 26, 2013, 10:28:53 am »
От известно време си мисля относно custom  скиновете ,които може да си правим. За момента трябва да имаме въпросния итем ,чийто скин искаме да вземем. Не е ли възможно да се направят/пуснат различни итеми с воут ,примерно ,които да имат
3-4мин. времетраене и да изчезват (може и по-малко). Идеята ми е да може да разполагаме с един вид " база от скинове " и всеки да може да си харесва и custom-изира героя по-лесно. Не съм сигурен дали има друг начин да се направи това ,но знам ,че може да се добави време на итемите ,като след края му изчезват. Примерно някой иска меча да му изглежда като Thunderfury ,влиза и си воутва въпросния итем (който в нашия случай има времетраене 2-3мин ,които са достатъчни да вземе скина ,но не и да използва за каквото и да е друго wepona).
С воут поинт си го мисля ,защото не вярвам някой да тръгне да дава дп ,за такова нещо ,а и отделно като цяло не е нещо " скъпо " .
За да няма много работа по " този проект" ,не смятам да се правят 10312929 такива итеми ,а няколко основни . Примерно няколко основни tier 1,3,6  + някой weponi и няколко добре известни итеми като от Horsleman евента и т.н.
Toва е само идея ,както казах. На практика изпълнението и би отнело доста време...
Споделете мнение , алтернативни варианти за нещо подобно и т.н.
Поздрави ,Sapphiron  :clover:
П.С. Друг е въпроса ,че не се бях замислил .....по този начин може неправомерно да се вземат някой трудни achievmenти
« Последна редакция: Март 26, 2013, 10:30:24 am от Sapphiron »
L2P -Learn To Play _!_
I am Paladin

Неактивен zeraful

  • Rival
  • ******
  • Публикации: 1506
  • EVO Karma: 56
  • Само забравените мечти са неосъществими! ;>
  • ISP: Blizoo
  • Герой: Scream
Re: Transmong.....нещо си нпс-то
« Отговор #1 -: Март 26, 2013, 01:25:41 pm »
Дори и да е технически възможно, което ме съмнява, идеята ми се струва прекалено тъпа, по простата причина че искаш да сведеш цялото NPC до 5 вотинг точки и три клика. И лично аз бих гласувал не за предложението.

Ако толкова искаш някоя визия предлагаш предмета, гласуваш и го вземаш  :clover:
    

Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate!

Неактивен untaught

  • Duelist
  • *****
  • Публикации: 1045
  • EVO Karma: 96
  • wow user
  • ISP: Vivacom
  • Герой: Volodq
Re: Transmong.....нещо си нпс-то
« Отговор #2 -: Март 26, 2013, 03:34:06 pm »
Гриндиш и се радваш.